Warszawsko-Mazowiecka Liga Dziewcząt Młodszych GR. A


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KS Zawkrze Mława 4 4 0 0 0 111 37 74 12 0
2 MUKS Czarni Regimin 4 3 1 0 0 88 58 30 9 3
3 ULKS Olimpia Radzanowo 6 3 3 0 0 82 99 -17 9 9
4 LUKS 19 Winnica 4 2 2 0 0 53 50 3 6 6
5 MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze 6 2 4 0 0 74 100 -26 6 12
6 KS Zawkrze Mława II 6 1 5 0 0 59 123 -64 3 15

Terminarz

Turniej nr 1 MMKS Jutrzenka Płock / 2022-10-22

1 2022-11-19 10:00:00 MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze KS Zawkrze Mława II Sędziowie:

Delegat:

17:12 (9:7)
image_icon Protokół >>>
2 2022-11-19 10:50:00 ULKS Olimpia Radzanowo KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

9:25 (5:13)
image_icon Protokół >>>
3 2022-11-19 11:40:00 KS Zawkrze Mława II MUKS Czarni Regimin Sędziowie:

Delegat:

10:26 (5:14)
image_icon Protokół >>>
4 2022-11-19 12:30:00 MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

7:20 (2:10)
image_icon Protokół >>>
5 2022-11-19 13:20:00 MUKS Czarni Regimin ULKS Olimpia Radzanowo Sędziowie:

Delegat:

26:15 (13:4)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 LUKS 19 Winnica / 2022-11-05

6 2022-11-05 09:00:00 LUKS 19 Winnica MUKS Czarni Regimin Sędziowie:

Delegat:

12:16 (4:9)
pdf_icon Protokół >>>
7 2022-11-05 10:00:00 MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze MUKS Czarni Regimin Sędziowie:

Delegat:

21:20 (8:11)
pdf_icon Protokół >>>
8 2022-11-05 11:00:00 LUKS 19 Winnica MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

17:8 (8:6)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 KS Zawkrze I Mława / 2022-11-05

9 2022-11-05 13:30:00 KS Zawkrze Mława KS Zawkrze Mława II Sędziowie:

Delegat:

40:8 (22:3)
image_icon Protokół >>>
10 2022-11-05 14:20:00 ULKS Olimpia Radzanowo KS Zawkrze Mława II Sędziowie:

Delegat:

12:5 (7:4)
image_icon Protokół >>>
11 2022-11-05 15:10:00 KS Zawkrze Mława ULKS Olimpia Radzanowo Sędziowie:

Delegat:

26:13 (15:5)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 KS Zawkrze II Mława / 2022-11-26

12 2022-11-26 09:40:00 KS Zawkrze Mława II MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

13:11 (4:6)
image_icon Protokół >>>
13 2022-11-26 10:20:00 ULKS Olimpia Radzanowo LUKS 19 Winnica Sędziowie:

Delegat:

15:7 (7:4)
image_icon Protokół >>>
14 2022-11-26 11:10:00 MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze ULKS Olimpia Radzanowo Sędziowie:

Delegat:

10:18 (4:8)
image_icon Protokół >>>
15 2022-11-26 11:50:00 KS Zawkrze Mława II LUKS 19 Winnica Sędziowie:

Delegat:

11:17 (9:8)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 5 ULKS Olimpia Radzanowo / 2022-12-10

16 ULKS Olimpia Radzanowo MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
17 MUKS Czarni Regimin MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 ULKS Olimpia Radzanowo MUKS Czarni Regimin Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 6 LUKS 19 Winnica / 2022-12-17

19 2022-12-18 11:00:00 LUKS 19 Winnica KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 2022-12-18 11:50:00 KS Zawkrze Mława II KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

: (:)
21 2022-12-18 12:40:00 LUKS 19 Winnica KS Zawkrze Mława II Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 7 KS Zawkrze I Mława / 2023-01-21

22 KS Zawkrze Mława MUKS Czarni Regimin Sędziowie:

Delegat:

: (:)
23 MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze LUKS 19 Winnica Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 MUKS Czarni Regimin LUKS 19 Winnica Sędziowie:

Delegat:

: (:)
25 KS Zawkrze Mława MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 8 MUKS Czarni Regimin / 2023-02-04

26 MUKS Czarni Regimin KS Zawkrze Mława II Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 KS Zawkrze Mława LUKS 19 Winnica Sędziowie:

Delegat:

: (:)
28 KS Zawkrze Mława II ULKS Olimpia Radzanowo Sędziowie:

Delegat:

: (:)
29 MUKS Czarni Regimin KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

: (:)
30 LUKS 19 Winnica ULKS Olimpia Radzanowo Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
Joma