WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA DZIEWCZĄT MŁODSZYCH GR. A


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Dwójka Małkinia Górna 1 14 13 1 0 0 308 119 189 39 3
2 UKS Zielonka 14 11 3 0 0 260 136 124 33 9
3 LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 14 10 4 0 0 181 155 26 30 12
4 AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 14 9 5 0 0 253 151 102 27 15
5 KPR ROKiS Radzymin II 14 6 8 0 0 182 183 -1 18 24
6 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 14 3 11 0 0 89 246 -157 9 33
7 KS Zawkrze Mława 14 3 11 1 0 126 264 -138 8 34
8 UKS Dwójka Małkinia Górna 2 14 1 13 0 1 135 280 -145 4 38

Terminarz

Idź do góry

Turniej nr 1 KS Zawkrze Mława / 2021-11-06
1 2021-11-06 12:00:00 KS Zawkrze Mława AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 5 : 23 (2 : 7)
image_icon Protokół >>>
2 2021-12-11 10:00:00 KPR ROKiS Radzymin II LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 8 : 15 (3 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
3 2021-11-06 13:00:00 LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 10 : 3 (5 : 0)
image_icon Protokół >>>
4 2021-11-20 11:40:00 KS Zawkrze Mława KPR ROKiS Radzymin II 6 : 22 (2 : 15)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 2 MKS Marcovia Marki / 2021-11-06
5 2021-11-06 09:00:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze UKS Zielonka 4 : 14 (1 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
6 2021-11-06 09:45:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 2 UKS Dwójka Małkinia Górna 1 10 : 21 (5 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
7 2021-11-06 10:30:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 1 UKS Zielonka 9 : 14 (4 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
8 2021-11-06 11:15:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze UKS Dwójka Małkinia Górna 2 14 : 11 (8 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 3 AS Fit Camp Warszawa / 2021-11-20
9 2021-11-20 10:50:00 AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze KPR ROKiS Radzymin II 16 : 10 (8 : 4)
image_icon Protokół >>>
10 2021-11-06 14:00:00 KS Zawkrze Mława LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 5 : 13 (2 : 6)
image_icon Protokół >>>
11 2021-11-20 10:00:00 KPR ROKiS Radzymin II KS Zawkrze Mława 26 : 11 (15 : 6)
image_icon Protokół >>>
12 2021-12-18 10:00:00 AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 13 : 14 (6 : 5)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 4 UKS Zielonka / 2021-11-20
13 2021-11-20 10:00:00 UKS Zielonka UKS Dwójka Małkinia Górna 2 24 : 4 (13 : 2)
image_icon Protokół >>>
14 2021-11-20 10:45:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze UKS Dwójka Małkinia Górna 1 3 : 21 (1 : 11)
image_icon Protokół >>>
15 2021-11-20 11:45:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 2 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 9 : 11 (5 : 6)
image_icon Protokół >>>
16 2021-11-20 12:45:00 UKS Zielonka UKS Dwójka Małkinia Górna 1 10 : 18 (6 : 10)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 5 LUKS Lider Winnica / 2021-12-11
17 2021-12-11 11:00:00 LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze KS Zawkrze Mława 15 : 6 (10 : 1)
pdf_icon Protokół >>>
18 2021-12-11 11:50:00 KPR ROKiS Radzymin II AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 10 : 11 (4 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
19 2021-12-11 12:50:00 AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze KS Zawkrze Mława 26 : 6 (7 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
20 2021-12-11 13:40:00 LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze KPR ROKiS Radzymin II 14 : 10 (8 : 2)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 6 UKS Dwójka I Małkinia Górna / 2021-12-18
21 2021-12-18 10:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 1 UKS Dwójka Małkinia Górna 2 25 : 12 (12 : 5)
image_icon Protokół >>>
22 2021-12-18 11:00:00 UKS Zielonka MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 33 : 5 (18 : 5)
image_icon Protokół >>>
23 2021-12-18 12:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 2 UKS Zielonka 3 : 33 (3 : 21)
image_icon Protokół >>>
24 2021-12-18 13:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 1 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 27 : 2 (19 : 1)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 7 UKS Zielonka / 2022-01-22
25 2022-01-22 09:30:00 UKS Zielonka AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 22 : 9 (11 : 5)
image_icon Protokół >>>
26 2022-01-22 10:15:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze KS Zawkrze Mława 12 : 29 (2 : 18)
image_icon Protokół >>>
27 2022-01-22 11:15:00 AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 29 : 1 (13 : 1)
image_icon Protokół >>>
28 2022-01-22 12:30:00 UKS Zielonka KS Zawkrze Mława 24 : 4 (13 : 2)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 8 UKS Dwójka II Małkinia Górna / 2022-01-22
29 2022-01-22 10:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 2 LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 14 : 18 (4 : 10)
image_icon Protokół >>>
30 2022-01-22 10:45:00 KPR ROKiS Radzymin II UKS Dwójka Małkinia Górna 1 8 : 26 (5 : 16)
image_icon Protokół >>>
31 2022-01-22 11:45:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 1 LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 23 : 8 (11 : 5)
image_icon Protokół >>>
32 2022-01-22 12:30:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 2 KPR ROKiS Radzymin II 7 : 17 (4 : 11)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 9 KS Zawkrze Mława / 2022-02-26
33 2022-02-26 13:30:00 KS Zawkrze Mława MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 11 : 6 (5 : 4)
image_icon Protokół >>>
34 2022-02-26 14:20:00 AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze UKS Zielonka 19 : 12 (9 : 6)
image_icon Protokół >>>
35 2022-02-26 15:10:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 4 : 16 (1 : 5)
image_icon Protokół >>>
36 2022-02-26 16:00:00 KS Zawkrze Mława UKS Zielonka 11 : 13 (3 : 2)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 10 LUKS Lider WInnica / 2022-02-26
37 2022-02-26 13:00:00 LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze UKS Dwójka Małkinia Górna 1 10 : 20 (4 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
38 2022-02-26 13:50:00 KPR ROKiS Radzymin II UKS Dwójka Małkinia Górna 2 15 : 12 (9 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
39 2022-02-26 14:50:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 1 KPR ROKiS Radzymin II 20 : 8 (8 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
40 2022-02-26 15:40:00 LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze UKS Dwójka Małkinia Górna 2 16 : 10 (10 : 2)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 11 AS Fit Camp Warszawa / 2022-03-12
41 2022-03-12 11:45:00 AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze UKS Dwójka Małkinia Górna 2 31 : 8 (19 : 3)
image_icon Protokół >>>
42 2022-03-12 12:45:00 KS Zawkrze Mława UKS Dwójka Małkinia Górna 1 3 : 23 (2 : 15)
image_icon Protokół >>>
43 2022-03-12 13:45:00 KS Zawkrze Mława UKS Dwójka Małkinia Górna 2 11 : 11 (7 : 7)
image_icon Protokół >>>
44 2022-03-12 14:45:00 AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze UKS Dwójka Małkinia Górna 1 14 : 19 (6 : 8)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 12 KPR ROKiS Radzymin / 2022-03-12
45 2022-03-12 10:00:00 KPR ROKiS Radzymin II MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 11 : 6 (8 : 4)
image_icon Protokół >>>
46 2022-03-12 10:50:00 LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze UKS Zielonka 13 : 8 (6 : 4)
image_icon Protokół >>>
47 2022-03-12 11:50:00 LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 16 : 7 (7 : 3)
image_icon Protokół >>>
48 2022-03-12 12:40:00 KPR ROKiS Radzymin II UKS Zielonka 16 : 18 (12 : 13)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 13 MKS Marcovia Marki / 2022-03-26
49 2022-03-26 10:00:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze KPR ROKiS Radzymin II 4 : 14 (2 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
50 2022-03-26 10:45:00 UKS Zielonka LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 18 : 14 (9 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
51 2022-03-26 11:30:00 UKS Zielonka KPR ROKiS Radzymin II 17 : 7 (11 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
52 2022-03-26 12:15:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 10 : 5 (6 : 2)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 14 UKS Dwójka I Małkinia Górna / 2022-03-26
53 2022-03-26 10:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 1 AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 22 : 12 (12 : 7)
image_icon Protokół >>>
54 2022-03-26 10:50:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 2 KS Zawkrze Mława 16 : 13 (9 : 5)
image_icon Protokół >>>
55 2022-03-26 11:50:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 2 AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 8 : 31 (4 : 20)
image_icon Protokół >>>
56 2022-03-26 12:40:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 1 KS Zawkrze Mława 34 : 5 (22 : 2)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelczyń

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Justyna GODLEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 1 14 91
2 Wiktoria DOBIES UKS Dwójka Małkinia Górna 1 14 88
3 Karolina MĄCZYŃSKA LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 14 75
4 Aleksandra DZIUBA UKS Zielonka 13 68
5 Amelia PYŚKIEWICZ KPR ROKiS Radzymin II 14 67
6 Dagmara KRUSZEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 1 14 64
7 Magdalena ŻACH UKS Dwójka Małkinia Górna 2 14 55
8 Helena KRUPA AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 9 54
9 Zuzanna KROK AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 14 51
10 Oliwia IZBICKA KPR ROKiS Radzymin II 14 49
11 Nikola RAKOWSKA LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 13 49
12 Oliwia PYCHYŃSKA AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 14 48
13 Małgorzata MISIEC UKS Zielonka 9 47
14 Lena MOCZARSKA UKS Zielonka 14 38
15 Natalia ŚWIERŻEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 1 14 37
16 Blanka NOWOMIŃSKA MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 12 35
17 Nikola MALARSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 2 14 32
18 Lena PIKUS KS Zawkrze Mława 12 31
19 Wiktoria SOCHA UKS Zielonka 14 30
20 Zuzanna ŚLIWCZYŃSKA UKS Zielonka 12 29
21 Anna WOJTALEWSKA AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 12 28
22 Roksana CIEŚLIŃSKA KS Zawkrze Mława 10 24
23 Oliwia PŁUCIENNIK KS Zawkrze Mława 12 24
24 Nadia JASIŃSKA LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 14 22
25 Maja JANISZEWSKA AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 10 19
26 Gabriela PACUSZKA UKS Dwójka Małkinia Górna 2 12 17
27 Oliwia JĘDRZEJEWSKA KS Zawkrze Mława 8 16
28 Paulina KWIRANT KPR ROKiS Radzymin II 14 16
29 Zuzanna NOETZEL AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 11 16
30 Helena KOZŁOWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 1 14 14
31 Róża CHRÓSTOWSKA MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 11 13
32 Klara KORLIŃSKA AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 14 13
33 Patrycja KOWALEWSKA LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 14 13
34 Lena BALCER UKS Zielonka 11 12
35 Gabriela KLEBAN UKS Zielonka 14 12
36 Marcelina PLUTA UKS Zielonka 12 12
37 Sandra ANDRYSZCZYK LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 10 11
38 Zofia JĘDRASIK KPR ROKiS Radzymin II 14 11
39 Oliwia MIZIURKOWSKA KPR ROKiS Radzymin II 12 11
40 Apolonia BIEŃKOWSKA MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 8 10
41 Julia MATYSIK MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 12 10
42 Nikola PASZTALENIEC UKS Dwójka Małkinia Górna 2 14 10
43 Natalia SZEWCZAK KS Zawkrze Mława 12 10
44 Matylda KRÓL AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 13 9
45 Nikola RUDNIK UKS Dwójka Małkinia Górna 1 13 9
46 Aleksandra WRÓBLEWSKA KS Zawkrze Mława 14 9
47 Julia DZIEDZIC AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 12 8
48 Magdalena ZIELKE UKS Zielonka 13 8
49 Małgorzata ŻAK MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 14 7
50 Izabela ADAMCZYK UKS Dwójka Małkinia Górna 2 10 6
51 Nina BINKIEWICZ MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 9 6
52 Julia KOBRZYŃSKA LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 14 6
53 Adrianna KOBUSZEWSKA AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 7 6
54 Paulina PŁOCIENICKA UKS Dwójka Małkinia Górna 2 13 6
55 Lena ŚWIERŻEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 2 14 6
56 Nadia BUDEK KPR ROKiS Radzymin II 13 5
57 Martyna KAWECKA KPR ROKiS Radzymin II 13 5
58 Natalia SOBOTKA KPR ROKiS Radzymin II 14 5
59 Lena ŚMIGIELSKA KPR ROKiS Radzymin II 8 4
60 Aniela CIEŚLUK MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 11 3
61 Julia GOŹDZIEWSKA KS Zawkrze Mława 12 3
62 Adrianna KNAP KPR ROKiS Radzymin II 14 3
63 Zuzanna NOWICKA KPR ROKiS Radzymin II 11 3
64 Joanna POTRZEBSKA KS Zawkrze Mława 14 3
65 Barbara ZAŁUBSKA UKS Zielonka 12 3
66 Wiktoria ZAWISTOWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 2 13 3
67 Oliwia FERSZTEROWSKA KS Zawkrze Mława 14 2
68 Kornelia KAŹMIERCZAK LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 13 2
69 Gabriela STANKIEWICZ KPR ROKiS Radzymin II 10 2
70 Izabela SZPARA KS Zawkrze Mława 12 2
71 Nicola WOŹNIAK MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 10 2
72 Karolina WUJEK UKS Dwójka Małkinia Górna 1 14 2
73 Anna ŻERAŃSKA KS Zawkrze Mława 12 2
74 Natalia BARTCZAK LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 9 1
75 Zuzanna BERLIŃSKA KPR ROKiS Radzymin II 7 1
76 Gabriela DĘBSKA MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 9 1
77 Liliana MALINOWSKA MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 10 1
78 Barbara OLSZYNA UKS Zielonka 3 1
79 Nadia PRZESMYCKA UKS Dwójka Małkinia Górna 1 10 1
80 Anna SKOREK UKS Dwójka Małkinia Górna 1 13 1
81 Gabriela SKOREK UKS Dwójka Małkinia Górna 1 13 1
82 Kaja SKRODZKA MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 12 1
83 Anna SZMIT LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 5 1
84 Zofia TOMCZYK AS Fit Camp Warszawa – dzieci młodsze 8 1
85 Nikola ZARĘBA LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 10 1
86 Halina GLINICKA LUKS 19 Winnica – Dzieci Młodsze 11 0
87 Iga JUSIŃSKA KPR ROKiS Radzymin II 13 0
Joma