WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA DZIEWCZĄT MŁODSZYCH GR. B


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 12 12 0 0 0 233 73 160 36 0
2 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 12 9 3 0 1 254 113 141 28 8
3 UKS Rusiec 12 9 3 1 0 196 120 76 26 10
4 UKS Wilanowia Warszawa 12 6 6 0 0 144 153 -9 18 18
5 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 12 3 9 0 0 133 230 -97 9 27
6 UKS Jutrzenka Junior Cegłów 12 3 9 0 0 139 201 -62 9 27
7 MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 12 0 12 0 0 62 271 -209 0 36

Terminarz

Idź do góry

Turniej nr 1 KS Victoria Piaseczno / 2021-11-06
1 2021-11-06 09:30:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 26 : 3 (10 : 1)
pdf_icon Protokół >>>
2 2021-11-06 10:20:00 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Jutrzenka Junior Cegłów 19 : 6 (9 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
3 2021-11-06 11:20:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 15 : 4 (8 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
4 2021-11-06 12:10:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 19 : 9 (10 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 2 PreZero APR Radom / 2021-11-06
5 2021-12-04 10:00:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze UKS Rusiec 9 : 21 (5 : 12)
image_icon Protokół >>>
6 2021-12-04 11:00:00 UKS Rusiec UKS Wilanowia Warszawa 17 : 5 (12 : 1)
image_icon Protokół >>>
7 2021-12-04 12:00:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze UKS Wilanowia Warszawa 16 : 17 (10 : 8)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 3 UKS Jutrzenka Junior Cegłów / 2021-11-20
8 2021-11-20 12:50:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 14 : 24 (7 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
9 2021-12-18 12:00:00 MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Wilanowia Warszawa 2 : 25 (1 : 11)
image_icon Protokół >>>
10 2021-11-20 10:50:00 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Rusiec 13 : 13 (8 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
11 2021-12-18 11:00:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów UKS Wilanowia Warszawa 12 : 13 (8 : 6)
image_icon Protokół >>>
12 2021-11-20 12:00:00 MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Rusiec 3 : 21 (2 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 4 UKS Wilanowia Warszawa / 2021-12-11
13 2021-12-11 10:00:00 UKS Wilanowia Warszawa KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 1 : 13 (1 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
14 2021-12-11 10:50:00 UKS Rusiec MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 16 : 21 (9 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
15 2021-12-11 11:40:00 UKS Rusiec KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 8 : 14 (5 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
16 2021-12-11 12:30:00 UKS Wilanowia Warszawa MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 9 : 22 (6 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 5 MKS Pogoń II Siedlce / 2021-12-11
17 2021-11-20 10:00:00 MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Jutrzenka Junior Cegłów 11 : 25 (7 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
18 2021-12-18 13:00:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze UKS Jutrzenka Junior Cegłów 10 : 14 (5 : 4)
image_icon Protokół >>>
19 2021-12-18 10:00:00 MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 7 : 15 (5 : 10)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 6 MKS Pogoń I Siedlce / 2022-01-22
20 2022-02-19 09:00:00 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 35 : 7 (15 : 4)
image_icon Protokół >>>
21 2022-02-19 10:00:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 5 : 29 (4 : 14)
image_icon Protokół >>>
22 2022-02-19 11:00:00 UKS Wilanowia Warszawa MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 20 : 3 (14 : 1)
image_icon Protokół >>>
23 2022-02-19 12:00:00 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 35 : 1 (16 : 1)
image_icon Protokół >>>
24 2022-02-19 13:00:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze UKS Wilanowia Warszawa 17 : 2 (11 : 1)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 7 PreZero APR Radom / 2022-02-26
25 2022-03-06 10:00:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 1 : 28 (0 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
26 2022-03-06 11:00:00 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Wilanowia Warszawa 14 : 4 (11 : 2)
pdf_icon Protokół >>>
27 2022-03-06 12:00:00 UKS Wilanowia Warszawa PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 16 : 10 (9 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 8 KS Victoria Piaseczno / 2022-02-26
28 2022-02-26 09:30:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze UKS Rusiec 13 : 6 (8 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
29 2022-02-26 10:20:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów UKS Rusiec 3 : 12 (1 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
30 2022-02-26 11:10:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze UKS Jutrzenka Junior Cegłów 21 : 5 (8 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 9 UKS Rusiec / 2022-03-12
31 2022-03-12 11:00:00 UKS Rusiec MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 27 : 4 (13 : 2)
image_icon Protokół >>>
32 2022-03-12 11:50:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 7 : 20 (5 : 8)
image_icon Protokół >>>
33 2022-03-12 12:40:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 18 : 8 (13 : 1)
image_icon Protokół >>>
34 2022-03-12 13:30:00 UKS Rusiec UKS Jutrzenka Junior Cegłów 21 : 12 (11 : 5)
image_icon Protokół >>>
35 2022-03-12 14:20:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 22 : 11 (12 : 7)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 10 UKS Wilanowia Warszawa / 2022-03-26
36 2022-03-26 11:00:00 UKS Wilanowia Warszawa UKS Rusiec 7 : 11 (4 : 5)
pdf_icon Protokół >>>
37 2022-03-26 11:50:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 10 : 21 (6 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
38 2022-03-26 12:40:00 UKS Rusiec PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 23 : 16 (12 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
39 2022-03-26 13:30:00 UKS Wilanowia Warszawa UKS Jutrzenka Junior Cegłów 25 : 16 (12 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 11 MKS Pogoń II Siedlce / 2022-03-26
40 2022-03-26 09:00:00 MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 7 : 21 (2 : 12)
image_icon Protokół >>>
41 2022-03-26 10:00:00 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 13 : 16 (7 : 7)
image_icon Protokół >>>
42 2022-03-26 11:00:00 MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 3 : 23 (2 : 13)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelczyń

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Patrycja SZCZEPANIK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 12 69
2 Ewa WIERGOWSKA UKS Rusiec 12 65
3 Weronika DOMARADZKA MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 12 56
4 Blanka OLSZEWSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 12 49
5 Nikola WIEPRZYCKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 10 49
6 Michalina SOŚNIERZ UKS Wilanowia Warszawa 12 43
7 Kinga WIERGOWSKA UKS Rusiec 12 43
8 Marta PRZYBYLSKA UKS Wilanowia Warszawa 12 38
9 Amelia KUK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 10 35
10 Magdalena STANIK PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 8 33
11 Zuzanna KARPIEL KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 12 32
12 Natasza ZAGAŃSKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 12 29
13 Nikola KACZOREK UKS Jutrzenka Junior Cegłów 12 28
14 Nikola KUŚMIERZAK UKS Rusiec 12 28
15 Julia FIUK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 12 26
16 Maja PIĘTKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 10 26
17 Matylda PIWOWARCZYK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 12 26
18 Helena MICHAŁOWSKA UKS Wilanowia Warszawa 9 24
19 Maja DZIADOSZ KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 10 23
20 Pola TOMASIK KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 12 23
21 Kaja RUTKOWSKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 12 20
22 Ada KIDA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 12 19
23 Natalia SUDAK UKS Wilanowia Warszawa 12 18
24 Oliwia TAJAK UKS Rusiec 10 18
25 Natasza UŚNIACKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 11 17
26 Julia BŁAŻEJCZYK MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 7 16
27 Zuzanna HETKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 10 15
28 Marta JÓŹWIAK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 10 15
29 Wiktoria DEMKIEWICZ UKS Rusiec 12 13
30 Weronika ODOLCZYK KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 7 13
31 Lena PAWŁOWSKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 9 13
32 Klaudia BĘCEK KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 10 12
33 Hanna SZATAN UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 12
34 Klaudia URUSZCZAK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 8 11
35 Joanna LORENS UKS Rusiec 12 10
36 Hanna MOLENDA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 4 10
37 Lena WOŹNIAK PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 10 10
38 Emilia JELEŃ UKS Rusiec 10 9
39 Alicja BREWCZYŃSKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 10 8
40 Magda KACZKOWSKA MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 8 8
41 Emilia KWIECIŃSKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 9 8
42 Laura FIC KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 4 7
43 Julia TARKOWSKA MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 10 7
44 Maria TRYBUSZKIEWICZ UKS Wilanowia Warszawa 11 7
45 Łucja SZATAN UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 6
46 Jagoda ŁODZIŃSKA UKS Wilanowia Warszawa 10 5
47 Daria REDEK UKS Jutrzenka Junior Cegłów 12 5
48 Aleksandra CUKIERNIK KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 8 4
49 Liliana GDULA MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 9 4
50 Paulina JASIŃSKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 11 4
51 Karolina KORYCIŃSKA MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 9 4
52 Zuzanna KRZEMIŃSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 7 4
53 Amelia PIEKARSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 4
54 Gabriela PIŚKIEWICZ MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 7 4
55 Alicja ROCHON MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 8 4
56 Gabriela ROSŁOŃ UKS Rusiec 10 4
57 Dominika ŻUKOWSKA MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 5 4
58 Aleksandra GRABOWSKA MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 7 3
59 Zuzanna HUTNA UKS Wilanowia Warszawa 8 3
60 Lena KANTELUK MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 8 3
61 Hanna KOZIEŁ PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 8 3
62 Nina KULIK MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 5 3
63 Hanna LESIEWICZ KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 6 3
64 Julia MAŃKOWSKA MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 6 3
65 Zuzanna MARTYNIUK MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 7 3
66 Alicja PACZUSKA MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 7 3
67 Oliwia ŻUREK PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 12 3
68 Michalina CYGAN UKS Rusiec 8 2
69 Klara GRZELECKA UKS Wilanowia Warszawa 12 2
70 Marta KUBLIK MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 8 2
71 Maria ŁUKASIUK MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 4 2
72 Michalina SKOCZYLAS UKS Rusiec 6 2
73 Barbara SZATAN UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 2
74 Antonia SZCZĘŚNIAK UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 2
75 Sylwia WACH UKS Wilanowia Warszawa 11 2
76 Maria ŻBIK MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 9 2
77 Karolina BOGUCKA UKS Rusiec 4 1
78 Oliwia CHROMIEC MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 7 1
79 Victoria ĆWIKŁA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 1 1
80 Joanna DUDZIAK PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 6 1
81 Gabriela GRUSZCZYŃSKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 4 1
82 Amelia KRAWIEC PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 4 1
83 Zuzanna KRUSIŃSKA UKS Wilanowia Warszawa 1 1
84 Jelizawieta KURASKIN PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 6 1
85 Maja MAŁUJ KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 4 1
86 Julia MAZUR-OSTROWSKA UKS Rusiec 5 1
87 Joanna NIEDEK UKS Jutrzenka Junior Cegłów 2 1
88 Julia OPIŁOWSKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 10 1
89 Lena SKARUZ MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 4 1
90 Maja SKIBIŃSKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 12 1
91 Julia STRZALIŃSKA MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 7 1
92 Maja SZELĄGOWSKA UKS Wilanowia Warszawa 10 1
Joma