WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA DZIEWCZĄT MŁODSZYCH GR. C


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KPR ROKiS Radzymin II 4 4 0 0 0 86 22 64 12 0
2 UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze 4 3 1 0 0 108 47 61 9 3
3 UKS Niedźwiadek Węgrów 2 2 0 0 0 53 18 35 6 0
4 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 4 2 2 0 0 42 56 -14 6 6
5 UKS SP 1 Wyszków 4 0 4 0 0 20 90 -70 0 12
6 UKS II Zielonka 4 0 4 0 0 24 100 -76 0 12

Terminarz

Turniej nr 1 UKS Dwójka Małkinia Górna / 2022-10-22

1 2022-10-22 10:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

16:25 (7:12)
image_icon Protokół >>>
2 2022-10-22 11:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS II Zielonka Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

28:2 (18:2)
image_icon Protokół >>>
3 2022-10-22 12:00:00 UKS II Zielonka UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

7:33 (5:19)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 UKS SP 1 Wyszków / 2022-10-22

4 2022-10-22 09:00:00 UKS SP 1 Wyszków KPR ROKiS Radzymin II Sędziowie:
SZCZEPANIK Kinga
— —
Delegat:

4:26 (4:14)
pdf_icon Protokół >>>
5 2022-10-22 10:00:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze KPR ROKiS Radzymin II Sędziowie:
SZCZEPANIK Kinga
— —
Delegat:

7:17 (0:12)
pdf_icon Protokół >>>
6 2022-10-22 11:00:00 UKS SP 1 Wyszków MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze Sędziowie:
SZCZEPANIK Kinga
— —
Delegat:

4:6 (3:4)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 KPR ROKiS Radzymin / 2022-11-05

7 2022-11-05 13:00:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze UKS II Zielonka Sędziowie:

Delegat:

20:10 (10:2)
image_icon Protokół >>>
8 2022-11-05 13:50:00 UKS SP 1 Wyszków UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

6:34 (5:15)
image_icon Protokół >>>
9 2022-11-05 14:40:00 UKS II Zielonka KPR ROKiS Radzymin II Sędziowie:

Delegat:

5:19 (1:12)
image_icon Protokół >>>
10 2022-11-05 15:30:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

9:25 (5:13)
image_icon Protokół >>>
11 2022-11-05 16:20:00 KPR ROKiS Radzymin II UKS SP 1 Wyszków Sędziowie:

Delegat:

24:6 (17:2)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 UKS Niedźwiadek Węgrów / 2022-11-26

12 2022-11-27 11:30:00 UKS II Zielonka MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
13 2022-11-27 12:15:00 UKS SP 1 Wyszków UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 2022-11-27 13:00:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze UKS SP 1 Wyszków Sędziowie:

Delegat:

: (:)
15 2022-11-27 13:45:00 UKS II Zielonka UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 5 MKS Marcovia Marki / 2022-12-10

16 KPR ROKiS Radzymin II MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
17 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 KPR ROKiS Radzymin II UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 6 UKS Dwójka Małkinia Górna / 2022-12-10

19 UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze UKS SP 1 Wyszków Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 UKS SP 1 Wyszków UKS II Zielonka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
21 UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze UKS II Zielonka Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 7 UKS Niedźwiadek Węgrów / 2023-01-21

22 UKS Niedźwiadek Węgrów MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
23 UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze KPR ROKiS Radzymin II Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
25 UKS Niedźwiadek Węgrów KPR ROKiS Radzymin II Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 8 KPR ROKiS Radzymin / 2023-02-04

26 KPR ROKiS Radzymin II UKS II Zielonka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
28 UKS II Zielonka UKS SP 1 Wyszków Sędziowie:

Delegat:

: (:)
29 KPR ROKiS Radzymin II UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
30 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS SP 1 Wyszków Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Maja GAŁĄZKA UKS Niedźwiadek Węgrów 2 17
2 Natalia SOBOTKA KPR ROKiS Radzymin II 2 15
3 Róża CHRÓSTOWSKA MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 2 10
4 Helena KOZŁOWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze 2 10
5 Nikola MALARSKA UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze 2 10
6 Zuzanna ZAWADZKA UKS Niedźwiadek Węgrów 2 10
7 Zofia JĘDRASIK KPR ROKiS Radzymin II 2 8
8 Magdalena ŻACH UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze 2 7
9 Paulina KWIRANT KPR ROKiS Radzymin II 2 6
10 Amelia OKULUS UKS Niedźwiadek Węgrów 2 6
11 Nikola PASZTALENIEC UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze 2 6
12 Nina STANKIEWICZ UKS Niedźwiadek Węgrów 2 6
13 Klara WALIGÓRSKA UKS II Zielonka 2 6
14 Oliwia BOZIŃSKA UKS Niedźwiadek Węgrów 2 5
15 Iga JUSIŃSKA KPR ROKiS Radzymin II 2 5
16 Wiktoria POTĘGA UKS SP 1 Wyszków 2 5
17 Zuzanna NOWICKA KPR ROKiS Radzymin II 2 4
18 Anna SKOREK UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze 2 4
19 Izabela ADAMCZYK UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze 2 3
20 Wiktoria KOWALSKA KPR ROKiS Radzymin II 2 3
21 Antonina MURAWSKA UKS Niedźwiadek Węgrów 2 3
22 Agata ROSTKOWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze 2 3
23 Patrycja DRABIK UKS Niedźwiadek Węgrów 2 2
24 Zuzanna KMIEĆ UKS Niedźwiadek Węgrów 2 2
25 Adrianna KNAP KPR ROKiS Radzymin II 2 2
26 Gabriela PACUSZKA UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze 2 2
27 Marika PIETRUCZANIS UKS Niedźwiadek Węgrów 2 2
28 Lena ŚWIERŻEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze 2 2
29 Nicola WOŹNIAK MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 2 2
30 Zofia KLIMASZYŃSKA UKS II Zielonka 2 1
31 Karina KRUK UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze 2 1
32 Nina KUNICKA UKS SP 1 Wyszków 2 1
33 Emilia MALITKA UKS II Zielonka 2 1
34 Paulina PŁOCIENICKA UKS Dwójka Małkinia Górna – Dzieci Młodsze 2 1
35 Julia STELMACH UKS SP 1 Wyszków 2 1
36 Wiktoria SZULĘCKA UKS II Zielonka 2 1
37 Natalia WAŚ MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 2 1
38 Blanka ZALEWSKA UKS SP 1 Wyszków 2 1
Joma