WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA DZIEWCZĄT MŁODSZYCH GR. D


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Jutrzenka Junior Cegłów 4 4 0 0 0 72 45 27 12 0
2 MKS Ochota Warszawa 4 3 1 0 0 49 43 6 9 3
3 UKS Kontra 2 1 1 0 0 29 30 -1 3 3
4 MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 4 1 3 0 0 64 66 -2 3 9
5 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 4 1 3 0 0 46 57 -11 3 9
6 UKS Varsovia Warszawa 4 1 3 0 0 55 74 -19 3 9

Terminarz

Turniej nr 1 UKS Jutrzenka Junior Cegłów / 2022-10-22

1 2022-10-22 10:00:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:
FILIPIAK Tomasz
MARZĘDA Kacper
Delegat:

20:7 (11:5)
pdf_icon Protokół >>>
2 2022-10-22 10:50:00 UKS Kontra MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:
FILIPIAK Tomasz
MARZĘDA Kacper
Delegat:

16:11 (8:4)
pdf_icon Protokół >>>
3 2022-10-22 11:40:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów UKS Kontra Sędziowie:
FILIPIAK Tomasz
MARZĘDA Kacper
Delegat:

19:13 (8:3)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 MKS Pogoń II Siedlce / 2022-10-22

4 2022-10-22 10:00:00 MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Varsovia Warszawa Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

22:16 (14:10)
image_icon Protokół >>>
5 2022-10-22 11:00:00 UKS Varsovia Warszawa MKS Ochota Warszawa Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

10:17 (6:7)
image_icon Protokół >>>
6 2022-10-22 12:00:00 MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze MKS Ochota Warszawa Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

11:14 (6:7)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 MKS Ochota Warszawa / 2022-11-05

1 2022-11-05 14:00:00 MKS Ochota Warszawa UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:

Delegat:

9:14 (6:5)
image_icon Protokół >>>
2 2022-11-05 14:45:00 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Varsovia Warszawa Sędziowie:

Delegat:

20:12 (11:5)
image_icon Protokół >>>
3 2022-11-05 15:30:00 MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:

Delegat:

16:19 (5:10)
image_icon Protokół >>>
4 2022-11-05 16:15:00 MKS Ochota Warszawa MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

9:8 (6:4)
image_icon Protokół >>>
4 2022-11-05 17:00:00 UKS Varsovia Warszawa MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

17:15 (13:5)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 MKS Pogoń I Siedlce / 2022-11-26

12 2022-11-26 10:00:00 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze MKS Ochota Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
image_icon Protokół >>>
13 2022-11-26 10:50:00 MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Kontra Sędziowie:

Delegat:

: (:)
image_icon Protokół >>>
14 2022-11-26 12:00:00 MKS Ochota Warszawa MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
image_icon Protokół >>>
15 2022-11-26 12:50:00 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Kontra Sędziowie:

Delegat:

: (:)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 5 MKS Ochota Warszawa / 2022-12-10

16 MKS Ochota Warszawa UKS Varsovia Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
17 UKS Kontra UKS Varsovia Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 MKS Ochota Warszawa UKS Kontra Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 6 UKS Jutrzenka Junior Cegłów / 2022-12-10

19 UKS Jutrzenka Junior Cegłów MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
21 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 7 UKS Jutrzenka Junior Cegłów / 2023-01-21

22 UKS Jutrzenka Junior Cegłów MKS Ochota Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
23 UKS Varsovia Warszawa UKS Kontra Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 UKS Kontra MKS Ochota Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
25 UKS Jutrzenka Junior Cegłów UKS Varsovia Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 8 UKS Varsovia Warszawa / 2023-02-04

26 UKS Varsovia Warszawa UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
28 UKS Kontra UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
29 UKS Varsovia Warszawa MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
30 UKS Kontra MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Blanka OLSZEWSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 2 12
2 Hanna SZATAN UKS Jutrzenka Junior Cegłów 2 12
3 Jana JAROS MKS Ochota Warszawa 2 10
4 Julia TARKOWSKA MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 2 10
5 Anna KRUKOWSKA MKS Ochota Warszawa 2 9
6 Jagoda MROCZEK UKS Varsovia Warszawa 2 9
7 Matylda PIWOWARCZYK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 2 8
8 Zuzanna MARTYNIUK MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 2 7
9 Magda MUSZYŃSKA UKS Kontra 2 7
10 Maja RÓŻYCKA MKS Ochota Warszawa 2 7
11 Julia BŁAŻEJCZYK MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 2 6
12 Dominika ŻUKOWSKA MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 2 6
13 Hanna DUDEK UKS Varsovia Warszawa 2 5
14 Michalina NAKONIECZNA UKS Varsovia Warszawa 2 5
15 Maja PIĘTKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 2 5
16 Aleksandra MUNIAK UKS Kontra 2 4
17 Nina PACHOCKA UKS Kontra 2 4
18 Łucja SZATAN UKS Jutrzenka Junior Cegłów 2 4
19 Barbara TWARDOKĘS UKS Kontra 2 4
20 Alicja ŻELAZO MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 2 4
21 Nina KULIK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 2 3
22 Zofia NOWAK UKS Kontra 2 3
23 Liliana OSTROWICZ UKS Varsovia Warszawa 2 3
24 Zuzanna TWARDOKĘS UKS Kontra 2 3
25 Kaja JAROS MKS Ochota Warszawa 2 2
26 Nikola KACZOREK UKS Jutrzenka Junior Cegłów 2 2
27 Julia KORSZEŃ UKS Kontra 2 2
28 Zuzanna KRZEMIŃSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 2 2
29 Alicja PACZUSKA MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 2 2
30 Lena POZAROSZCZYK UKS Varsovia Warszawa 2 2
31 Olga SIENKIEWICZ MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 2 2
32 Maja ŻUREK UKS Kontra 2 2
33 Zofia GIERLACH UKS Varsovia Warszawa 2 1
34 Amelia HAŃSKA MKS Ochota Warszawa 2 1
35 Magda KACZKOWSKA MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 2 1
36 Lena KANTELUK MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 2 1
37 Wanda RADZIMIŃSKA UKS Varsovia Warszawa 2 1
38 Nel REMISZEWSKA MKS Ochota Warszawa 2 1
39 Zofia TROCEWICZ UKS Jutrzenka Junior Cegłów 2 1
40 Gabriela WIĄCEK UKS Jutrzenka Junior Cegłów 2 1
41 Zofia WRÓBLEWSKA MKS Ochota Warszawa 2 1
42 Aleksandra WRZOSEK MKS Pogoń II Siedlce – Dzieci Młodsze 2 1
Joma