WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA DZIEWCZĄT MŁODSZYCH GR. F


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 6 5 1 0 0 127 89 38 15 3
2 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 6 3 3 0 0 117 105 12 9 9
3 UKS Dwójka Małkinia Górna 1 6 3 3 0 0 90 101 -11 9 9
4 UKS Zielonka 6 1 5 0 0 73 112 -39 3 15

Terminarz

Idź do góry

Turniej nr 1 MKS Pogoń I Siedlce / 2022-05-07
1 2022-05-07 09:30:00 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Zielonka 17 : 10 (11 : 7)
image_icon Protokół >>>
2 2022-05-07 10:20:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 1 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 9 : 19 (6 : 12)
image_icon Protokół >>>
3 2022-05-07 11:20:00 UKS Zielonka UKS Dwójka Małkinia Górna 1 5 : 12 (2 : 8)
image_icon Protokół >>>
4 2022-05-07 12:00:00 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 21 : 23 (14 : 12)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 2 UKS Dwójka I Małkinia Górna / 2022-05-14
5 2022-05-14 10:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 1 UKS Zielonka 17 : 9 (9 : 7)
image_icon Protokół >>>
6 2022-05-14 10:50:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 18 : 12 (11 : 7)
image_icon Protokół >>>
7 2022-05-14 11:50:00 UKS Zielonka KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 14 : 27 (12 : 11)
image_icon Protokół >>>
8 2022-05-14 12:40:00 UKS Dwójka Małkinia Górna 1 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 24 : 20 (13 : 11)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 3 KS Victoria Piaseczno / 2022-06-05
9 2022-06-05 10:00:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze UKS Zielonka 16 : 19 (8 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
10 2022-06-05 10:50:00 MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze UKS Dwójka Małkinia Górna 1 24 : 14 (13 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
11 2022-06-05 11:50:00 UKS Zielonka MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 16 : 23 (12 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
12 2022-06-05 12:40:00 KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze UKS Dwójka Małkinia Górna 1 24 : 14 (15 : 11)
pdf_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelczyń

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Wiktoria DOBIES UKS Dwójka Małkinia Górna 1 6 38
2 Patrycja SZCZEPANIK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 6 38
3 Amelia KUK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 6 32
4 Małgorzata MISIEC UKS Zielonka 6 30
5 Natasza UŚNIACKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 6 26
6 Justyna GODLEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 1 6 25
7 Weronika ODOLCZYK KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 6 23
8 Natasza ZAGAŃSKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 6 23
9 Julia FIUK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 6 22
10 Dagmara KRUSZEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 1 6 19
11 Pola TOMASIK KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 6 17
12 Weronika DOMARADZKA MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 6 14
13 Zuzanna ŚLIWCZYŃSKA UKS Zielonka 4 13
14 Zuzanna HETKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 6 11
15 Wiktoria SOCHA UKS Zielonka 6 10
16 Lena MOCZARSKA UKS Zielonka 6 8
17 Ada KIDA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 6 7
18 Klaudia BĘCEK KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 6 5
19 Natalia ŚWIERŻEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 1 6 5
20 Klaudia URUSZCZAK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 4 5
21 Aleksandra DZIUBA UKS Zielonka 4 4
22 Marta JÓŹWIAK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 6 4
23 Kaja RUTKOWSKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 6 4
24 Laura FIC KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 5 3
25 Gabriela KLEBAN UKS Zielonka 6 3
26 Lena PAWŁOWSKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 6 3
27 Zuzanna KARPIEL KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 5 2
28 Matylda PIWOWARCZYK MKS Pogoń I Siedlce – Dzieci Młodsze 6 2
29 Gabriela PRENDOTA UKS Zielonka 6 2
30 Lena BALCER UKS Zielonka 4 1
31 Maja DZIADOSZ KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 5 1
32 Julia GRĄDZKA UKS Zielonka 4 1
33 Nadia KOSIERKIEWICZ KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 3 1
34 Helena KOZŁOWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 1 6 1
35 Marcelina PLUTA UKS Zielonka 6 1
36 Nikola RUDNIK UKS Dwójka Małkinia Górna 1 6 1
37 Maja SKIBIŃSKA KS Victoria Piaseczno – Dzieci Młodsze 5 1
38 Gabriela SKOREK UKS Dwójka Małkinia Górna 1 6 1
Joma