WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA DZIEWCZĄT MŁODSZYCH GR. R


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KPR ROKiS Radzymin II 6 6 0 0 0 117 58 59 18 0
2 UKS Jutrzenka Junior Cegłów 6 4 2 0 0 89 84 5 12 6
3 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 6 2 4 0 0 79 86 -7 6 12
4 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 6 0 6 0 0 49 106 -57 0 18

Terminarz

Idź do góry

Turniej nr 1 UKS Jutrzenka Junior Cegłów / 2022-04-23
1 2022-04-23 10:00:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 20 : 13 (8 : 9)
image_icon Protokół >>>
2 2022-04-23 10:50:00 KPR ROKiS Radzymin II PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 20 : 12 (11 : 8)
image_icon Protokół >>>
3 2022-04-23 11:40:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze KPR ROKiS Radzymin II 6 : 18 (3 : 8)
image_icon Protokół >>>
4 2022-04-23 12:30:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 17 : 9 (11 : 7)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 2 KPR ROKiS Radzymin / 2022-05-14
5 2022-05-14 14:30:00 KPR ROKiS Radzymin II MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 20 : 5 (12 : 2)
image_icon Protokół >>>
6 2022-05-14 15:20:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze UKS Jutrzenka Junior Cegłów 12 : 15 (4 : 10)
image_icon Protokół >>>
7 2022-05-14 16:20:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 8 : 14 (2 : 8)
image_icon Protokół >>>
8 2022-05-14 17:10:00 KPR ROKiS Radzymin II UKS Jutrzenka Junior Cegłów 21 : 9 (12 : 6)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 3 PreZero APR Radom / 2022-05-28
9 2022-06-04 10:00:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 17 : 6 (12 : 3)
image_icon Protokół >>>
10 2022-06-04 10:50:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów KPR ROKiS Radzymin II 11 : 18 (8 : 10)
image_icon Protokół >>>
11 2022-06-04 11:40:00 MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze UKS Jutrzenka Junior Cegłów 11 : 17 (8 : 8)
image_icon Protokół >>>
12 2022-06-04 12:30:00 PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze KPR ROKiS Radzymin II 15 : 20 (8 : 13)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelczyń

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Blanka OLSZEWSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 6 37
2 Amelia PYŚKIEWICZ KPR ROKiS Radzymin II 6 32
3 Oliwia IZBICKA KPR ROKiS Radzymin II 6 28
4 Hanna MOLENDA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 6 25
5 Hanna SZATAN UKS Jutrzenka Junior Cegłów 6 23
6 Magdalena STANIK PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 6 21
7 Nikola WIEPRZYCKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 4 16
8 Róża CHRÓSTOWSKA MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 6 14
9 Maja PIĘTKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 6 14
10 Paulina KWIRANT KPR ROKiS Radzymin II 6 12
11 Julia MATYSIK MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 6 11
12 Nina BINKIEWICZ MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 4 9
13 Łucja SZATAN UKS Jutrzenka Junior Cegłów 4 9
14 Martyna KAWECKA KPR ROKiS Radzymin II 6 8
15 Natalia SOBOTKA KPR ROKiS Radzymin II 6 8
16 Alicja BREWCZYŃSKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 4 7
17 Zofia JĘDRASIK KPR ROKiS Radzymin II 6 7
18 Blanka NOWOMIŃSKA MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 2 6
19 Gabriela STANKIEWICZ KPR ROKiS Radzymin II 6 6
20 Apolonia BIEŃKOWSKA MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 4 5
21 Nadia BUDEK KPR ROKiS Radzymin II 6 5
22 Oliwia MIZIURKOWSKA KPR ROKiS Radzymin II 5 5
23 Lena WOŹNIAK PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 6 4
24 Nikola KACZOREK UKS Jutrzenka Junior Cegłów 2 3
25 Lena ŚMIGIELSKA KPR ROKiS Radzymin II 2 3
26 Gabriela GRUSZCZYŃSKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 4 2
27 Hanna KOZIEŁ PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 6 2
28 Amelia PIEKARSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 6 2
29 Małgorzata ŻAK MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 4 2
30 Paulina JASIŃSKA PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 6 1
31 Iga JUSIŃSKA KPR ROKiS Radzymin II 6 1
32 Adrianna KNAP KPR ROKiS Radzymin II 2 1
33 Alicja MUSIAŁ MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 6 1
34 Zuzanna NOWICKA KPR ROKiS Radzymin II 5 1
35 Gabriela WIĄCEK UKS Jutrzenka Junior Cegłów 4 1
36 Alicja ŻEBROWSKA MKS Marcovia Marki – Dzieci Młodsze 4 1
37 Oliwia ŻUREK PreZero APR Radom – Dzieci Młodsze 4 1
Joma