Tabela
Msc. | Logo | Nazwa drużyny | M | Zw | P | Rw | Rp | Zd | St | Zd-St | P_Zd | P_St |
1 | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 117 | 42 | 75 | 18 | 0 | |
2 | KS Zawkrze Mława II | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 108 | 72 | 36 | 9 | 9 | |
3 | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 80 | 61 | 19 | 9 | 9 | |
4 | UKS Varsovia II Warszawa | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 18 | 148 | -130 | 0 | 18 |
Terminarz
Turniej nr 1 MMKS Jutrzenka Płock / 2023-03-11 |
|||||
1 | 2023-03-11 10:00:00 | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | KS Zawkrze Mława II | Sędziowie:
— — |
29:11 (15:5) Protokół >>> |
2 | 2023-03-11 10:50:00 | KS Zawkrze Mława II | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | Sędziowie:
— — |
20:11 (11:4) Protokół >>> |
3 | 2023-03-11 11:40:00 | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | Sędziowie:
— — |
13:8 (5:5) Protokół >>> |
Turniej nr 2 UKS Varsovia II Warszawa / 2023-03-18 |
|||||
4 | 2023-03-26 11:25:00 | UKS Varsovia II Warszawa | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | Sędziowie: — — Delegat: |
4:20 (0:11) Protokół >>> |
5 | 2023-03-26 12:20:00 | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | Sędziowie: — — Delegat: |
8:14 (8:10) Protokół >>> |
6 | 2023-03-26 13:20:00 | UKS Varsovia II Warszawa | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | Sędziowie: — — Delegat: |
1:25 (1:18) Protokół >>> |
Turniej nr 3 KS Zawkrze II Mława / 2023-04-01 |
|||||
7 | 2023-04-01 11:00:00 | KS Zawkrze Mława II | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | Sędziowie: MIECHOWSKI Marcin — — Delegat: |
10:11 (7:8) Protokół >>> |
8 | 2023-04-01 12:10:00 | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | UKS Varsovia II Warszawa | Sędziowie: MIECHOWSKI Marcin — — Delegat: |
25:4 (9:1) Protokół >>> |
9 | 2023-04-01 13:30:00 | KS Zawkrze Mława II | UKS Varsovia II Warszawa | Sędziowie: MIECHOWSKI Marcin — — Delegat: |
29:2 (15:1) Protokół >>> |
Turniej nr 4 MKS Znicz Pruszków / 2023-04-15 |
|||||
10 | 2023-04-15 09:10:00 | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | UKS Varsovia II Warszawa | Sędziowie: PUSZKARSKI Rafał — — Delegat: |
18:3 (8:1) Protokół >>> |
11 | 2023-04-15 10:00:00 | UKS Varsovia II Warszawa | KS Zawkrze Mława II | Sędziowie: PUSZKARSKI Rafał — — Delegat: |
4:31 (2:16) Protokół >>> |
12 | 2023-04-15 10:50:00 | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | KS Zawkrze Mława II | Sędziowie: PUSZKARSKI Rafał — — Delegat: |
15:7 (8:7) Protokół >>> |
Klasyfikacja strzelczyń
Miejsce | Gracz | Klub | Mecze | Bramki | |
1 | Julia WELENC | KS Zawkrze Mława II | 6 | 47 | |
2 | Karolina BORYS | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | 6 | 38 | |
3 | Julia HANDLARSKA | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | 6 | 29 | |
4 | Alicja TOMCZAK | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | 6 | 29 | |
5 | Maja STANKIEWICZ | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | 6 | 24 | |
6 | Nadia OSTROWSKA | KS Zawkrze Mława II | 6 | 18 | |
7 | Lena CHODUBSKA | KS Zawkrze Mława II | 6 | 14 | |
8 | Natalia KARPIŃSKA | KS Zawkrze Mława II | 6 | 14 | |
9 | Aleksandra KLAUS | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | 6 | 14 | |
10 | Wiktoria JUSZCZAK | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | 6 | 11 | |
11 | Kalina MALESZEWSKA | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | 6 | 11 | |
12 | Lena DOMARECKA | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | 5 | 8 | |
13 | Marika ZEMBRZUSKA-KOZIEŁ | KS Zawkrze Mława II | 4 | 8 | |
14 | Julia WYSOCKA-DANKOVICS | UKS Varsovia II Warszawa | 4 | 7 | |
15 | Lena ANTCZAK | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | 6 | 5 | |
16 | Pola DMUCHOWSKA | KS Zawkrze Mława II | 6 | 4 | |
17 | Zuzanna ŁASTOWIECKA | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | 6 | 4 | |
18 | Klara ZALEWSKA | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | 4 | 4 | |
19 | Julia KOTLARSKA | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | 6 | 3 | |
20 | Katarzyna NOGA | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | 6 | 3 | |
21 | Natalia RYCZKO | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | 6 | 3 | |
22 | Joanna SZUBIŃSKA | UKS Varsovia II Warszawa | 4 | 3 | |
23 | Lena FELCZAK | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | 5 | 2 | |
24 | Veranika KLIUYEVA | UKS Varsovia II Warszawa | 6 | 2 | |
25 | Zuzanna MARCINIAK | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | 6 | 2 | |
26 | Julia MICHALSKA | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | 6 | 2 | |
27 | Oliwia NOWAKOWSKA | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | 6 | 2 | |
28 | Maja ŻEBERKIEWICZ | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | 2 | 2 | |
29 | Hanna BAŁDECKA | UKS Varsovia II Warszawa | 6 | 1 | |
30 | Zofia DAWIDOWSKA | UKS Varsovia II Warszawa | 6 | 1 | |
31 | Barbara DENEAU | UKS Varsovia II Warszawa | 6 | 1 | |
32 | Anastazja DWORZNICKA | KS Zawkrze Mława II | 2 | 1 | |
33 | Maria FLUKS | UKS Varsovia II Warszawa | 6 | 1 | |
34 | Aniela GOSTKOWSKA | UKS Varsovia II Warszawa | 4 | 1 | |
35 | Lena KAWCZYŃSKA | KS Zawkrze Mława II | 2 | 1 | |
36 | Łucja KUŁAKOWSKA | UKS Varsovia II Warszawa | 6 | 1 | |
37 | Marta LIPCZYŃSKA | MMKS Jutrzenka Płock – Dzieci Młodsze | 6 | 1 | |
38 | Matylda NAGUCKA | KS Zawkrze Mława II | 4 | 1 | |
39 | Oliwia BARTOSIŃSKA | MKS ZNICZ PRUSZKÓW | 6 | 0 |