Warszawsko-Mazowiecka Liga Dziewcząt GR. A


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Dwójka Małkinia Górna 4 4 0 0 0 102 39 63 12 0
2 AS Fit Camp Warszawa 4 4 0 0 0 60 43 17 12 0
3 UKS Zielonka 4 2 2 0 0 70 62 8 6 6
4 MMKS Jutrzenka Płock 4 1 3 1 0 39 83 -44 2 10
5 MKS Marcovia Marki 2 0 2 0 1 26 27 -1 1 5
6 KPR ROKiS Radzymin I 4 0 4 0 0 51 94 -43 0 12

Terminarz

Turniej nr 1 UKS Dwójka Małkinia Górna / 2022-10-15

1 2022-10-15 10:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna UKS Zielonka Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

26:9 (17:5)
image_icon Protokół >>>
2 2022-10-15 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin I UKS Zielonka Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

16:25 (10:12)
image_icon Protokół >>>
3 2022-10-15 12:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna KPR ROKiS Radzymin I Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

34:15 (20:7)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 MMKS Jutrzenka Płock / 2022-10-15

4 MMKS Jutrzenka Płock MKS Marcovia Marki Sędziowie:

Delegat:

: (:)
5 2022-11-06 10:30:00 MKS Marcovia Marki AS Fit Camp Warszawa Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
— —
Delegat:

11:12 (5:8)
image_icon Protokół >>>
6 MMKS Jutrzenka Płock AS Fit Camp Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 3 AS Fit Camp Warszawa / 2022-10-29

7 AS Fit Camp Warszawa KPR ROKiS Radzymin I Sędziowie:

Delegat:

: (:)
8 2022-11-06 12:30:00 MMKS Jutrzenka Płock UKS Zielonka Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

7:26 (3:15)
image_icon Protokół >>>
9 KPR ROKiS Radzymin I MKS Marcovia Marki Sędziowie:

Delegat:

: (:)
10 2022-11-06 13:30:00 AS Fit Camp Warszawa UKS Zielonka Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

13:10 (8:8)
image_icon Protokół >>>
11 2022-11-06 11:30:00 MKS Marcovia Marki MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

15:15 (9:10)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 UKS Dwójka Małkinia Górna / 2022-11-19

12 2022-11-19 10:00:00 KPR ROKiS Radzymin I AS Fit Camp Warszawa Sędziowie:

Delegat:

14:15 (4:7)
image_icon Protokół >>>
13 2022-11-19 11:00:00 MMKS Jutrzenka Płock UKS Dwójka Małkinia Górna Sędziowie:

Delegat:

9:22 (2:14)
image_icon Protokół >>>
14 2022-11-19 12:00:00 AS Fit Camp Warszawa MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:

Delegat:

20:8 (8:3)
image_icon Protokół >>>
15 2022-11-19 13:00:00 KPR ROKiS Radzymin I UKS Dwójka Małkinia Górna Sędziowie:

Delegat:

6:20 (2:11)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 5 UKS Dwójka Małkinia Górna / 2022-12-17

16 UKS Dwójka Małkinia Górna MKS Marcovia Marki Sędziowie:

Delegat:

: (:)
17 AS Fit Camp Warszawa MKS Marcovia Marki Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 UKS Dwójka Małkinia Górna AS Fit Camp Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 6 UKS Zielonka / 2022-12-17

19 UKS Zielonka KPR ROKiS Radzymin I Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS Radzymin I Sędziowie:

Delegat:

: (:)
21 UKS Zielonka MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 7 UKS Zielonka / 2023-01-14

22 UKS Zielonka MKS Marcovia Marki Sędziowie:

Delegat:

: (:)
23 AS Fit Camp Warszawa UKS Dwójka Małkinia Górna Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 MKS Marcovia Marki UKS Dwójka Małkinia Górna Sędziowie:

Delegat:

: (:)
25 UKS Zielonka AS Fit Camp Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 8 MKS Marcovia Marki / 2023-01-28

26 MKS Marcovia Marki KPR ROKiS Radzymin I Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 UKS Zielonka UKS Dwójka Małkinia Górna Sędziowie:

Delegat:

: (:)
28 KPR ROKiS Radzymin I MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
29 MKS Marcovia Marki UKS Zielonka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
30 UKS Dwójka Małkinia Górna MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Lena MOCZARSKA UKS Zielonka 4 26
2 Oliwia IZBICKA KPR ROKiS Radzymin I 2 22
3 Zuzanna ŚLIWCZYŃSKA UKS Zielonka 4 20
4 Wiktoria DOBIES UKS Dwójka Małkinia Górna 2 19
5 Zuzanna KROK AS Fit Camp Warszawa 2 14
6 Dagmara KRUSZEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 2 13
7 Wiktoria SOCHA UKS Zielonka 4 13
8 Nina BINKIEWICZ MKS Marcovia Marki 2 12
9 Oliwia PYCHYŃSKA AS Fit Camp Warszawa 2 9
10 Małgorzata MISIEC UKS Zielonka 3 7
11 Gabriela SEMIK MMKS Jutrzenka Płock 2 7
12 Justyna GODLEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 2 6
13 Nikola MALARSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 2 6
14 Róża CHRÓSTOWSKA MKS Marcovia Marki 2 5
15 Natalia ŚWIERŻEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 2 5
16 Lena BALCER UKS Zielonka 4 4
17 Nadia BUDEK KPR ROKiS Radzymin I 2 4
18 Martyna KAWECKA KPR ROKiS Radzymin I 2 4
19 Nikola RYCHLIK MMKS Jutrzenka Płock 2 4
20 Oliwia KUSY MMKS Jutrzenka Płock 2 3
21 Julia MATYSIK MKS Marcovia Marki 1 3
22 Nikola PASZTALENIEC UKS Dwójka Małkinia Górna 2 3
23 Magdalena ŻACH UKS Dwójka Małkinia Górna 2 3
24 Blanka NOWOMIŃSKA MKS Marcovia Marki 2 2
25 Natasza RAMOTOWSKA MMKS Jutrzenka Płock 2 2
26 Nikola RUDNIK UKS Dwójka Małkinia Górna 2 2
27 Lena WASILEWSKA MMKS Jutrzenka Płock 2 2
28 Nicola WOŹNIAK MKS Marcovia Marki 2 2
29 Apolonia BIEŃKOWSKA MKS Marcovia Marki 2 1
30 Julia DRABIK AS Fit Camp Warszawa 2 1
31 Iga JUSIŃSKA KPR ROKiS Radzymin I 2 1
32 Adrianna KOBUSZEWSKA AS Fit Camp Warszawa 2 1
33 Alicja KOSTRZYCKA MMKS Jutrzenka Płock 2 1
34 Oliwia MAZURKIEWICZ MMKS Jutrzenka Płock 2 1
35 Anna MULTAN MMKS Jutrzenka Płock 2 1
36 Paulina PŁOCIENICKA UKS Dwójka Małkinia Górna 2 1
37 Lena ŚWIERŻEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 2 1
38 Natalia WAŚ MKS Marcovia Marki 1 1
39 Karolina WUJEK UKS Dwójka Małkinia Górna 2 1
40 Sara ZWAŃSKA MMKS Jutrzenka Płock 2 1
Joma