Warszawsko-Mazowiecka Liga Dziewcząt GR. A


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KS Victoria Piaseczno 6 6 0 0 0 141 60 81 18 0
2 UKS Kontra 6 5 1 0 0 101 83 18 15 3
3 ULKS Olimpia Radzanowo 8 3 5 0 0 67 100 -33 9 15
4 MMKS Jutrzenka Płock 6 2 4 0 0 73 97 -24 6 12
5 KS Zawkrze Mława 6 0 6 0 0 54 96 -42 0 18

Terminarz

Turniej nr 1 – KS Zawkrze Mława / 2023-10-14

1 2023-10-20 16:00:00 KS Zawkrze Mława ULKS Olimpia Radzanowo Sędziowie:
CZAPLICKI Marek
MIECHOWSKI Michał
Delegat:

2:5 (1:1)
image_icon Protokół >>>
2 2023-10-20 16:50:00 MMKS Jutrzenka Płock UKS Kontra Sędziowie:
CZAPLICKI Marek
MIECHOWSKI Michał
Delegat:

14:21 (4:9)
image_icon Protokół >>>
3 2023-10-20 17:40:00 MMKS Jutrzenka Płock ULKS Olimpia Radzanowo Sędziowie:
CZAPLICKI Marek
MIECHOWSKI Michał
Delegat:

13:7 (7:6)
image_icon Protokół >>>
4 2023-10-20 18:30:00 KS Zawkrze Mława UKS Kontra Sędziowie:
CZAPLICKI Marek
MIECHOWSKI Michał
Delegat:

6:17 (4:8)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 – KS Victoria Piaseczno / 2023-10-28

5 2023-10-28 14:30:00 KS Victoria Piaseczno KS Zawkrze Mława Sędziowie:
BIJAK Weronika
— —
Delegat:

22:18 (15:7)
pdf_icon Protokół >>>
6 2023-10-28 15:20:00 UKS Kontra ULKS Olimpia Radzanowo Sędziowie:
BIJAK Weronika
— —
Delegat:

14:7 (10:5)
pdf_icon Protokół >>>
7 2023-10-28 16:20:00 UKS Kontra KS Zawkrze Mława Sędziowie:
BIJAK Weronika
— —
Delegat:

19:12 (8:7)
pdf_icon Protokół >>>
8 2023-10-28 17:10:00 KS Victoria Piaseczno ULKS Olimpia Radzanowo Sędziowie:
BIJAK Weronika
— —
Delegat:

16:6 (8:3)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 – MMKS Jutrzenka Płock / 2023-11-18

9 2023-11-18 13:30:00 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze Mława Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
— —
Delegat:

17:7 (11:3)
image_icon Protokół >>>
10 2023-11-18 14:20:00 ULKS Olimpia Radzanowo KS Victoria Piaseczno Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
— —
Delegat:

3:20 (2:9)
image_icon Protokół >>>
11 2023-11-18 15:10:00 ULKS Olimpia Radzanowo KS Zawkrze Mława Sędziowie:
WIERCIŃSKI Maciej
— —
Delegat:

16:9 (6:7)
image_icon Protokół >>>
12 2023-11-18 16:00:00 MMKS Jutrzenka Płock KS Victoria Piaseczno Sędziowie:
WIERCIŃSKI Maciej
— —
Delegat:

11:18 (4:10)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 – UKS Kontra Warszawa / 2023-12-02

13 UKS Kontra KS Victoria Piaseczno Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 KS Zawkrze Mława MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
15 KS Zawkrze Mława KS Victoria Piaseczno Sędziowie:

Delegat:

: (:)
16 UKS Kontra MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 5 – ULKS Olimpia Radzanowo / 2023-12-16

17 2023-12-16 09:30:00 ULKS Olimpia Radzanowo MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
— —
Delegat:

10:8 (5:2)
pdf_icon Protokół >>>
18 2023-12-16 10:30:00 KS Victoria Piaseczno UKS Kontra Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

31:12 (15:6)
pdf_icon Protokół >>>
19 2023-12-16 11:30:00 KS Victoria Piaseczno MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
— —
Delegat:

34:10 (15:4)
pdf_icon Protokół >>>
20 2023-12-16 12:30:00 ULKS Olimpia Radzanowo UKS Kontra Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

13:18 (7:10)
pdf_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Zuzanna KARPIEL KS Victoria Piaseczno 6 36
2 Laura FIC KS Victoria Piaseczno 6 27
3 Maja ŻUREK UKS Kontra 6 27
4 Alicja TOMCZAK MMKS Jutrzenka Płock 6 23
5 Zuzanna TWARDOKĘS UKS Kontra 6 19
6 Aleksandra CUKIERNIK KS Victoria Piaseczno 6 18
7 Klaudia KARULAK ULKS Olimpia Radzanowo 8 18
8 Maja KOWALSKA ULKS Olimpia Radzanowo 4 18
9 Nikola GAWLIŃSKA ULKS Olimpia Radzanowo 8 17
10 Aleksandra MUNIAK UKS Kontra 6 16
11 Roksana CIEŚLIŃSKA KS Zawkrze Mława 2 15
12 Maja DZIADOSZ KS Victoria Piaseczno 4 15
13 Zofia NOWAK UKS Kontra 6 14
14 Julia HANDLARSKA MMKS Jutrzenka Płock 5 13
15 Hanna LESIEWICZ KS Victoria Piaseczno 6 11
16 Barbara TWARDOKĘS UKS Kontra 4 10
17 Oliwia FERSZTEROWSKA KS Zawkrze Mława 4 9
18 Oliwia PIETRZAK MMKS Jutrzenka Płock 5 9
19 Maja STANKIEWICZ MMKS Jutrzenka Płock 4 9
20 Zuzanna KARALUCH KS Victoria Piaseczno 6 8
21 Aleksandra KLAUS MMKS Jutrzenka Płock 4 8
22 Amelia JABŁONOWSKA KS Zawkrze Mława 6 7
23 Zuzanna JEZIERSKA KS Victoria Piaseczno 6 7
24 Julia ORNAT KS Victoria Piaseczno 6 7
25 Natalia SZEWCZAK KS Zawkrze Mława 4 7
26 Julia KORSZEŃ UKS Kontra 2 6
27 Julia WELENC KS Zawkrze Mława 4 6
28 Wiktoria KAŹMIRSKA ULKS Olimpia Radzanowo 8 5
29 Gabriela ARAJ KS Victoria Piaseczno 6 4
30 Michalina OSIECKA ULKS Olimpia Radzanowo 8 4
31 Marika ZEMBRZUSKA-KOZIEŁ KS Zawkrze Mława 6 4
32 Lena ANTCZAK MMKS Jutrzenka Płock 5 3
33 Dominika BUCZKOWSKA ULKS Olimpia Radzanowo 6 3
34 Nina PACHOCKA UKS Kontra 4 3
35 Aleksandra SOBOTKA KS Zawkrze Mława 6 3
36 Daria FIC KS Victoria Piaseczno 6 2
37 Maja KONARZEWSKA KS Victoria Piaseczno 4 2
38 Nadia KOSIERKIEWICZ KS Victoria Piaseczno 4 2
39 Michalina KOSMALA UKS Kontra 3 2
40 Maja MAŁUJ KS Victoria Piaseczno 6 2
41 Zuzanna MARCINIAK MMKS Jutrzenka Płock 1 2
42 Magda MUSZYŃSKA UKS Kontra 2 2
43 Oliwia PŁUCIENNIK KS Zawkrze Mława 2 2
44 Klara ZALEWSKA MMKS Jutrzenka Płock 6 2
45 Maria ZMUDCZYŃSKA MMKS Jutrzenka Płock 3 2
46 Zuzanna BLUSZCZ MMKS Jutrzenka Płock 5 1
47 Lena CYRANKA UKS Kontra 4 1
48 Julia MICHALSKA MMKS Jutrzenka Płock 5 1
49 Nadia OSTROWSKA KS Zawkrze Mława 6 1
50 Lena RUTECKA UKS Kontra 6 1
51 Maria TYBUŚ ULKS Olimpia Radzanowo 4 1
52 Wiktoria WOŹNIAK ULKS Olimpia Radzanowo 8 1
53 Stefania CECHRZYCKA KS Victoria Piaseczno 6 0
54 Zofia KURZĘPA KS Victoria Piaseczno 4 0
55 Anna LUDWIKOWSKA MMKS Jutrzenka Płock 4 0
56 Julia URBACZEWSKA MMKS Jutrzenka Płock 1 0
Joma