Warszawsko-Mazowiecka Liga Dziewcząt gr. R


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 MKS Pogoń Siedlce 10 7 3 1 0 136 106 30 20 10
2 UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 5 3 0 1 103 82 21 16 8
3 MMKS Jutrzenka Płock 8 4 4 0 0 81 86 -5 12 12
4 MKS ZNICZ PRUSZKÓW 8 4 4 1 0 87 83 4 11 13
5 UKS Wilanowia 8 3 5 0 0 105 115 -10 9 15
6 KS Zawkrze Mława 8 2 6 0 1 94 134 -40 7 17

Terminarz

Turniej nr 1 – UKS Jutrzenka Junior Cegłów / 2024-02-10

1 2024-02-10 10:00:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:
BANASZEK Piotr
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

15:7 (6:3)
image_icon Protokół >>>
2 2024-02-10 10:50:00 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze Mława Sędziowie:
BANASZEK Piotr
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

18:4 (6:2)
image_icon Protokół >>>
3 2024-02-10 11:40:00 KS Zawkrze Mława MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:
BANASZEK Piotr
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

5:23 (2:10)
image_icon Protokół >>>
4 2024-02-10 12:30:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:
BANASZEK Piotr
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

14:7 (9:1)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 – MKS Pogoń Siedlce / 2024-02-17

5 2024-02-17 14:30:00 MKS Pogoń Siedlce UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:
BANASZEK Piotr
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

7:5 (3:2)
image_icon Protokół >>>
6 2024-02-17 15:30:00 UKS Wilanowia UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:
BANASZEK Piotr
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

11:15 (6:5)
image_icon Protokół >>>
7 2024-02-17 16:30:00 MKS Pogoń Siedlce UKS Wilanowia Sędziowie:
BANASZEK Piotr
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

17:15 (9:7)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 – KS Zawkrze Mława / 2024-02-17

8 2024-02-17 10:00:00 KS Zawkrze Mława MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

13:9 (6:5)
image_icon Protokół >>>
9 2024-02-17 11:00:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

3:5 (1:2)
image_icon Protokół >>>
10 2024-02-17 12:20:00 KS Zawkrze Mława MKS ZNICZ PRUSZKÓW Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

13:9 (3:7)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 – MKS Znicz Pruszków / 2024-03-02

11 2024-03-16 09:00:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW UKS Wilanowia Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
— —
Delegat:

16:7 (7:5)
image_icon Protokół >>>
12 2024-03-16 09:50:00 KS Zawkrze Mława UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
— —
Delegat:

9:13 (4:7)
image_icon Protokół >>>
13 2024-03-16 10:40:00 UKS Wilanowia MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
— —
Delegat:

10:15 (6:7)
image_icon Protokół >>>
14 2024-03-16 11:30:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
— —
Delegat:

11:11 (6:8)
image_icon Protokół >>>
15 2024-03-16 12:20:00 MKS Pogoń Siedlce KS Zawkrze Mława Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
— —
Delegat:

19:19 (10:10)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 5 – UKS Wilanowia Warszawa / 2024-03-09

16 2024-03-09 10:00:00 UKS Wilanowia MKS ZNICZ PRUSZKÓW Sędziowie:
BIJAK Weronika
— —
Delegat:

11:14 (6:9)
pdf_icon Protokół >>>
17 2024-03-09 10:50:00 MMKS Jutrzenka Płock MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:
BIJAK Weronika
— —
Delegat:

11:7 (5:3)
pdf_icon Protokół >>>
18 2024-03-09 11:50:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:
BIJAK Weronika
— —
Delegat:

11:8 (3:5)
pdf_icon Protokół >>>
19 2024-03-09 12:30:00 UKS Wilanowia MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:
BIJAK Weronika
— —
Delegat:

12:11 (7:6)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 6 – MKS Pogoń Siedlce / 2024-04-06

20 2024-04-06 10:00:00 MKS Pogoń Siedlce MKS ZNICZ PRUSZKÓW Sędziowie:
BANASZEK Piotr
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

13:10 (5:4)
pdf_icon Protokół >>>
21 2024-04-06 11:00:00 MMKS Jutrzenka Płock MKS ZNICZ PRUSZKÓW Sędziowie:
BANASZEK Piotr
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

15:13 (6:5)
pdf_icon Protokół >>>
22 2024-04-06 12:00:00 MKS Pogoń Siedlce MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:
BANASZEK Piotr
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

20:5 (10:2)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 7 – UKS Jutrzenka Junior Cegłów / 2024-04-06

23 2024-04-06 10:00:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów UKS Wilanowia Sędziowie:
BIJAK Weronika
— —
Delegat:

10:16 (5:9)
pdf_icon Protokół >>>
24 2024-04-06 10:50:00 UKS Wilanowia KS Zawkrze Mława Sędziowie:
BIJAK Weronika
— —
Delegat:

23:17 (9:7)
pdf_icon Protokół >>>
25 2024-04-06 11:40:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów KS Zawkrze Mława Sędziowie:
BIJAK Weronika
— —
Delegat:

20:14 (14:2)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 8 – MMKS Jutrzenka Płock / 2024-04-20

26 MMKS Jutrzenka Płock UKS Wilanowia Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 UKS Jutrzenka Junior Cegłów MKS ZNICZ PRUSZKÓW Sędziowie:

Delegat:

: (:)
28 KS Zawkrze Mława UKS Wilanowia Sędziowie:

Delegat:

: (:)
29 MMKS Jutrzenka Płock UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
30 MKS ZNICZ PRUSZKÓW KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Hanna WOŁOSZCZAK UKS Wilanowia 8 42
2 Roksana CIEŚLIŃSKA KS Zawkrze Mława 6 35
3 Zuzanna MARTYNIUK MKS Pogoń Siedlce 6 30
4 Zuzanna KRUSIŃSKA UKS Wilanowia 5 28
5 Blanka OLSZEWSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 27
6 Nina TRZEBUCHOWSKA MKS ZNICZ PRUSZKÓW 6 27
7 Lena DOMARECKA MKS ZNICZ PRUSZKÓW 6 24
8 Blanka GOGOL UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 23
9 Alicja TOMCZAK MMKS Jutrzenka Płock 8 22
10 Karolina BORYS MKS ZNICZ PRUSZKÓW 8 20
11 Matylda PIWOWARCZYK MKS Pogoń Siedlce 8 20
12 Oliwia PŁUCIENNIK KS Zawkrze Mława 6 20
13 Olga SIENKIEWICZ MKS Pogoń Siedlce 4 16
14 Alicja ROCHON MKS Pogoń Siedlce 10 15
15 Maria ZMUDCZYŃSKA MMKS Jutrzenka Płock 6 15
16 Gabriela WIĄCEK UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 14
17 Lena DRĘKOWSKA UKS Wilanowia 6 13
18 Julia HANDLARSKA MMKS Jutrzenka Płock 6 13
19 Aleksandra SOBOTKA KS Zawkrze Mława 7 11
20 Marika ZEMBRZUSKA-KOZIEŁ KS Zawkrze Mława 7 10
21 Aleksandra GRABOWSKA MKS Pogoń Siedlce 6 9
22 Magda KACZKOWSKA MKS Pogoń Siedlce 10 9
23 Krystyna BEREDA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 8
24 Oliwia BUSKA UKS Wilanowia 4 8
25 Natalia ŁOJEK MKS ZNICZ PRUSZKÓW 8 8
26 Marta NAJMRODZKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 4 8
27 Julia TARKOWSKA MKS Pogoń Siedlce 5 8
28 Julia BŁAŻEJCZYK MKS Pogoń Siedlce 6 7
29 Nikola KACZOREK UKS Jutrzenka Junior Cegłów 4 7
30 Marta KUBLIK MKS Pogoń Siedlce 8 7
31 Zofia POTULSKA UKS Wilanowia 6 7
32 Klara ZALEWSKA MMKS Jutrzenka Płock 8 7
33 Maja PIĘTKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 4 6
34 Oliwia PIETRZAK MMKS Jutrzenka Płock 7 5
35 Zuzanna KRZEMIŃSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 4
36 Anna LUDWIKOWSKA MMKS Jutrzenka Płock 6 4
37 Alicja PACZUSKA MKS Pogoń Siedlce 3 4
38 Oliwia SKIBA MKS Pogoń Siedlce 9 4
39 Julia WELENC KS Zawkrze Mława 6 4
40 Lena ANTCZAK MMKS Jutrzenka Płock 8 3
41 Gabriela JAKÓBOWSKA KS Zawkrze Mława 2 3
42 Wiktoria JUSZCZAK MKS ZNICZ PRUSZKÓW 8 3
43 Aleksandra KLAUS MMKS Jutrzenka Płock 2 3
44 Zuzanna BLUSZCZ MMKS Jutrzenka Płock 4 2
45 Zofia BOROWSKA UKS Wilanowia 8 2
46 Oliwia FERSZTEROWSKA KS Zawkrze Mława 4 2
47 Aleksandra GETKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 4 2
48 Amelia JABŁONOWSKA KS Zawkrze Mława 2 2
49 Julia KOTLARSKA MKS ZNICZ PRUSZKÓW 7 2
50 Nina KULIK MKS Pogoń Siedlce 9 2
51 Marta LIPCZYŃSKA MMKS Jutrzenka Płock 8 2
52 Julia MICHALSKA MMKS Jutrzenka Płock 8 2
53 Karolina MIERZEJEWSKA UKS Wilanowia 7 2
54 Antonina SIEMIANOWSKA KS Zawkrze Mława 2 2
55 Maja WYSZYŃSKA KS Zawkrze Mława 3 2
56 Alicja ŻELAZO MKS Pogoń Siedlce 2 2
57 Dominika ŻUKOWSKA MKS Pogoń Siedlce 3 2
58 Anna BORYSZEWSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 3 1
59 Maria DOŁĘGA UKS Wilanowia 4 1
60 Lena FELCZAK MKS ZNICZ PRUSZKÓW 7 1
61 Natalia KARPIŃSKA KS Zawkrze Mława 7 1
62 Aleksandra KICIŃSKA MMKS Jutrzenka Płock 5 1
63 Aleksandra KOŁAKOWSKA KS Zawkrze Mława 2 1
64 Oliwia ŁUNIEWSKA KS Zawkrze Mława 2 1
65 Kalina MALESZEWSKA MKS ZNICZ PRUSZKÓW 8 1
66 Maria MARTYNOWICZ UKS Wilanowia 2 1
67 Gabriela MATYJASEK MKS Pogoń Siedlce 8 1
68 Joanna NIEDEK UKS Jutrzenka Junior Cegłów 4 1
69 Katarzyna NOGA MKS ZNICZ PRUSZKÓW 6 1
70 Paulina PALCZEWSKA UKS Wilanowia 2 1
71 Julia REDA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 5 1
72 Maja STANKIEWICZ MMKS Jutrzenka Płock 6 1
73 Zofia TROCEWICZ UKS Jutrzenka Junior Cegłów 4 1
74 Julia URBACZEWSKA MMKS Jutrzenka Płock 1 1
75 Julia STRZALIŃSKA MKS Pogoń Siedlce 5 0
Joma