Warszawsko-Mazowiecka Liga Młodziczek Młodszych GR. B


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St

Terminarz

Turniej nr 1 KS Victoria Piaseczno / 2022-12-04

1 2022-12-04 10:00:00 KS Victoria Piaseczno KPR ROKiS Radzymin II Sędziowie:

Delegat:

: (:)
2 2022-12-04 11:00:00 UKS Zielonka MKRS Wisła Maciejowice Sędziowie:

Delegat:

: (:)
3 2022-12-04 12:10:00 UKS Zielonka KPR ROKiS Radzymin II Sędziowie:

Delegat:

: (:)
4 2022-12-04 13:10:00 KS Victoria Piaseczno MKRS Wisła Maciejowice Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 2 UKS Zielonka / 2022-12-11

5 UKS Zielonka UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
6 KPR ROKiS Radzymin II KS Victoria Piaseczno Sędziowie:

Delegat:

: (:)
7 KPR ROKiS Radzymin II UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
8 UKS Zielonka KS Victoria Piaseczno Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 3 KPR ROKiS II Radzymin / 2023-01-22

19 KPR ROKiS Radzymin II UKS Zielonka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 UKS Jutrzenka Junior Cegłów MKRS Wisła Maciejowice Sędziowie:

Delegat:

: (:)
21 UKS Jutrzenka Junior Cegłów UKS Zielonka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
22 KPR ROKiS Radzymin II MKRS Wisła Maciejowice Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 4 MKRS Wisła Maciejowice / 2023-02-05

13 MKRS Wisła Maciejowice UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 KS Victoria Piaseczno UKS Zielonka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
15 KS Victoria Piaseczno UKS Jutrzenka Junior Cegłów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
16 MKRS Wisła Maciejowice UKS Zielonka Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 5 UKS Jutrzenka Junior Cegłów / 2023-03-05

17 UKS Jutrzenka Junior Cegłów KPR ROKiS Radzymin II Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 MKRS Wisła Maciejowice KS Victoria Piaseczno Sędziowie:

Delegat:

: (:)
19 MKRS Wisła Maciejowice KPR ROKiS Radzymin II Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 UKS Jutrzenka Junior Cegłów KS Victoria Piaseczno Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
Joma