WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA MŁODZICZEK MŁODSZYCH GR. F


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KPR ROKiS Radzymin II 10 10 0 1 0 285 156 129 29 1
2 UKS Rusiec 10 8 2 0 1 275 171 104 25 5
3 LUKS 19 Winnica 10 4 6 0 1 183 194 -11 13 17
4 MKS Pogoń Siedlce 10 4 6 0 0 177 195 -18 12 18
5 UKS Jutrzenka Junior Cegłów 10 4 6 1 0 163 173 -10 11 19
6 Zawkrze mława II 10 0 10 0 0 80 274 -194 0 30

Terminarz

Idź do góry

Turniej nr 1 KS Zawkrze II Mława / 2021-11-21
1 2022-03-23 16:00:00 Zawkrze mława II UKS Rusiec 12 : 29 (5 : 16)
image_icon Protokół >>>
2 2022-03-23 17:00:00 KPR ROKiS Radzymin II UKS Rusiec 33 : 28 (16 : 13)
image_icon Protokół >>>
3 2022-03-23 18:00:00 Zawkrze mława II KPR ROKiS Radzymin II 8 : 25 (3 : 8)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 2 UKS Jutrzenka Junior Cegłów / 2021-11-21
4 2021-11-21 10:00:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów MKS Pogoń Siedlce 19 : 13 (9 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
5 2021-11-21 11:10:00 MKS Pogoń Siedlce LUKS 19 Winnica 17 : 21 (11 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
6 2021-11-21 12:20:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów LUKS 19 Winnica 13 : 18 (6 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 3 UKS Rusiec / 2021-12-12
7 2022-02-20 12:00:00 UKS Rusiec Zawkrze mława II 44 : 3 (20 : 2)
image_icon Protokół >>>
8 2022-01-16 11:00:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów KPR ROKiS Radzymin II 11 : 29 (7 : 12)
image_icon Protokół >>>
9 2022-02-20 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin II Zawkrze mława II 45 : 1 (17 : 0)
image_icon Protokół >>>
10 2022-01-16 12:00:00 UKS Rusiec UKS Jutrzenka Junior Cegłów 22 : 10 (10 : 5)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 4 KS Zakwrze II Mława / 2022-01-23
11 2022-02-19 12:00:00 Zawkrze mława II LUKS 19 Winnica 11 : 14 (6 : 8)
image_icon Protokół >>>
12 2022-02-19 13:00:00 LUKS 19 Winnica UKS Jutrzenka Junior Cegłów 11 : 11 (8 : 4)
image_icon Protokół >>>
13 2022-02-19 14:00:00 Zawkrze mława II UKS Jutrzenka Junior Cegłów 7 : 24 (4 : 10)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 5 MKS Pogoń Siedlce / 2022-01-23
14 2022-02-20 10:00:00 MKS Pogoń Siedlce UKS Rusiec 16 : 23 (6 : 13)
image_icon Protokół >>>
15 2022-01-16 10:00:00 UKS Rusiec KPR ROKiS Radzymin II 21 : 21 (9 : 9)
image_icon Protokół >>>
16 2022-02-20 13:00:00 MKS Pogoń Siedlce KPR ROKiS Radzymin II 13 : 29 (8 : 13)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 6 UKS Jutrzenka Junior Cegłów / 2022-02-27
17 2022-02-27 10:00:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów UKS Rusiec 14 : 27 (8 : 12)
image_icon Protokół >>>
18 2022-02-27 11:10:00 Zawkrze mława II MKS Pogoń Siedlce 5 : 17 (2 : 9)
image_icon Protokół >>>
19 2022-02-27 12:20:00 UKS Rusiec LUKS 19 Winnica 23 : 12 (13 : 5)
image_icon Protokół >>>
20 2022-02-27 13:30:00 UKS Jutrzenka Junior Cegłów Zawkrze mława II 28 : 7 (13 : 2)
image_icon Protokół >>>
21 2022-02-27 14:40:00 LUKS 19 Winnica MKS Pogoń Siedlce 17 : 18 (11 : 11)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 7 LUKS Lider Winnica / 2022-03-13
22 2022-03-19 10:00:00 LUKS 19 Winnica Zawkrze mława II 32 : 14 (15 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
23 2022-03-19 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin II MKS Pogoń Siedlce 22 : 20 (10 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
24 2022-03-19 12:15:00 MKS Pogoń Siedlce Zawkrze mława II 16 : 12 (7 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
25 2022-03-19 13:15:00 LUKS 19 Winnica KPR ROKiS Radzymin II 22 : 30 (13 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 8 KPR ROKiS II Radzymin / 2022-03-27
26 2022-03-27 09:00:00 KPR ROKiS Radzymin II LUKS 19 Winnica 30 : 15 (18 : 7)
image_icon Protokół >>>
27 2022-03-27 10:00:00 MKS Pogoń Siedlce UKS Jutrzenka Junior Cegłów 18 : 16 (13 : 9)
image_icon Protokół >>>
28 2022-03-27 11:00:00 LUKS 19 Winnica UKS Rusiec 21 : 27 (10 : 13)
image_icon Protokół >>>
29 2022-03-27 12:00:00 KPR ROKiS Radzymin II UKS Jutrzenka Junior Cegłów 21 : 17 (7 : 5)
image_icon Protokół >>>
30 2022-03-27 13:00:00 UKS Rusiec MKS Pogoń Siedlce 31 : 29 (16 : 15)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelczyń

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Nadia ROSŁOŃ UKS Rusiec 10 88
2 Klara CYGAN UKS Rusiec 10 81
3 Julia GÓRAL KPR ROKiS Radzymin II 9 62
4 Sara CZUMAJ KPR ROKiS Radzymin II 10 57
5 Wiktoria IZBICKA KPR ROKiS Radzymin II 10 57
6 Olga GOŁĘBIEWSKA LUKS 19 Winnica 10 53
7 Maja BANKIEWICZ UKS Jutrzenka Junior Cegłów 10 45
8 Lena BACZYŃSKA MKS Pogoń Siedlce 8 44
9 Jessica STRAUCH LUKS 19 Winnica 9 44
10 Emilia OMEN UKS Rusiec 10 34
11 Julia LITWINIUK KPR ROKiS Radzymin II 10 32
12 Weronika WYSOCKA MKS Pogoń Siedlce 10 31
13 Martyna STANKIEWICZ KPR ROKiS Radzymin II 10 29
14 Alicja WIĘSAK MKS Pogoń Siedlce 6 29
15 Zuzanna GŁOWACKA UKS Rusiec 10 27
16 Natalia SZKUTOWICZ MKS Pogoń Siedlce 10 27
17 Gabriela BRANICKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 6 26
18 Wiktoria RZECZKOWSKA LUKS 19 Winnica 10 25
19 Zofia STENCEL KPR ROKiS Radzymin II 10 22
20 Lena BRZEZICKA Zawkrze mława II 10 20
21 Małgorzata KOPYCIŃSKA LUKS 19 Winnica 10 20
22 Magdalena PRZYSTUPA UKS Rusiec 10 20
23 Aleksandra ŻUBER UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 19
24 Kinga CZYŻEWSKA LUKS 19 Winnica 9 18
25 Aleksandra GOŁĘBIEWSKA Zawkrze mława II 10 16
26 Karolina KACZKOWSKA MKS Pogoń Siedlce 10 14
27 Małgorzata GRABIŃSKA Zawkrze mława II 4 13
28 Maria LORENS UKS Rusiec 10 12
29 Aleksandra ZGÓDKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 4 12
30 Kornelia TROJAN UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 11
31 Emilia TRZASKOWSKA Zawkrze mława II 10 11
32 Zuzanna WĄSOWSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 11
33 Weronika KLUJ MKS Pogoń Siedlce 10 10
34 Joanna ŚMIETAŃSKA LUKS 19 Winnica 9 10
35 Oliwia JAKUBOWSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 8 9
36 Alicja ZDZIENNICKA KPR ROKiS Radzymin II 10 9
37 Lena BORCZ Zawkrze mława II 6 8
38 Aleksandra JAROSIEWICZ MKS Pogoń Siedlce 6 8
39 Alicja LUKS UKS Jutrzenka Junior Cegłów 10 8
40 Maja OSIŃSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 10 7
41 Amelia PODLEWSKA Zawkrze mława II 10 7
42 Alicja BANASIAK UKS Rusiec 8 6
43 Patrycja CIBOR MKS Pogoń Siedlce 10 6
44 Aleksandra LUKS UKS Jutrzenka Junior Cegłów 9 6
45 Julia CEGIEŁKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 10 5
46 Zofia KLOS KPR ROKiS Radzymin II 8 5
47 Laura KOPKA KPR ROKiS Radzymin II 6 5
48 Kinga KRAWCZYK LUKS 19 Winnica 10 5
49 Karolina MĄCZYŃSKA LUKS 19 Winnica 6 5
50 Michalina GĄSIOR UKS Jutrzenka Junior Cegłów 7 4
51 Emilia OSIAL UKS Rusiec 7 4
52 Hanna DOMAŃSKA KPR ROKiS Radzymin II 8 3
53 Zuzanna DWORZNICKA Zawkrze mława II 10 3
54 Amelia KUK MKS Pogoń Siedlce 8 3
55 Patrycja SZCZEPANIK MKS Pogoń Siedlce 8 3
56 Karolina WOJTAS KPR ROKiS Radzymin II 6 3
57 Milena KRÓLICZEK UKS Rusiec 9 2
58 Martyna BERENT LUKS 19 Winnica 10 1
59 Roksana CIEŚLIŃSKA Zawkrze mława II 8 1
60 Julia FIUK MKS Pogoń Siedlce 2 1
61 Zofia FRĄTKIEWICZ UKS Rusiec 10 1
62 Emilia GŁODOWSKA LUKS 19 Winnica 7 1
63 Nadia JASIŃSKA LUKS 19 Winnica 4 1
64 Hanna KARPIŃSKA KPR ROKiS Radzymin II 3 1
65 Jagoda STAŃCZUK MKS Pogoń Siedlce 7 1
66 Aleksandra WRÓBLEWSKA Zawkrze mława II 9 1
67 Julia BORYSZEWSKA UKS Jutrzenka Junior Cegłów 2 0
68 Blanka DYGUS LUKS 19 Winnica 2 0
69 Aleksandra SADOCH UKS Jutrzenka Junior Cegłów 10 0
Joma