25 lat Mazowsze Liga Młodziczek Młodszych


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Dwójka Małkinia Górna 10 10 0 0 0 267 135 132 30 0
2 UKS Rusiec 6 6 0 0 0 148 90 58 18 0
3 UKS Wilanowia Warszawa 10 5 5 0 0 165 178 -13 15 15
4 KS Zawkrze Mława 8 5 3 1 0 114 121 -7 14 10
5 MKS Karczew 8 4 4 1 0 136 139 -3 11 13
6 MKS Grochovia Warszawa 10 3 7 0 1 140 186 -46 10 20
7 UKS Varsovia 10 1 9 0 1 138 196 -58 4 26
8 MUKS Czarni Regimin 8 1 7 0 0 105 168 -63 3 21

Terminarz

Turniej nr 1 – KS Zawkrze Mława / 2023-10-08

1 2023-10-08 12:00:00 KS Zawkrze Mława MUKS Czarni Regimin Sędziowie:
PATYK Sebastian
— —
Delegat:

14:13 (8:5)
image_icon Protokół >>>
2 2023-10-08 13:00:00 MKS Grochovia Warszawa UKS Varsovia Sędziowie:
— —
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

20:16 (9:8)
image_icon Protokół >>>
3 2023-10-08 14:20:00 UKS Varsovia MUKS Czarni Regimin Sędziowie:
PATYK Sebastian
— —
Delegat:

14:9 (8:5)
image_icon Protokół >>>
4 2023-10-08 15:10:00 KS Zawkrze Mława MKS Grochovia Warszawa Sędziowie:
— —
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

16:9 (7:3)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 – UKS Wilanowia Warszawa / 2023-10-08

5 2023-10-08 10:00:00 UKS Wilanowia Warszawa UKS Rusiec Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
— —
Delegat:

12:23 (4:11)
pdf_icon Protokół >>>
6 2023-10-08 11:00:00 MKS Karczew UKS Dwójka Małkinia Górna Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
— —
Delegat:

16:25 (8:11)
pdf_icon Protokół >>>
7 2023-10-08 12:00:00 UKS Rusiec MKS Karczew Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
— —
Delegat:

19:17 (9:5)
pdf_icon Protokół >>>
8 2023-10-08 13:00:00 UKS Wilanowia Warszawa UKS Dwójka Małkinia Górna Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
— —
Delegat:

15:21 (6:10)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 – UKS Varsovia Warszawa / 2023-10-22

9 2023-10-22 10:30:00 UKS Varsovia MKS Grochovia Warszawa Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

6:13 (1:9)
pdf_icon Protokół >>>
10 2023-10-22 11:30:00 MUKS Czarni Regimin KS Zawkrze Mława Sędziowie:
PATYK Sebastian
— —
Delegat:

6:18 (2:8)
pdf_icon Protokół >>>
11 2023-10-22 12:50:00 MKS Grochovia Warszawa MUKS Czarni Regimin Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

18:20 (9:7)
pdf_icon Protokół >>>
12 2023-10-22 14:10:00 UKS Varsovia KS Zawkrze Mława Sędziowie:
PATYK Sebastian
— —
Delegat:

11:11 (5:6)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 – MKS Karczew / 2023-10-22

13 2023-10-22 09:30:00 MKS Karczew UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

18:19 (7:9)
pdf_icon Protokół >>>
14 UKS Rusiec UKS Dwójka Małkinia Górna Sędziowie:

Delegat:

: (:)
15 2023-10-22 10:30:00 UKS Dwójka Małkinia Górna UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

24:17 (16:10)
pdf_icon Protokół >>>
16 MKS Karczew UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 5 – UKS Dwójka Małkinia Górna / 2023-11-19

17 2023-11-19 10:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna KS Zawkrze Mława Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
MIECHOWSKI Michał
Delegat:

28:14 (15:5)
image_icon Protokół >>>
18 2023-11-19 11:00:00 MUKS Czarni Regimin UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
MIECHOWSKI Michał
Delegat:

13:18 (7:10)
image_icon Protokół >>>
19 2023-11-19 12:00:00 UKS Wilanowia Warszawa KS Zawkrze Mława Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
MIECHOWSKI Michał
Delegat:

18:15 (8:9)
image_icon Protokół >>>
20 2023-11-19 13:00:00 UKS Dwójka Małkinia Górna MUKS Czarni Regimin Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
MIECHOWSKI Michał
Delegat:

41:17 (22:8)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 6 – UKS Rusiec /

21 2023-11-19 10:00:00 UKS Rusiec UKS Varsovia Sędziowie:
— —
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

29:19 (14:6)
image_icon Protokół >>>
22 2023-11-19 11:00:00 MKS Grochovia Warszawa MKS Karczew Sędziowie:
— —
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

15:19 (10:10)
image_icon Protokół >>>
23 2023-11-19 12:00:00 MKS Karczew UKS Varsovia Sędziowie:
— —
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

19:13 (10:6)
image_icon Protokół >>>
24 2023-11-19 13:00:00 UKS Rusiec MKS Grochovia Warszawa Sędziowie:
— —
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

30:14 (18:5)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 7 – KS Zawkrze Mława / 2023-11-26

25 2023-11-26 10:00:00 KS Zawkrze Mława UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

16:14 (9:6)
image_icon Protokół >>>
26 2023-11-26 11:00:00 MUKS Czarni Regimin UKS Dwójka Małkinia Górna Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

14:28 (7:14)
image_icon Protokół >>>
27 2023-11-26 12:20:00 UKS Wilanowia Warszawa MUKS Czarni Regimin Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

17:13 (10:5)
image_icon Protokół >>>
28 2023-11-26 13:20:00 KS Zawkrze Mława UKS Dwójka Małkinia Górna Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

10:22 (4:10)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 8 – UKS Varsovia Warszawa / 2023-11-26

29 2023-11-26 10:30:00 UKS Varsovia MKS Karczew Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

11:19 (8:11)
image_icon Protokół >>>
30 2023-11-26 11:30:00 MKS Grochovia Warszawa UKS Rusiec Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

11:24 (3:11)
image_icon Protokół >>>
31 2023-11-26 12:50:00 MKS Karczew MKS Grochovia Warszawa Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

16:16 (9:9)
image_icon Protokół >>>
32 2023-11-26 14:10:00 UKS Varsovia UKS Rusiec Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

17:23 (8:13)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 9 – MKS Grochovia Warszawa / 2023-12-03

33 2023-12-03 10:00:00 MKS Grochovia Warszawa UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

16:14 (8:8)
image_icon Protokół >>>
34 2023-12-03 11:00:00 UKS Varsovia UKS Dwójka Małkinia Górna Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

12:32 (4:13)
image_icon Protokół >>>
35 2023-12-03 12:00:00 UKS Varsovia UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

19:21 (7:15)
image_icon Protokół >>>
36 2023-12-03 13:00:00 MKS Grochovia Warszawa UKS Dwójka Małkinia Górna Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

8:25 (5:11)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 10 – MUKS Czarni Regimin / 2023-12-10

37 MUKS Czarni Regimin UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)
38 KS Zawkrze Mława MKS Karczew Sędziowie:

Delegat:

: (:)
39 KS Zawkrze Mława UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)
40 MUKS Czarni Regimin MKS Karczew Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 11 – UKS Wilanowia Warszawa / 2024-02-11

41 UKS Wilanowia Warszawa UKS Varsovia Sędziowie:

Delegat:

: (:)
42 UKS Dwójka Małkinia Górna MKS Grochovia Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
43 UKS Dwójka Małkinia Górna UKS Varsovia Sędziowie:

Delegat:

: (:)
44 UKS Wilanowia Warszawa MKS Grochovia Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 12 – MKS Karczew / 2024-02-11

45 MKS Karczew MUKS Czarni Regimin Sędziowie:

Delegat:

: (:)
46 UKS Rusiec KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

: (:)
47 UKS Rusiec MUKS Czarni Regimin Sędziowie:

Delegat:

: (:)
48 MKS Karczew KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 13 – MUKS Czarni Regimin / 2024-02-25

49 MUKS Czarni Regimin MKS Grochovia Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
50 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia Sędziowie:

Delegat:

: (:)
51 MKS Grochovia Warszawa KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

: (:)
52 MUKS Czarni Regimin UKS Varsovia Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 14 – UKS Dwójka Małkinia Górna / 2024-02-25

53 2023-10-22 11:30:00 UKS Dwójka Małkinia Górna MKS Karczew Sędziowie:

Delegat:

21:12 (10:7)
pdf_icon Protokół >>>
54 UKS Rusiec UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
55 UKS Wilanowia Warszawa MKS Karczew Sędziowie:

Delegat:

: (:)
56 UKS Dwójka Małkinia Górna UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Dagmara KRUSZEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 9 70
2 Jagoda MROCZEK UKS Varsovia 10 62
3 Roksana CIEŚLIŃSKA KS Zawkrze Mława 8 61
4 Wiktoria DOBIES UKS Dwójka Małkinia Górna 9 54
5 Justyna GODLEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 9 52
6 Jagoda ŁODZIŃSKA UKS Wilanowia Warszawa 10 51
7 Jagoda GŁADYSZ MKS Karczew 7 46
8 Wiktoria DEMKIEWICZ UKS Rusiec 6 38
9 Michalina SOŚNIERZ UKS Wilanowia Warszawa 7 38
10 Zofia MAĆKOWSKA MKS Grochovia Warszawa 10 36
11 Oliwia TAJAK UKS Rusiec 6 36
12 Maria MALISZEWSKA MUKS Czarni Regimin 8 32
13 Karolina MIĘKUS MKS Grochovia Warszawa 10 28
14 Natalia ŚWIERŻEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 9 26
15 Faustyna WOLAK UKS Varsovia 6 25
16 Krystyna POPIS MKS Karczew 7 23
17 Nikola KUŚMIERZAK UKS Rusiec 6 20
18 Nikola MALARSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 9 19
19 Marta PRZYBYLSKA UKS Wilanowia Warszawa 10 19
20 Natalia SUDAK UKS Wilanowia Warszawa 8 19
21 Barbara MAĆKOWSKA MKS Grochovia Warszawa 10 18
22 Marcelina PRZYBYŁKOWSKA MUKS Czarni Regimin 4 18
23 Zuzanna KOWALSKA MUKS Czarni Regimin 8 17
24 Maja ŁUCZYNIEC MKS Grochovia Warszawa 10 14
25 Nina NOWAKOWSKA MKS Grochovia Warszawa 10 14
26 Gabriela KAMIŃSKA UKS Varsovia 10 13
27 Oliwia PŁUCIENNIK KS Zawkrze Mława 8 13
28 Ewa WIERGOWSKA UKS Rusiec 6 13
29 Joanna LORENS UKS Rusiec 6 12
30 Alicja PAJĘCKA MKS Grochovia Warszawa 8 12
31 Maria SOSNOWSKA MUKS Czarni Regimin 8 12
32 Weronika CHRZANOWSKA UKS Varsovia 6 11
33 Zuzanna HUTNA UKS Wilanowia Warszawa 10 11
34 Weronika PAŁCZYŃSKA MKS Karczew 5 11
35 Lena BRZEZICKA KS Zawkrze Mława 4 9
36 Michalina CYGAN UKS Rusiec 4 9
37 Gabriela ROSŁOŃ UKS Rusiec 4 9
38 Wiktoria STUCIŃSKA MUKS Czarni Regimin 8 9
39 Oliwia BOBROWSKA MUKS Czarni Regimin 8 8
40 Gabriela JAKÓBOWSKA KS Zawkrze Mława 6 8
41 Nikola PASZTALENIEC UKS Dwójka Małkinia Górna 9 8
42 Lena RETMANIAK MKS Karczew 7 8
43 Mikayla STRYDOM MKS Karczew 4 8
44 Oliwia FERSZTEROWSKA KS Zawkrze Mława 7 7
45 Helena MICHAŁOWSKA UKS Wilanowia Warszawa 4 7
46 Michalina NAKONIECZNA UKS Varsovia 8 7
47 Wanda OBORSKA MKS Grochovia Warszawa 6 7
48 Maria TRYBUSZKIEWICZ UKS Wilanowia Warszawa 10 7
49 Zuzanna BIERNACKA MKS Grochovia Warszawa 9 6
50 Helena KOZŁOWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 7 6
51 Izabela KRAWCZYK MKS Karczew 6 6
52 Maja SZELĄGOWSKA UKS Wilanowia Warszawa 8 6
53 Oliwia SZYMAŃSKA UKS Varsovia 7 6
54 Zuzanna CHERUBIN MKS Karczew 6 5
55 Diana KIRICHENKO UKS Varsovia 10 5
56 Weronika KUCZALSKA KS Zawkrze Mława 8 5
57 Alicja JANISZEWSKA UKS Dwójka Małkinia Górna 9 4
58 Pola JARZĄBEK MKS Karczew 1 4
59 Aleksandra KOŁAKOWSKA KS Zawkrze Mława 6 4
60 Wiktoriia PALAMARCHUK UKS Varsovia 10 4
61 Weronika PSZCZÓŁKOWSKA MUKS Czarni Regimin 6 4
62 Kinga WIERGOWSKA UKS Rusiec 6 4
63 Hanna WOŁOSZCZAK UKS Wilanowia Warszawa 6 4
64 Zuzanna KRUPA MKS Karczew 7 3
65 Nathalie SEBIGULI-MARISHEKOME MKS Karczew 5 3
66 Antonina SIEMIANOWSKA KS Zawkrze Mława 8 3
67 Anna SZEFLER UKS Rusiec 4 3
68 Maja SZUSTOWSKA MUKS Czarni Regimin 7 3
69 Magdalena ŻACH UKS Dwójka Małkinia Górna 7 3
70 Izabela ADAMCZYK UKS Dwójka Małkinia Górna 6 2
71 Natalia DYBKOWSKA MKS Grochovia Warszawa 7 2
72 Natalia FATEK UKS Rusiec 4 2
73 Weronika LANGE MUKS Czarni Regimin 7 2
74 Liliana OSTROWICZ UKS Varsovia 6 2
75 Blandyna SZTYBER MKS Karczew 7 2
76 Sylwia WACH UKS Wilanowia Warszawa 10 2
77 Aleksandra WRÓBLEWSKA KS Zawkrze Mława 7 2
78 Justyna ŻURAWSKA MKS Karczew 4 2
79 Joanna CHOJNACKA KS Zawkrze Mława 6 1
80 Maja DAWICKA MKS Grochovia Warszawa 7 1
81 Klara GRZELECKA UKS Wilanowia Warszawa 6 1
82 Natalia KUŹMICKA UKS Varsovia 3 1
83 Tola ŁUKASZEWSKA MKS Karczew 4 1
84 Laila MIELCAREK MKS Karczew 2 1
85 Gabriela PACUSZKA UKS Dwójka Małkinia Górna 9 1
86 Antonina PATYRA UKS Rusiec 6 1
87 Lena PIKUS KS Zawkrze Mława 8 1
88 Agata PIOTRKOWICZ UKS Varsovia 6 1
89 Beata SAS MKS Grochovia Warszawa 8 1
90 Małgorzata SAS MKS Grochovia Warszawa 5 1
91 Gabriela SIERPIŃSKA MKS Karczew 2 1
92 Gabriela SKOREK UKS Dwójka Małkinia Górna 3 1
93 Aleksandra STAJAK UKS Varsovia 2 1
94 Natalia WOLSKA UKS Rusiec 3 1
95 Emilia JELEŃ UKS Rusiec 3 0
96 Jagoda KRZESIŃSKA UKS Rusiec 2 0
Joma