Warszawsko-Mazowiecka Liga Młodziczek eliminacyjna GR. B


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Rusiec 8 7 1 0 0 239 102 137 21 3
2 LUKS 19 Winnica 8 7 1 0 0 185 146 39 21 3
3 MMKS Jutrzenka Płock 8 3 5 0 0 117 163 -46 9 15
4 KS Victoria Piaseczno 8 3 5 0 0 150 165 -15 9 15
5 KS Zawkrze Mława 8 0 8 0 0 84 199 -115 0 24

Terminarz

Turniej 1 – UKS Rusiec / 2022-10-02

1 2022-10-02 13:30:00 UKS Rusiec KS Victoria Piaseczno Sędziowie:
BIJAK Weronika
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

25:14 (11:7)
image_icon Protokół >>>
2 2022-10-02 14:20:00 KS Zawkrze Mława MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

10:20 (6:9)
image_icon Protokół >>>
3 2022-10-02 15:10:00 KS Zawkrze Mława KS Victoria Piaseczno Sędziowie:
BIJAK Weronika
— —
Delegat:

12:20 (5:9)
image_icon Protokół >>>
4 2022-10-02 16:00:00 UKS Rusiec MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:
BIJAK Weronika
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

27:9 (16:3)
image_icon Protokół >>>

Turniej 2 – KS Zawkrze Mława / 2022-10-09

5 2022-10-09 11:00:00 KS Zawkrze Mława LUKS 19 Winnica Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

15:24 (7:13)
image_icon Protokół >>>
6 2022-10-09 12:00:00 MMKS Jutrzenka Płock UKS Rusiec Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

8:27 (3:12)
image_icon Protokół >>>
7 2022-10-09 13:00:00 MMKS Jutrzenka Płock LUKS 19 Winnica Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

12:21 (6:12)
image_icon Protokół >>>
8 2022-10-09 14:00:00 KS Zawkrze Mława UKS Rusiec Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

5:32 (3:16)
image_icon Protokół >>>

Turniej 3 – MMKS Jutrzenka Płock / 2022-10-16

9 2022-10-16 12:00:00 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

16:11 (10:6)
image_icon Protokół >>>
10 2022-10-16 13:00:00 LUKS 19 Winnica KS Victoria Piaseczno Sędziowie:

Delegat:

23:19 (14:11)
image_icon Protokół >>>
11 2022-10-16 14:00:00 LUKS 19 Winnica KS Zawkrze Mława Sędziowie:

Delegat:

21:14 (10:8)
image_icon Protokół >>>
12 2022-10-16 15:00:00 MMKS Jutrzenka Płock KS Victoria Piaseczno Sędziowie:

Delegat:

21:18 (9:9)
image_icon Protokół >>>

Turniej 4 – LUKS 19 Winnica / 2022-10-23

1 2022-11-06 12:00:00 LUKS 19 Winnica MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

30:14 (15:5)
pdf_icon Protokół >>>
2 2022-11-06 13:00:00 KS Victoria Piaseczno UKS Rusiec Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

16:34 (9:16)
pdf_icon Protokół >>>
3 2022-11-06 14:15:00 KS Victoria Piaseczno MMKS Jutrzenka Płock Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

19:17 (7:11)
pdf_icon Protokół >>>
4 2022-11-06 15:15:00 LUKS 19 Winnica UKS Rusiec Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

28:26 (15:12)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej 5 – KS Victoria Piaseczno / 2022-10-30

17 2022-11-05 14:45:00 KS Victoria Piaseczno LUKS 19 Winnica Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
— —
Delegat:

15:20 (9:11)
pdf_icon Protokół >>>
18 2022-11-05 15:45:00 UKS Rusiec KS Zawkrze Mława Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
— —
Delegat:

37:4 (20:2)
pdf_icon Protokół >>>
19 2022-11-05 17:00:00 UKS Rusiec LUKS 19 Winnica Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
— —
Delegat:

31:18 (15:7)
pdf_icon Protokół >>>
20 2022-11-05 18:00:00 KS Victoria Piaseczno KS Zawkrze Mława Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
— —
Delegat:

29:13 (13:6)
pdf_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Alicja BANASIAK UKS Rusiec 8 68
2 Olga GOŁĘBIEWSKA LUKS 19 Winnica 8 61
3 Jessica STRAUCH LUKS 19 Winnica 8 54
4 Klara CYGAN UKS Rusiec 8 53
5 Natasza UŚNIACKA KS Victoria Piaseczno 8 47
6 Nadia ROSŁOŃ UKS Rusiec 8 45
7 Michalina KWIATKOWSKA MMKS Jutrzenka Płock 8 41
8 Oliwia OLEWNIK MMKS Jutrzenka Płock 6 40
9 Emilia OMEN UKS Rusiec 8 29
10 Aleksandra GOŁĘBIEWSKA KS Zawkrze Mława 8 25
11 Emilia TRZASKOWSKA KS Zawkrze Mława 8 25
12 Magdalena PRZYSTUPA UKS Rusiec 8 24
13 Gabriela KAMIANOWSKA KS Victoria Piaseczno 8 22
14 Amelia PODLEWSKA KS Zawkrze Mława 8 22
15 Zuzanna GŁOWACKA UKS Rusiec 8 19
16 Karolina MĄCZYŃSKA LUKS 19 Winnica 5 19
17 Wiktoria RZECZKOWSKA LUKS 19 Winnica 4 19
18 Kinga CZYŻEWSKA LUKS 19 Winnica 8 18
19 Weronika ODOLCZYK KS Victoria Piaseczno 8 18
20 Zofia SALAMOŃCZYK KS Victoria Piaseczno 8 14
21 Klaudia BĘCEK KS Victoria Piaseczno 8 12
22 Ada KIDA KS Victoria Piaseczno 8 10
23 Julia GAWŁOWSKA MMKS Jutrzenka Płock 8 9
24 Julia KUŹNIEWSKA MMKS Jutrzenka Płock 8 7
25 Aleksandra ZAJĄC MMKS Jutrzenka Płock 8 7
26 Małgorzata GRABIŃSKA KS Zawkrze Mława 2 6
27 Małgorzata KOPYCIŃSKA LUKS 19 Winnica 4 6
28 Lena PAWŁOWSKA KS Victoria Piaseczno 7 6
29 Kaja RUTKOWSKA KS Victoria Piaseczno 6 6
30 Martyna BERENT LUKS 19 Winnica 7 5
31 Pola TOMASIK KS Victoria Piaseczno 8 5
32 Lena BRZEZICKA KS Zawkrze Mława 8 3
33 Maria KACNER KS Zawkrze Mława 5 3
34 Maja SKIBIŃSKA KS Victoria Piaseczno 3 3
35 Zuzanna HETKA KS Victoria Piaseczno 4 2
36 Nadia JASIŃSKA LUKS 19 Winnica 6 2
37 Wiktoria OLIWKOWSKA MMKS Jutrzenka Płock 4 2
38 Agnieszka PAWŁOWSKA MMKS Jutrzenka Płock 4 2
39 Maja RYCHTER MMKS Jutrzenka Płock 8 2
40 Sandra WOLSZCZAK KS Victoria Piaseczno 8 2
41 Wiktoria WOŹNICKA MMKS Jutrzenka Płock 7 2
42 Aurelia ZYCH KS Victoria Piaseczno 2 2
43 Nadia DRUŚ MMKS Jutrzenka Płock 4 1
44 Blanka DYGUS LUKS 19 Winnica 7 1
45 Maja KOWALEWSKA MMKS Jutrzenka Płock 5 1
46 Zuzanna LIPIŃSKA MMKS Jutrzenka Płock 6 1
47 Maja MISZKIEL MMKS Jutrzenka Płock 7 1
48 Antonina PATYRA UKS Rusiec 7 1
49 Zofia RUSZKOWALSKA MMKS Jutrzenka Płock 4 1
50 Izabela SAŁASIŃSKA KS Victoria Piaseczno 4 1
51 Julia KOBRZYŃSKA LUKS 19 Winnica 2 0
52 Lena KRYSIAK MMKS Jutrzenka Płock 7 0
Joma