WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA MŁODZICZEK GR. P


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KPR ROKiS Radzymin I 12 11 1 0 0 393 329 64 33 3
2 UKS VARSOVIA 12 10 2 0 0 342 256 86 30 6
3 AS Fit Camp Warszawa 12 7 5 0 0 292 297 -5 21 15
4 Enea Orlęta Zwoleń 12 6 6 0 0 306 307 -1 18 18
5 UKS Zielonka 12 4 8 0 0 314 309 5 12 24
6 PreZero APR Radom 12 4 8 0 0 279 308 -29 12 24
7 MKS ZNICZ PRUSZKÓW 12 0 12 0 0 239 359 -120 0 36

Terminarz

Idź do góry

Kolejka 1 / 2021-11-07
1 UKS Zielonka : ( : )
2 2021-11-07 14:00:00 AS Fit Camp Warszawa UKS VARSOVIA 22 : 32 (12 : 18)
image_icon Protokół >>>
3 2022-02-20 13:00:00 Enea Orlęta Zwoleń KPR ROKiS Radzymin I 30 : 33 (13 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
4 2021-11-07 12:00:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW PreZero APR Radom 18 : 22 (12 : 11)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2021-11-14
5 PreZero APR Radom : ( : )
6 2022-02-27 10:00:00 KPR ROKiS Radzymin I MKS ZNICZ PRUSZKÓW 29 : 23 (19 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
7 2021-11-14 11:00:00 UKS VARSOVIA Enea Orlęta Zwoleń 36 : 27 (17 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
8 2021-12-06 18:20:00 UKS Zielonka AS Fit Camp Warszawa 29 : 18 (13 : 11)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2021-11-21
9 AS Fit Camp Warszawa : ( : )
10 2021-11-21 13:00:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Zielonka 26 : 24 (12 : 12)
image_icon Protokół >>>
11 2021-11-21 12:00:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW UKS VARSOVIA 12 : 30 (7 : 16)
image_icon Protokół >>>
12 2021-11-21 10:30:00 PreZero APR Radom KPR ROKiS Radzymin I 32 : 38 (17 : 23)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2021-11-28
13 KPR ROKiS Radzymin I : ( : )
14 2021-12-12 14:30:00 UKS VARSOVIA PreZero APR Radom 23 : 21 (9 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
15 2021-12-17 18:00:00 UKS Zielonka MKS ZNICZ PRUSZKÓW 26 : 23 (13 : 10)
image_icon Protokół >>>
16 2021-11-28 11:00:00 AS Fit Camp Warszawa Enea Orlęta Zwoleń 25 : 20 (12 : 11)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2021-12-05
17 Enea Orlęta Zwoleń : ( : )
18 2021-12-05 15:00:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW AS Fit Camp Warszawa 20 : 28 (6 : 10)
image_icon Protokół >>>
19 2021-12-15 18:30:00 PreZero APR Radom UKS Zielonka 15 : 24 (10 : 11)
image_icon Protokół >>>
20 2021-12-05 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin I UKS VARSOVIA 34 : 26 (20 : 14)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2021-12-12
21 UKS VARSOVIA : ( : )
22 2021-12-12 10:30:00 UKS Zielonka KPR ROKiS Radzymin I 26 : 33 (9 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
23 2021-12-18 12:00:00 AS Fit Camp Warszawa PreZero APR Radom 23 : 22 (15 : 11)
image_icon Protokół >>>
24 2021-12-12 11:00:00 Enea Orlęta Zwoleń MKS ZNICZ PRUSZKÓW 28 : 21 (13 : 9)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2021-12-19
25 MKS ZNICZ PRUSZKÓW : ( : )
26 2021-12-19 10:00:00 PreZero APR Radom Enea Orlęta Zwoleń 18 : 16 (8 : 6)
image_icon Protokół >>>
27 2021-12-19 15:30:00 KPR ROKiS Radzymin I AS Fit Camp Warszawa 38 : 25 (19 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
28 2021-12-19 11:00:00 UKS VARSOVIA UKS Zielonka 26 : 19 (13 : 9)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 8 / 2022-02-20
29 UKS Zielonka : ( : )
30 2022-02-20 15:30:00 UKS VARSOVIA AS Fit Camp Warszawa 21 : 10 (11 : 5)
image_icon Protokół >>>
31 2022-04-23 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin I Enea Orlęta Zwoleń 32 : 28 (17 : 13)
image_icon Protokół >>>
32 2022-02-20 11:00:00 PreZero APR Radom MKS ZNICZ PRUSZKÓW 27 : 23 (12 : 15)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 9 / 2022-02-27
33 PreZero APR Radom : ( : )
34 2022-04-30 12:00:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW KPR ROKiS Radzymin I 26 : 37 (14 : 20)
image_icon Protokół >>>
35 2022-02-27 17:30:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS VARSOVIA 20 : 26 (11 : 17)
image_icon Protokół >>>
36 2022-02-27 12:00:00 AS Fit Camp Warszawa UKS Zielonka 28 : 26 (9 : 13)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 10 / 2022-03-13
37 AS Fit Camp Warszawa : ( : )
38 2022-03-13 14:00:00 UKS Zielonka Enea Orlęta Zwoleń 26 : 27 (9 : 15)
image_icon Protokół >>>
39 2022-03-13 09:30:00 UKS VARSOVIA MKS ZNICZ PRUSZKÓW 36 : 12 (18 : 7)
image_icon Protokół >>>
40 2022-04-29 17:00:00 KPR ROKiS Radzymin I PreZero APR Radom 33 : 26 (16 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 11 / 2022-03-20
41 KPR ROKiS Radzymin I : ( : )
42 2022-03-20 11:30:00 PreZero APR Radom UKS VARSOVIA 22 : 26 (11 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
43 2022-03-20 10:00:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW UKS Zielonka 21 : 36 (9 : 15)
image_icon Protokół >>>
44 2022-03-27 11:45:00 Enea Orlęta Zwoleń AS Fit Camp Warszawa 24 : 21 (10 : 9)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 12 / 2022-03-27
45 Enea Orlęta Zwoleń : ( : )
46 2022-03-30 17:45:00 AS Fit Camp Warszawa MKS ZNICZ PRUSZKÓW 30 : 19 (15 : 7)
image_icon Protokół >>>
47 2022-03-27 11:00:00 UKS Zielonka PreZero APR Radom 24 : 27 (15 : 13)
image_icon Protokół >>>
48 2022-04-11 17:00:00 UKS VARSOVIA KPR ROKiS Radzymin I 28 : 30 (17 : 14)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 13 / 2022-04-03
49 UKS VARSOVIA : ( : )
50 2022-04-03 11:00:00 KPR ROKiS Radzymin I UKS Zielonka 33 : 27 (17 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
51 2022-03-06 14:00:00 PreZero APR Radom AS Fit Camp Warszawa 23 : 30 (12 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
52 2022-04-03 13:00:00 MKS ZNICZ PRUSZKÓW Enea Orlęta Zwoleń 21 : 30 (11 : 15)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 14 / 2022-04-10
53 MKS ZNICZ PRUSZKÓW : ( : )
54 2022-04-07 17:00:00 Enea Orlęta Zwoleń PreZero APR Radom 30 : 24 (17 : 11)
image_icon Protokół >>>
55 2022-04-13 18:45:00 AS Fit Camp Warszawa KPR ROKiS Radzymin I 32 : 23 (16 : 8)
image_icon Protokół >>>
56 2022-04-22 17:30:00 UKS Zielonka UKS VARSOVIA 27 : 32 (14 : 16)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelczyń

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Laura SENATOR Enea Orlęta Zwoleń 12 96
2 Alicja WÓJCIK AS Fit Camp Warszawa 12 96
3 Amelia CHYLIŃSKA UKS VARSOVIA 12 92
4 Lena DWORNICZUK UKS VARSOVIA 12 91
5 Anna SAWICKA KPR ROKiS Radzymin I 12 86
6 Daria ZIÓŁKOWSKA KPR ROKiS Radzymin I 12 81
7 Julia KOWALSKA UKS Zielonka 10 80
8 Daria KOWALSKA UKS Zielonka 12 75
9 Maja ŻOCHOWSKA UKS Zielonka 9 70
10 Dominika ROMANOWICZ PreZero APR Radom 12 66
11 Gabriela KONIECZNA AS Fit Camp Warszawa 12 60
12 Julia GÓRAL KPR ROKiS Radzymin I 7 58
13 Julia SMORĄGIEWICZ PreZero APR Radom 10 57
14 Kinga SOCHAJ Enea Orlęta Zwoleń 11 54
15 Małgorzata PIĄTKOWSKA KPR ROKiS Radzymin I 11 50
16 Alicja ANTOLIK MKS ZNICZ PRUSZKÓW 11 46
17 Wiktoria WŁODARZ UKS Zielonka 11 46
18 Karolina SMORĄGIEWICZ Enea Orlęta Zwoleń 12 44
19 Zuzanna CHOROŚ Enea Orlęta Zwoleń 12 42
20 Gabriela JAKUBOWSKA MKS ZNICZ PRUSZKÓW 11 42
21 Magdalena PIETRAK MKS ZNICZ PRUSZKÓW 11 42
22 Weronika SIEŃKO UKS VARSOVIA 12 40
23 Klaudia NIEDŹWIEDŹ UKS VARSOVIA 12 39
24 Maria GÓRKA PreZero APR Radom 12 35
25 Weronika BOCIŃSKA MKS ZNICZ PRUSZKÓW 9 31
26 Natalia GERSIŃSKA AS Fit Camp Warszawa 10 31
27 Natalia GRUDNIEWSKA PreZero APR Radom 12 31
28 Martyna STANKIEWICZ KPR ROKiS Radzymin I 10 31
29 Jagoda WÓJCIK AS Fit Camp Warszawa 12 29
30 Julia CHWAŁA UKS VARSOVIA 12 28
31 Iga KARAŚ Enea Orlęta Zwoleń 11 27
32 Lena SOBCZYK MKS ZNICZ PRUSZKÓW 11 26
33 Julia WYSZOMIERSKA MKS ZNICZ PRUSZKÓW 11 24
34 Lena TOMCZYK PreZero APR Radom 8 22
35 Natalia JASKULSKA Enea Orlęta Zwoleń 12 21
36 Zuzanna BŁASZCZYK AS Fit Camp Warszawa 12 20
37 Zofia STENCEL KPR ROKiS Radzymin I 9 20
38 Amelia BOROWIK MKS ZNICZ PRUSZKÓW 8 19
39 Julia LITWINIUK KPR ROKiS Radzymin I 9 19
40 Joanna DĘBOWSKA AS Fit Camp Warszawa 11 17
41 Maja GLISTA PreZero APR Radom 12 17
42 Karolina PYRGIEL Enea Orlęta Zwoleń 12 17
43 Lena RYŁO PreZero APR Radom 8 16
44 Katarzyna WĄŚ UKS VARSOVIA 12 15
45 Manuela MUSZYŃSKA UKS VARSOVIA 4 14
46 Gabriela KOBUSZEWSKA AS Fit Camp Warszawa 9 13
47 Anna TOMASZEWSKA UKS Zielonka 7 13
48 Aleksandra REMBELSKA KPR ROKiS Radzymin I 7 12
49 Antonina ZAJDEL AS Fit Camp Warszawa 10 12
50 Hanna ORZECHOWSKA PreZero APR Radom 11 11
51 Wiktoria IZBICKA KPR ROKiS Radzymin I 2 10
52 Julia BĄK UKS Zielonka 9 9
53 Nina BEDNARCZYK UKS VARSOVIA 12 9
54 Julia CHILLO MKS ZNICZ PRUSZKÓW 8 9
55 Katarzyna LEGUCKA KPR ROKiS Radzymin I 11 9
56 Amelia CISZEK PreZero APR Radom 9 8
57 Natalia KOWALIK AS Fit Camp Warszawa 10 8
58 Maja ŻÓŁTKIEWICZ UKS Zielonka 8 8
59 Martyna KLIMASZEWSKA KPR ROKiS Radzymin I 10 7
60 Anna DIDENKO UKS VARSOVIA 5 6
61 Hanna GÓRKA PreZero APR Radom 11 5
62 Maja ZAWISZA UKS Zielonka 9 5
63 Katarzyna ILCZEWSKA PreZero APR Radom 3 4
64 Helena KORLIŃSKA AS Fit Camp Warszawa 6 4
65 Amelia POLAK KPR ROKiS Radzymin I 11 4
66 Wiktoria SOŁTYS PreZero APR Radom 4 4
67 Kamila SPÓLNICKA UKS Zielonka 9 4
68 Julia ZAJĄC UKS Zielonka 10 3
69 Maria BĄK PreZero APR Radom 11 2
70 Zofia KLOS KPR ROKiS Radzymin I 6 2
71 Dominika NIEWĘGŁOWSKA UKS VARSOVIA 12 2
72 Maja PODGÓRSKA UKS VARSOVIA 3 2
73 Dominika SYTA UKS VARSOVIA 6 2
74 Oktawia AMANOWICZ Enea Orlęta Zwoleń 3 1
75 Michalina GAJDEK KPR ROKiS Radzymin I 2 1
76 Gabriela KLEBAN UKS Zielonka 3 1
77 Maria KONIECZNA UKS VARSOVIA 2 1
78 Alicja KRAWCZYK UKS VARSOVIA 4 1
79 Liliana KUCZMIEROWSKA AS Fit Camp Warszawa 9 1
80 Milena LENARCIK Enea Orlęta Zwoleń 5 1
81 Hanna LIWANOWSKA PreZero APR Radom 6 1
82 Maja MIŁEK KPR ROKiS Radzymin I 11 1
83 Honorata ROSA KPR ROKiS Radzymin I 9 1
84 Iga RUTKA Enea Orlęta Zwoleń 8 1
85 Zofia STRUZIK Enea Orlęta Zwoleń 10 1
86 Hanna SZATKOWSKA AS Fit Camp Warszawa 6 1
87 Liliana WIŚNIEWSKA KPR ROKiS Radzymin I 12 1
88 Zuzanna ZAŁÓG Enea Orlęta Zwoleń 8 1
Joma