Warszawsko-Mazowiecka Liga Chłopców gr. F


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 SKF ORLEN Wisła Płock 4 4 0 0 0 93 56 37 12 0
2 UKS Niedźwiadek Węgrów 6 3 3 0 0 98 106 -8 9 9
3 UKS Diament Ostrołęka 2 2 0 0 0 53 38 15 6 0
4 UKS Kontra 4 1 3 0 0 70 87 -17 3 9
5 UKS Rusiec 4 1 3 0 0 57 74 -17 3 9
6 Enea Orlęta Zwoleń 2 0 2 0 0 22 32 -10 0 6

Terminarz

Turniej nr 1 UKS Niedźwiadek Węgrów / 2024-03-16

1 2024-03-16 10:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Kontra Sędziowie:
GOŚ Mateusz
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

18:14 (9:6)
pdf_icon Protokół >>>
2 2024-03-16 10:45:00 UKS Rusiec UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:
GOŚ Mateusz
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

16:22 (10:8)
pdf_icon Protokół >>>
3 2024-03-16 11:45:00 UKS Kontra UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:
GOŚ Mateusz
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

22:31 (10:16)
pdf_icon Protokół >>>
4 2024-03-16 12:30:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Rusiec Sędziowie:
GOŚ Mateusz
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

16:15 (10:9)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 UKS Kontra Warszawa / 2024-03-23

5 2024-03-23 12:45:00 UKS Kontra UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

20:16 (10:6)
image_icon Protokół >>>
6 SKF ORLEN Wisła Płock Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)
7 Enea Orlęta Zwoleń UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
8 2024-03-23 14:45:00 UKS Kontra SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

14:22 (8:11)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 SKF Orlen Wisła Płock / 2024-04-06

9 2024-04-06 09:00:00 SKF ORLEN Wisła Płock UKS Rusiec Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
MALISZEWSKI Łukasz
Delegat:

27:11 (13:6)
image_icon Protokół >>>
10 2024-04-06 09:50:00 UKS Niedźwiadek Węgrów Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
MALISZEWSKI Łukasz
Delegat:

17:13 (10:5)
image_icon Protokół >>>
11 2024-04-06 10:40:00 SKF ORLEN Wisła Płock UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
MALISZEWSKI Łukasz
Delegat:

24:14 (15:8)
image_icon Protokół >>>
12 2024-04-06 11:30:00 UKS Rusiec Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
MALISZEWSKI Łukasz
Delegat:

15:9 (8:4)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 UKS Diament Ostrołęka / 2024-04-13

13 2024-04-13 10:00:00 UKS Diament Ostrołęka SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 2024-03-23 13:45:00 UKS Niedźwiadek Węgrów SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał
— —
Delegat:

17:20 (7:11)
image_icon Protokół >>>
15 2024-04-13 12:30:00 UKS Diament Ostrołęka UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 5 Enea Orlęta Zwoleń / 2024-04-13

16 2024-04-13 10:00:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)
17 2024-04-13 10:45:00 UKS Rusiec UKS Kontra Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 2024-04-13 11:30:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Kontra Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 6 UKS Diament Ostrołęka / 2024-04-20

19 UKS Diament Ostrołęka UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 UKS Kontra UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)
21 UKS Diament Ostrołęka UKS Kontra Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 7 SKF Orlen Wisła Płock / 2024-04-27

22 SKF ORLEN Wisła Płock UKS Kontra Sędziowie:

Delegat:

: (:)
23 Enea Orlęta Zwoleń UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 UKS Kontra Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)
25 SKF ORLEN Wisła Płock UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 8 UKS Rusiec / 2024-05-18

26 UKS Rusiec SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
28 Enea Orlęta Zwoleń SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
29 UKS Rusiec UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
30 UKS Diament Ostrołęka Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Aleks POLACKI SKF ORLEN Wisła Płock 4 23
2 Alan SACZUK-MOLAK UKS Niedźwiadek Węgrów 6 23
3 Aleksander WIŚNIEWSKI SKF ORLEN Wisła Płock 4 23
4 Wiktor MĘDRZYCKI UKS Niedźwiadek Węgrów 5 22
5 Kornel SKOWROŃSKI UKS Kontra 4 20
6 Patryk SKOLIMOWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 6 19
7 Jakub KOWALSKI UKS Diament Ostrołęka 2 17
8 Kacper OPENCHOWSKI SKF ORLEN Wisła Płock 4 17
9 Bartłomiej GÓRSKI UKS Rusiec 4 15
10 Maksym LASKOWSKI UKS Kontra 4 15
11 Damian PRZYBYSZEWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 6 14
12 Aleksander BŁASZCZAK UKS Rusiec 2 12
13 Kacper DZIK UKS Kontra 4 11
14 Piotr SZYMCZYK UKS Diament Ostrołęka 2 11
15 Aleksander OSIAL UKS Rusiec 4 10
16 Aleksander FERENC UKS Diament Ostrołęka 2 9
17 Nikodem SOSNOWSKI UKS Kontra 4 9
18 Tomasz WĄSIK-SZCZYPA Enea Orlęta Zwoleń 2 9
19 Igor SZYCHUŁDA SKF ORLEN Wisła Płock 4 8
20 Michał PETRALLIS UKS Kontra 4 7
21 Krzysztof MOLENDOWSKI Enea Orlęta Zwoleń 2 6
22 Szymon LASKOWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 5 5
23 Filip SZELKOWSKI UKS Diament Ostrołęka 2 5
24 Bartosz ATRAS UKS Niedźwiadek Węgrów 4 4
25 Jan BARDADYN UKS Niedźwiadek Węgrów 4 4
26 Wiktor BUDZISZEWSKI UKS Diament Ostrołęka 2 4
27 Jakub DAMAZIAK SKF ORLEN Wisła Płock 4 4
28 Bruno KUCH UKS Rusiec 4 4
29 Piotr MAKUCH Enea Orlęta Zwoleń 2 4
30 Maksymilian SIKORSKI UKS Rusiec 4 4
31 Kamil SKOLIMOWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 4 4
32 Tomasz STUPECKI SKF ORLEN Wisła Płock 4 4
33 Adam TURKOWSKI SKF ORLEN Wisła Płock 4 4
34 Adam SZAFRANIEC SKF ORLEN Wisła Płock 4 3
35 Nikodem WINNICKI UKS Kontra 3 3
36 Jakub ZOŁOTEŃKO SKF ORLEN Wisła Płock 4 3
37 Aleksander BOCIAN UKS Diament Ostrołęka 2 2
38 Filip BUCZKOWSKI UKS Rusiec 4 2
39 Julian DROZDA UKS Rusiec 4 2
40 Michał KARASIEWICZ UKS Kontra 4 2
41 Mateusz KORZYBSKI UKS Rusiec 4 2
42 Maciej KURKUS UKS Niedźwiadek Węgrów 4 2
43 Jerzy MAŁEK UKS Kontra 4 2
44 Oliwier OLEKSIAK Enea Orlęta Zwoleń 2 2
45 Antoni ROMSICKI UKS Rusiec 4 2
46 Wojciech TUSIŃSKI UKS Rusiec 4 2
47 Jakub TYMIŃSKI UKS Diament Ostrołęka 2 2
48 Antoni ŻEBROWSKI UKS Diament Ostrołęka 2 2
49 Jakub CHOŁUJ Enea Orlęta Zwoleń 2 1
50 Alan GAJEWSKI SKF ORLEN Wisła Płock 3 1
51 Gabriel GAPIŃSKI SKF ORLEN Wisła Płock 2 1
52 Borys JÓZEFACKI UKS Rusiec 4 1
53 Leon OTMIANOWSKI UKS Kontra 3 1
54 Szymon RADASZKIEWICZ SKF ORLEN Wisła Płock 2 1
55 Szymon RYBICKI UKS Rusiec 2 1
56 Witold SAULENAS UKS Diament Ostrołęka 2 1
57 Karol STĘPNIAK UKS Niedźwiadek Węgrów 3 1
58 Michał WÓJCIK SKF ORLEN Wisła Płock 2 1
Joma