Warszawsko-Mazowiecka Liga Chłopców Młodszych gr. F


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 SKF ORLEN Wisła III Płock 6 6 0 0 0 148 92 56 18 0
2 SKF ORLEN Wisła II Płock 6 5 1 0 0 112 83 29 15 3
3 UKS Wilanowia II Warszawa 8 4 4 0 0 152 155 -3 12 12
4 Enea Orlęta Zwoleń 2012 6 3 3 0 0 131 127 4 9 9
5 MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 8 2 6 0 0 137 178 -41 6 18
6 AS Wesoła 6 0 6 0 0 99 144 -45 0 18

Terminarz

Turniej nr 1 – UKS Wilanowia Warszawa / 2024-02-18

1 2024-02-18 12:10:00 UKS Wilanowia II Warszawa MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze Sędziowie:
BANASZEK Piotr
— —
Delegat:

18:13 (11:7)
image_icon Protokół >>>
2 2024-02-18 13:00:00 MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:
BANASZEK Piotr
— —
Delegat:

9:16 (5:9)
image_icon Protokół >>>
3 2024-02-18 13:50:00 UKS Wilanowia II Warszawa SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:
BANASZEK Piotr
— —
Delegat:

13:19 (8:13)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 – SKF Orlen I Wisła Płock / 2024-02-25

4 2024-02-25 10:00:00 SKF ORLEN Wisła II Płock AS Wesoła Sędziowie:
MALISZEWSKI Łukasz
— —
Delegat:

17:9 (11:7)
image_icon Protokół >>>
5 2024-02-25 11:00:00 AS Wesoła UKS Wilanowia II Warszawa Sędziowie:
MALISZEWSKI Łukasz
— —
Delegat:

18:23 (11:13)
image_icon Protokół >>>
6 2024-02-25 12:00:00 SKF ORLEN Wisła II Płock UKS Wilanowia II Warszawa Sędziowie:
MALISZEWSKI Łukasz
— —
Delegat:

27:19 (16:12)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 – Enea Orlęta Zwoleń / 2024-02-25

7 2024-02-25 11:00:00 Enea Orlęta Zwoleń 2012 MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

27:22 (17:16)
pdf_icon Protokół >>>
8 2024-02-25 11:50:00 SKF ORLEN Wisła III Płock MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

32:17 (15:10)
pdf_icon Protokół >>>
9 2024-02-25 12:40:00 Enea Orlęta Zwoleń 2012 SKF ORLEN Wisła III Płock Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

18:23 (12:16)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 – MTS Lider Radom / 2024-03-10

10 2024-03-10 09:45:00 MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze UKS Wilanowia II Warszawa Sędziowie:
KOTOWICZ Mikołaj
— —
Delegat:

22:20 (12:7)
image_icon Protokół >>>
11 2024-03-10 10:30:00 Enea Orlęta Zwoleń 2012 AS Wesoła Sędziowie:
— —
KOTOWICZ Mikołaj
Delegat:

27:16 (17:12)
image_icon Protokół >>>
12 2024-03-10 11:15:00 UKS Wilanowia II Warszawa SKF ORLEN Wisła III Płock Sędziowie:
KOTOWICZ Mikołaj
— —
Delegat:

14:22 (8:10)
image_icon Protokół >>>
13 2024-03-10 12:00:00 MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze AS Wesoła Sędziowie:
KOTOWICZ Mikołaj
— —
Delegat:

24:19 (13:12)
image_icon Protokół >>>
14 2024-03-10 12:45:00 SKF ORLEN Wisła III Płock Enea Orlęta Zwoleń 2012 Sędziowie:
— —
KOTOWICZ Mikołaj
Delegat:

28:16 (14:10)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 5 – SKF Orlen I Wisła Płock / 2024-03-24

15 2024-03-24 15:00:00 SKF ORLEN Wisła II Płock SKF ORLEN Wisła III Płock Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
MALISZEWSKI Łukasz
Delegat:

11:19 (11:11)
image_icon Protokół >>>
16 2024-03-24 16:00:00 MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze SKF ORLEN Wisła III Płock Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
MALISZEWSKI Łukasz
Delegat:

16:24 (11:11)
image_icon Protokół >>>
17 2024-03-24 17:00:00 SKF ORLEN Wisła II Płock MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
MALISZEWSKI Łukasz
Delegat:

22:14 (15:6)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 6 – UKS Wilanowia Warszawa / 2024-03-24

18 2024-03-24 10:00:00 UKS Wilanowia II Warszawa AS Wesoła Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

25:19 (16:11)
image_icon Protokół >>>
19 2024-03-24 10:45:00 AS Wesoła Enea Orlęta Zwoleń 2012 Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

18:28 (12:20)
image_icon Protokół >>>
20 2024-03-24 11:30:00 UKS Wilanowia II Warszawa Enea Orlęta Zwoleń 2012 Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

20:15 (13:9)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 7 – AS Wesoła / 2024-04-14

21 2024-04-14 09:00:00 AS Wesoła MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
22 2024-04-14 09:50:00 SKF ORLEN Wisła III Płock SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
23 2024-04-14 10:40:00 MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze Enea Orlęta Zwoleń 2012 Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 2024-04-14 11:30:00 AS Wesoła SKF ORLEN Wisła III Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
25 2024-04-14 12:20:00 Enea Orlęta Zwoleń 2012 SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 8 – SKF Orlen II Wisła Płock / 2024-04-28

26 SKF ORLEN Wisła III Płock UKS Wilanowia II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 AS Wesoła SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
28 Enea Orlęta Zwoleń 2012 UKS Wilanowia II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
29 SKF ORLEN Wisła III Płock AS Wesoła Sędziowie:

Delegat:

: (:)
30 SKF ORLEN Wisła II Płock Enea Orlęta Zwoleń 2012 Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Tomasz WĄSIK-SZCZYPA Enea Orlęta Zwoleń
Enea Orlęta Zwoleń 2012
8 47
2 Maciej MIKOŚ MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 8 46
3 Julian FIODOR SKF ORLEN Wisła II Płock 6 42
4 Krzysztof MOLENDOWSKI Enea Orlęta Zwoleń
Enea Orlęta Zwoleń 2012
8 41
5 Aleksander OLSZEWSKI SKF ORLEN Wisła III Płock 6 36
6 Nataniel WCISŁO MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 8 30
7 Nikodem MIODUSKI SKF ORLEN Wisła III Płock 6 28
8 Dawid BANASIAK SKF ORLEN Wisła III Płock 6 26
9 Michał DYJAK UKS Wilanowia II Warszawa 8 26
10 Michał KAPCIAK Enea Orlęta Zwoleń
Enea Orlęta Zwoleń 2012
6 26
11 Julian CZWARNO UKS Wilanowia II Warszawa 6 24
12 Aleksander DOMAGAŁA Enea Orlęta Zwoleń
Enea Orlęta Zwoleń 2012
8 22
13 Maciej JANKOWSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 6 22
14 Jan MARKOWSKI Enea Orlęta Zwoleń
Enea Orlęta Zwoleń 2012
8 21
15 Wojciech SEBASTIANOWICZ AS Wesoła 6 20
16 Borys ŚWIĘTOCHOWSKI AS Wesoła 4 18
17 Bartosz ZAWIŚLAK MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 6 18
18 Olaf GAŁĄZKA AS Wesoła 6 16
19 Aleksander PECIAKOWSKI SKF ORLEN Wisła III Płock 6 16
20 Tadeusz ANUSZEWSKI AS Wesoła 6 14
21 Wiktor BORECKI UKS Wilanowia II Warszawa 6 14
22 Jan MILCZAREK AS Wesoła 2 14
23 Gabriel PAWLIK SKF ORLEN Wisła II Płock 4 14
24 Konstanty KRAWCZYK UKS Wilanowia II Warszawa 3 12
25 Jakub GAŁĄSKA UKS Wilanowia II Warszawa 6 11
26 Bartłomiej JAWORSKI MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 8 11
27 Patryk PĘKALA UKS Wilanowia II Warszawa 6 11
28 Wojciech GEISLER SKF ORLEN Wisła II Płock 6 9
29 Jan KOLANOWSKI UKS Wilanowia II Warszawa 2 9
30 Jan MILCZAREK SKF ORLEN Wisła III Płock 6 9
31 Jan CIELEBĄK MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 8 8
32 Aleksander DZIUK MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 8 8
33 Nikodem KOŁACZ MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 8 8
34 Kacper KRZOS UKS Wilanowia II Warszawa 8 8
35 Grzegorz OSUCH UKS Wilanowia II Warszawa 6 8
36 Michał GRZESZCZYK Enea Orlęta Zwoleń
Enea Orlęta Zwoleń 2012
8 7
37 Dominik JEGIERSKI SKF ORLEN Wisła III Płock 4 7
38 Dawid KACZOROWSKI SKF ORLEN Wisła III Płock 4 7
39 Stanisław NOWAK UKS Wilanowia II Warszawa 6 7
40 Milan WIŚNIEWSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 4 7
41 Tymon DMOWSKI UKS Wilanowia II Warszawa 6 6
42 Ksawier WORONIECKI SKF ORLEN Wisła III Płock 4 6
43 Denis BYCHKOVSKII UKS Wilanowia II Warszawa 6 5
44 Oliwier ESKA SKF ORLEN Wisła II Płock 6 5
45 Sławomir KALINOWSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 6 5
46 Aleksander PYZEL UKS Wilanowia II Warszawa 6 5
47 Antoni GRZYBOWSKI Enea Orlęta Zwoleń
Enea Orlęta Zwoleń 2012
8 4
48 Adam JEZIORKOWSKI Enea Orlęta Zwoleń
Enea Orlęta Zwoleń 2012
6 4
49 Olaf PARZUCHOWSKI UKS Wilanowia II Warszawa 4 4
50 Alan POPIS SKF ORLEN Wisła II Płock 6 4
51 Igor SADOWY AS Wesoła 2 4
52 Michał BARANOWSKI SKF ORLEN Wisła III Płock 6 3
53 Adam IDZIKOWSKI AS Wesoła 4 3
54 Mateusz RAJEWSKI SKF ORLEN Wisła III Płock 5 3
55 Jakub ADAMCZYK MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 4 2
56 Nikodem DRABIK MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 5 2
57 Michał GULINA AS Wesoła 5 2
58 Wojciech KOWALSKI AS Wesoła 4 2
59 Oliwier MIĘKUS Enea Orlęta Zwoleń
Enea Orlęta Zwoleń 2012
5 2
60 Jan NOWAKOWSKI AS Wesoła 3 2
61 Jakub PLECHOWICZ SKF ORLEN Wisła II Płock 2 2
62 Adam PODGÓRSKI MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 8 2
63 Dawid SWAT SKF ORLEN Wisła III Płock 4 2
64 Paweł ŚWIERCZYŃSKI UKS Wilanowia II Warszawa 8 2
65 Jan WIŚNIEWKI SKF ORLEN Wisła III Płock 4 2
66 Antoni WOŹNIAK Enea Orlęta Zwoleń
Enea Orlęta Zwoleń 2012
6 2
67 Kacper BRZOZOWSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 1 1
68 Eryk GAWENDA AS Wesoła 3 1
69 Miłosz KŁOSIŃSKI MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 6 1
70 Paweł KOZIELEC AS Wesoła 2 1
71 Filip PTASIŃSKI SKF ORLEN Wisła III Płock 4 1
72 Mikołaj SKOWROŃSKI AS Wesoła 5 1
73 Ksawery SKRZYŃSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 6 1
74 Jan STEFAŃSKI MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 8 1
75 Adrian WEBER SKF ORLEN Wisła III Płock 1 1
76 Witold WOLDAŃSKI AS Wesoła 4 1
77 Szymon WROŃSKI SKF ORLEN Wisła III Płock 2 1
Joma