Warszawsko-Mazowiecka Liga Chłopców Młodszych gr. P


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 MKS Pogoń Siedlce 12 11 1 0 1 365 219 146 34 2
2 MKS MAZUR SIERPC 12 9 3 1 0 328 235 93 26 10
3 UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 12 9 3 1 0 260 263 -3 26 10
4 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 12 7 5 0 0 330 249 81 21 15
5 KS OTM Lesznowola 2012 12 4 8 0 1 277 284 -7 13 23
6 UKS Rusiec 12 2 10 0 0 250 303 -53 6 30
7 UKS Wilanowia III Warszawa 12 0 12 0 0 166 423 -257 0 36

Terminarz

Turniej nr 1 – UKS Rusiec / 2024-02-11

1 2024-02-11 10:00:00 UKS Rusiec UKS Wilanowia III Warszawa Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
MARZĘDA Kacper
Delegat:

33:7 (19:3)
image_icon Protokół >>>
2 2024-02-11 10:40:00 KS OTM Lesznowola 2012 MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
MARZĘDA Kacper
Delegat:

15:21 (6:8)
image_icon Protokół >>>
3 2024-02-11 11:40:00 UKS Wilanowia III Warszawa KS OTM Lesznowola 2012 Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
MARZĘDA Kacper
Delegat:

10:30 (4:16)
image_icon Protokół >>>
4 2024-02-11 12:15:00 UKS Rusiec MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
MARZĘDA Kacper
Delegat:

16:37 (7:17)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 – UKS Niedźwiadek Węgrów / 2024-02-11

5 2024-02-11 10:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

20:16 (12:8)
pdf_icon Protokół >>>
6 2024-02-11 10:45:00 MKS MAZUR SIERPC UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

6:25 (4:11)
pdf_icon Protokół >>>
7 2024-02-11 11:30:00 UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze MKS MAZUR SIERPC Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

20:11 (10:6)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 – OTM Lesznowola / 2024-02-25

8 2024-02-25 10:00:00 KS OTM Lesznowola 2012 UKS Wilanowia III Warszawa Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
— —
Delegat:

33:20 (16:12)
image_icon Protokół >>>
9 2024-02-25 10:50:00 MKS Pogoń Siedlce UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
— —
Delegat:

25:20 (14:11)
image_icon Protokół >>>
10 2024-04-21 11:30:00 UKS Wilanowia III Warszawa MKS MAZUR SIERPC Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

12:47 (1:23)
image_icon Protokół >>>
11 2024-02-25 12:50:00 KS OTM Lesznowola 2012 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
— —
Delegat:

25:29 (14:15)
image_icon Protokół >>>
12 2024-04-21 10:00:00 MKS Pogoń Siedlce MKS MAZUR SIERPC Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

23:23 (9:11)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 – UKS Diament Ostrołęka / 2024-03-10

13 2024-03-17 10:00:00 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze UKS Wilanowia III Warszawa Sędziowie:
NIEĆKO Rafał
— —
Delegat:

38:10 (18:5)
pdf_icon Protokół >>>
14 2024-03-17 10:40:00 MKS MAZUR SIERPC UKS Rusiec Sędziowie:
NIEĆKO Rafał
— —
Delegat:

31:16 (16:11)
pdf_icon Protokół >>>
15 2024-03-17 11:40:00 MKS MAZUR SIERPC UKS Wilanowia III Warszawa Sędziowie:
NIEĆKO Rafał
— —
Delegat:

37:11 (23:9)
pdf_icon Protokół >>>
16 2024-03-17 12:20:00 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze UKS Rusiec Sędziowie:
NIEĆKO Rafał
— —
Delegat:

30:12 (17:6)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 5 – MKS Pogoń Siedlce / 2024-03-10

17 2024-03-10 10:00:00 MKS Pogoń Siedlce UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze Sędziowie:
BANASZEK Piotr
— —
Delegat:

27:9 (9:5)
image_icon Protokół >>>
18 2024-03-10 11:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze KS OTM Lesznowola 2012 Sędziowie:
BANASZEK Piotr
— —
Delegat:

22:20 (11:11)
image_icon Protokół >>>
19 2024-03-10 12:00:00 MKS Pogoń Siedlce KS OTM Lesznowola 2012 Sędziowie:
BANASZEK Piotr
— —
Delegat:

26:19 (16:7)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 6 – UKS Wilanowia II Warszawa / 2024-03-24

20 2024-03-24 12:30:00 UKS Wilanowia III Warszawa MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

8:38 (6:24)
pdf_icon Protokół >>>
21 2024-03-24 13:15:00 UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze UKS Rusiec Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

26:22 (12:15)
pdf_icon Protokół >>>
22 2024-04-21 12:15:00 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

33:39 (17:19)
image_icon Protokół >>>
23 2024-03-24 15:15:00 UKS Wilanowia III Warszawa UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

15:26 (9:10)
pdf_icon Protokół >>>
24 2024-04-21 10:45:00 UKS Rusiec UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

23:31 (11:18)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 7 – UKS Niedźwiadek Węgrów / 2024-04-14

25 2024-04-25 16:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze UKS Wilanowia III Warszawa Sędziowie:
BANASZEK Piotr
PATYK Sebastian
Delegat:

30:21 (17:8)
pdf_icon Protokół >>>
26 2024-04-25 16:45:00 UKS Wilanowia III Warszawa UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze Sędziowie:
BANASZEK Piotr
PATYK Sebastian
Delegat:

18:39 (9:20)
pdf_icon Protokół >>>
27 2024-04-25 17:45:00 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze Sędziowie:
BANASZEK Piotr
PATYK Sebastian
Delegat:

17:21 (8:12)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 8 – UKS Rusiec / 2024-04-14

28 2024-04-14 10:00:00 UKS Rusiec KS OTM Lesznowola 2012 Sędziowie:
GOŚ Mateusz
— —
Delegat:

19:25 (11:16)
image_icon Protokół >>>
29 2024-04-14 11:00:00 KS OTM Lesznowola 2012 MKS MAZUR SIERPC Sędziowie:
GOŚ Mateusz
— —
Delegat:

16:31 (9:19)
image_icon Protokół >>>
30 2024-04-14 12:00:00 UKS Rusiec MKS MAZUR SIERPC Sędziowie:
GOŚ Mateusz
— —
Delegat:

19:24 (9:15)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 9 – UKS Diament Ostrołęka / 2024-04-28

31 2024-05-19 10:00:00 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze MKS MAZUR SIERPC Sędziowie:
DMOWSKI Sławomir
— —
Delegat:

23:26 (10:16)
image_icon Protokół >>>
32 2024-05-19 10:40:00 KS OTM Lesznowola 2012 UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze Sędziowie:
DMOWSKI Sławomir
— —
Delegat:

23:23 (13:12)
image_icon Protokół >>>
33 2024-05-19 11:20:00 MKS MAZUR SIERPC UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze Sędziowie:
DMOWSKI Sławomir
— —
Delegat:

43:22 (23:12)
image_icon Protokół >>>
34 2024-05-19 12:00:00 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze KS OTM Lesznowola 2012 Sędziowie:
DMOWSKI Sławomir
— —
Delegat:

29:24 (13:12)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 10 – MKS Pogoń Siedlce / 2024-04-28

35 2024-02-25 12:00:00 UKS Wilanowia III Warszawa
(po zmianie gospodarza)
MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
— —
Delegat:

19:38 (12:17)
image_icon Protokół >>>
36 2024-04-21 13:00:00 UKS Wilanowia III Warszawa UKS Rusiec Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

15:34 (10:20)
image_icon Protokół >>>
37 2024-03-24 14:15:00 MKS Pogoń Siedlce UKS Rusiec Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

29:17 (17:9)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 11 – MKS Mazur Sierpc / 2024-05-12

38 2024-05-12 11:00:00 MKS MAZUR SIERPC KS OTM Lesznowola 2012 Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
— —
Delegat:

29:20 (15:15)
pdf_icon Protokół >>>
39 2024-05-12 11:45:00 UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
— —
Delegat:

20:34 (10:20)
pdf_icon Protokół >>>
40 2024-05-12 12:30:00 KS OTM Lesznowola 2012 UKS Rusiec Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
— —
Delegat:

27:25 (16:12)
pdf_icon Protokół >>>
41 2024-05-12 13:15:00 MKS MAZUR SIERPC MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
— —
Delegat:

20:28 (14:14)
pdf_icon Protokół >>>
42 2024-05-12 14:00:00 UKS Rusiec UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
— —
Delegat:

14:21 (7:11)
pdf_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Mateusz OBRUSIEWICZ KS OTM Lesznowola 2012 12 121
2 Wiktor KACZOROWSKI MKS MAZUR SIERPC 12 107
3 Jakub WRÓBEL MKS Pogoń Siedlce 12 76
4 Adam KUŹNICKI UKS Wilanowia III Warszawa 12 70
5 Michał JAWORSKI MKS Pogoń Siedlce 12 68
6 Filip PACIUSZKIEWICZ MKS MAZUR SIERPC 10 64
7 Mateusz OCHENKOWSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 12 54
8 Adrian OLSZEWSKI MKS Pogoń Siedlce 12 50
9 Jakub FILIPIAK UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 12 49
10 Szymon BĄK UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 8 45
11 Jakub SZCZAP UKS Wilanowia III Warszawa 12 44
12 Bartosz LIPIŃSKI MKS Pogoń Siedlce 10 42
13 Karol ŚLIWIŃSKI UKS Rusiec 10 42
14 Filip ASZTEMBORSKI MKS MAZUR SIERPC 10 41
15 Tymon MIERZEJEWSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 10 41
16 Bartłomiej RESKA UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 8 39
17 Aleksander ŁUSZCZYŃSKI UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 8 37
18 Marcus KIWAK UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 10 34
19 Szymon KOŻUCHOWSKI MKS Pogoń Siedlce 12 33
20 Michał POTERA MKS Pogoń Siedlce 4 32
21 Bartosz ATRAS UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 6 31
22 Wiktor TUREK UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 8 30
23 Antoni GRODZICKI KS OTM Lesznowola 2012 8 27
24 Marcel KUCIŃSKI MKS MAZUR SIERPC 8 26
25 Stanisław DURNAŚ UKS Rusiec 10 25
26 Błażej SZYSZ MKS Pogoń Siedlce 12 25
27 Kacper KALISZEWSKI MKS MAZUR SIERPC 12 24
28 Antoni SZCZEPKOWSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 10 23
29 Wojciech TUSIŃSKI UKS Rusiec 4 23
30 Dawid MATYJA KS OTM Lesznowola 2012 12 22
31 Szymon POPOWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 8 21
32 Marcel TYBURSKI KS OTM Lesznowola 2012 10 21
33 Karol DUŁO MKS Pogoń Siedlce 12 20
34 Dominik NAKIELSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 10 20
35 Oliwier GŁOWACKI UKS Rusiec 12 19
36 Ariel ARDEJ UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 10 18
37 Krystian JACHIMOWICZ UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 8 18
38 Aleksander STACHURSKI KS OTM Lesznowola 2012 6 18
39 Tymoteusz WARZOCHA UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 10 18
40 Piotr BIEGAŃSKI MKS MAZUR SIERPC 12 17
41 Wiktor SZCZEPAŃSKI UKS Rusiec 10 17
42 Błażej KLEPACKI KS OTM Lesznowola 2012 12 16
43 Krzysztof ULASKI UKS Rusiec 12 16
44 Piotr CIUBA UKS Rusiec 12 15
45 Julian DROZDA UKS Rusiec 4 15
46 Maksymilian MARCHELA UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 6 15
47 Jakub STRASIŃSKI UKS Rusiec 10 15
48 Bartosz KOCH UKS Rusiec 6 14
49 Jakub STANKIEWICZ UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 6 14
50 Karol WIKIEŁ UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 7 14
51 Tymon WIŚNIEWSKI UKS Rusiec 6 14
52 Tymon PAZDERSKI UKS Rusiec 12 13
53 Olaf JANKOWSKI MKS MAZUR SIERPC 8 11
54 Marcel CORON UKS Wilanowia III Warszawa 10 10
55 Adam KUĆ UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 5 10
56 Tymoteusz SMOLIŃSKI KS OTM Lesznowola 2012 10 10
57 Gabriel TOMANIAK MKS MAZUR SIERPC 8 10
58 Adam ZIÓŁKOWSKI UKS Wilanowia III Warszawa 9 10
59 Maciej SOBICZEWSKI MKS Pogoń Siedlce 7 9
60 Mikołaj TRAN UKS Wilanowia III Warszawa 8 9
61 Michał WOJNAROWSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 12 9
62 Wojciech DANAJ KS OTM Lesznowola 2012 5 8
63 Szymon KARDAS MKS Pogoń Siedlce 10 8
64 Przemysław KURKUS UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 8 8
65 Kacper SKRUCZAJ UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 9 8
66 Jan ABULHUSN KS OTM Lesznowola 2012 6 7
67 Mikołaj CIEŚLAK UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 2 7
68 Krzysztof GIEŁDOWSKI KS OTM Lesznowola 2012 4 7
69 Piotr KOSIOREK MKS MAZUR SIERPC 6 7
70 Ashraf MAHROUGUI UKS Wilanowia III Warszawa 11 7
71 Leon ZAGAJEWSKI KS OTM Lesznowola 2012 5 7
72 Karol GANC UKS Rusiec 8 6
73 Adam KWIATKOWSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 12 6
74 Jan MUSZYŃSKI MKS MAZUR SIERPC 7 6
75 Filip RELIGA UKS Rusiec 7 6
76 Tomasz ZIARKOWSKI UKS Wilanowia III Warszawa 12 6
77 Cyprian BARCICKI UKS Rusiec 4 5
78 Hubert CHRUPEK UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 4 5
79 Leon KRĘŻLEWICZ KS OTM Lesznowola 2012 8 5
80 Jakub PAWŁOWSKI MKS MAZUR SIERPC 7 5
81 Szymon RAKOCZY MKS MAZUR SIERPC 8 5
82 Tymon ROZPENDOWSKI UKS Wilanowia III Warszawa 6 5
83 Wincent TYBURSKI KS OTM Lesznowola 2012 9 5
84 Marcel WOJTYRA UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 6 5
85 Aleksander WYSOCKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 4 4
86 Ignacy KUŹMA UKS Wilanowia III Warszawa 4 3
87 Antoni ŁOJEK UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 6 3
88 Maksymilian SIKORSKI UKS Rusiec 2 3
89 Mikołaj CICHOCKI MKS MAZUR SIERPC 7 2
90 Tymoteusz DOMURAD UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 2
91 Szymon JABŁOŃSKI MKS MAZUR SIERPC 4 2
92 Mikołaj ŁOPACIUK MKS Pogoń Siedlce 6 2
93 Rafał MIKULSKI UKS Wilanowia III Warszawa 8 2
94 Jan CHARAZIŃSKI KS OTM Lesznowola 2012 4 1
95 Paweł DYJA UKS Rusiec 8 1
96 Antoni GAŁĄZKA UKS Niedźwiadek Węgrów – Dzieci Młodsze 2 1
97 Aleksander GROŃSKI KS OTM Lesznowola 2012 2 1
98 Bartosz JEGUMIEŃCZYK UKS Rusiec 5 1
99 Franciszek KANTY MKS MAZUR SIERPC 2 1
100 Bartosz MAGNUSZEWSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 1
101 Igor STANKIEWICZ KS OTM Lesznowola 2012 6 1
Joma