WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA CHŁOPCÓW MŁODSZYCH GR. P


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 2 0 0 0 47 26 21 6 0
2 MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 2 1 1 0 0 40 37 3 3 3
3 AS Fit Camp Warszawa – dzieci mlodsze 2 0 2 0 0 26 50 -24 0 6

Terminarz

Idź do góry

Turniej nr 1 AS Fit Camp Warszawa / 2022-04-23
1 2022-06-11 09:00:00 AS Fit Camp Warszawa – dzieci mlodsze UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 9 : 27 (5 : 14)
image_icon Protokół >>>
2 2022-06-11 10:00:00 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 20 : 17 (11 : 10)
image_icon Protokół >>>
3 2022-06-11 11:00:00 AS Fit Camp Warszawa – dzieci mlodsze MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 17 : 23 (9 : 13)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Wiktor JĘDRYSIAK AS Fit Camp Warszawa – dzieci mlodsze 2 21
2 Aleksander FERENC UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 20
3 Jakub WOJDA MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 2 8
4 Maksymilian PYZARA MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 2 7
5 Hubert ŚLEDŹ MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 2 7
6 Antoni ŻEBROWSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 7
7 Filip SZELKOWSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 6
8 Jakub TYMIŃSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 6
9 Krzysztof FEDOROWICZ MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 2 4
10 Antoni SZPILSKI MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 2 4
11 Miłosz MAJ MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 2 3
12 Piotr SZYMCZYK UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 3
13 Michał DONIEC AS Fit Camp Warszawa – dzieci mlodsze 2 2
14 Miłosz HERNIK MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 2 2
15 Jakub KOWALSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 2
16 Ignacy PAPROCKI MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 1 2
17 Aleksander TUFEKCIS AS Fit Camp Warszawa – dzieci mlodsze 2 2
18 Adam BASAJ MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 2 1
19 Aleksander BOCIAN UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 1
20 Patryk DAWIDCZYK UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 1
21 Krzysztof DONIEC AS Fit Camp Warszawa – dzieci mlodsze 2 1
22 Jakub FIGURA MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 2 1
23 Oliwier JAROSZ MTS Lider Radom – Dzieci Młodsze 1 1
24 Kacper WIELGOS UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 1
25 Witold SAULENAS UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 0
Joma