Warszawsko-Mazowiecka Liga Chłopców Młodszych


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Rusiec 4 3 1 0 0 84 65 19 9 3
2 UKS Wilanowia II Warszawa 4 3 1 0 0 74 66 8 9 3
3 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 2 0 0 0 40 11 29 6 0
4 UKS Kontra 2 2 0 0 0 33 18 15 6 0
5 Enea Orlęta Zwoleń 4 2 2 0 0 74 81 -7 6 6
6 MKS Pogoń Siedlce 2 0 2 0 0 18 26 -8 0 6
7 KPR ROKiS Radzymin 4 0 4 0 0 74 94 -20 0 12
8 SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze 2 0 2 0 0 11 47 -36 0 6

Terminarz

Turniej nr 1 Enea Orlęta Zwoleń / 2022-10-22

1 2022-10-22 10:00:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Wilanowia II Warszawa Sędziowie:
SĘTOWSKI Daniel

Delegat:

12:18 (5:11)
image_icon Protokół >>>
2 2022-10-22 10:45:00 UKS Rusiec KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:
SĘTOWSKI Daniel

Delegat:

24:17 (18:9)
image_icon Protokół >>>
3 2022-10-22 11:30:00 UKS Wilanowia II Warszawa UKS Rusiec Sędziowie:
SĘTOWSKI Daniel

Delegat:

16:23 (11:13)
image_icon Protokół >>>
4 2022-10-22 12:15:00 Enea Orlęta Zwoleń KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:
SĘTOWSKI Daniel

Delegat:

21:20 (11:12)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 MKS Pogoń Siedlce / 2022-10-22

5 2022-10-30 10:00:00 MKS Pogoń Siedlce UKS Kontra Sędziowie:
GOŚ Mateusz
— —
Delegat:

11:14 (7:9)
image_icon Protokół >>>
6 2022-10-30 10:45:00 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze Sędziowie:
GOŚ Mateusz
— —
Delegat:

28:4 (14:3)
image_icon Protokół >>>
7 2022-10-30 12:00:00 SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze UKS Kontra Sędziowie:
GOŚ Mateusz
— —
Delegat:

7:19 (6:9)
image_icon Protokół >>>
8 2022-10-30 12:45:00 MKS Pogoń Siedlce UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze Sędziowie:
GOŚ Mateusz
— —
Delegat:

7:12 (4:5)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 UKS Wilanowia Warszawa / 2022-11-05

9 2022-11-05 11:00:00 UKS Rusiec UKS Wilanowia II Warszawa Sędziowie:
WIŚNIEWSKI Marcin
GOŚ Mateusz
Delegat:

14:18 (9:13)
image_icon Protokół >>>
10 2022-11-05 11:50:00 KPR ROKiS Radzymin Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
GOŚ Mateusz
— —
Delegat:

20:27 (11:16)
image_icon Protokół >>>
11 2022-11-05 12:40:00 KPR ROKiS Radzymin UKS Wilanowia II Warszawa Sędziowie:
WIŚNIEWSKI Marcin
— —
Delegat:

17:22 (10:16)
image_icon Protokół >>>
12 2022-11-05 13:30:00 UKS Rusiec Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
GOŚ Mateusz
— —
Delegat:

23:14 (17:6)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 SCKS Jurand Ciechanów / 2022-11-05

13 SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 UKS Kontra MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:

Delegat:

: (:)
15 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze UKS Kontra Sędziowie:

Delegat:

: (:)
16 SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 5 KPR ROKiS Radzymin / 2022-12-03

17 2022-12-03 10:50:00 KPR ROKiS Radzymin UKS Kontra Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 2022-12-03 09:10:00 MKS Pogoń Siedlce Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)
19 2022-12-03 10:00:00 UKS Kontra Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 2022-12-03 11:40:00 KPR ROKiS Radzymin MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 6 UKS Diament Ostrołęka / 2022-12-03

21 2022-12-03 10:00:00 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze UKS Wilanowia II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
22 2022-12-03 10:45:00 SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)
23 2022-12-03 11:45:00 UKS Wilanowia II Warszawa SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 2022-12-03 12:30:00 UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 7 KPR ROKiS Radzymin / 2022-12-10

25 KPR ROKiS Radzymin UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
26 Enea Orlęta Zwoleń SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 Enea Orlęta Zwoleń UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
28 KPR ROKiS Radzymin SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 8 UKS Rusiec / 2022-12-10

29 UKS Wilanowia II Warszawa UKS Kontra Sędziowie:

Delegat:

: (:)
30 UKS Rusiec MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:

Delegat:

: (:)
31 UKS Rusiec UKS Kontra Sędziowie:

Delegat:

: (:)
32 UKS Wilanowia II Warszawa MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 9 Enea Orlęta Zwoleń / 2023-01-21

33 Enea Orlęta Zwoleń MKS Pogoń Siedlce Sędziowie:

Delegat:

: (:)
34 UKS Kontra KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:

Delegat:

: (:)
35 MKS Pogoń Siedlce KPR ROKiS Radzymin Sędziowie:

Delegat:

: (:)
36 Enea Orlęta Zwoleń UKS Kontra Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 10 UKS Rusiec / 2023-01-21

37 UKS Rusiec SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
38 UKS Wilanowia II Warszawa UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)
39 SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze UKS Wilanowia II Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
40 UKS Rusiec UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Mikołaj KOGUT KPR ROKiS Radzymin 4 31
2 Mateusz ROSA UKS Wilanowia II Warszawa 4 30
3 Tomasz WĄSIK-SZCZYPA Enea Orlęta Zwoleń 4 28
4 Bruno KUCH UKS Rusiec 4 24
5 Jerzy OSUCH UKS Wilanowia II Warszawa 4 23
6 Grzegorz JASKULSKI Enea Orlęta Zwoleń 4 19
7 Marcel SOBÓLSKI KPR ROKiS Radzymin 4 19
8 Antoni ROMSICKI UKS Rusiec 4 17
9 Filip BUCZKOWSKI UKS Rusiec 4 14
10 Jakub PRZETACKI KPR ROKiS Radzymin 4 12
11 Antoni PACHOLSKI UKS Kontra 2 11
12 Bartłomiej GÓRSKI UKS Rusiec 2 10
13 Filip SZELKOWSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 9
14 Igor WIERZBICKI Enea Orlęta Zwoleń 2 9
15 Michał KAPCIAK Enea Orlęta Zwoleń 4 8
16 Krzysztof TANOWSKI UKS Rusiec 2 8
17 Bartosz LEWCZUK MKS Pogoń Siedlce 2 7
18 Franciszek CZWARNO UKS Wilanowia II Warszawa 3 6
19 Aleksander FERENC UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 6
20 Maksym LASKOWSKI UKS Kontra 2 6
21 Kacper DZIK UKS Kontra 2 5
22 Michał PETRALLIS UKS Kontra 2 5
23 Piotr SZYMCZYK UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 5
24 Piotr ZIÓŁKOWSKI KPR ROKiS Radzymin 4 5
25 Franciszek KOPYT KPR ROKiS Radzymin 4 4
26 Oskar TARNOWSKI SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze 2 4
27 Karol WASILEWSKI-KĘPKA UKS Wilanowia II Warszawa 4 4
28 Kacper WIELGOS UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 4
29 Antoni ŻEBROWSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 4
30 Aleksander BOCIAN UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 3
31 Błażej DĄBKOWSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 3
32 Aleksander DOMAGAŁA Enea Orlęta Zwoleń 4 3
33 Karol DUŁO MKS Pogoń Siedlce 2 3
34 Oliwier GŁOWACKI UKS Rusiec 4 3
35 Michał JAWORSKI MKS Pogoń Siedlce 2 3
36 Aleksander OSIAL UKS Rusiec 2 3
37 Bartosz WÓJCIK SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze 2 3
38 Cyprian BARCICKI UKS Rusiec 3 2
39 Wiktor BORECKI UKS Wilanowia II Warszawa 2 2
40 Miłosz CIEŚLIK Enea Orlęta Zwoleń 4 2
41 Julian CZWARNO UKS Wilanowia II Warszawa 2 2
42 Adam JEZIORKOWSKI Enea Orlęta Zwoleń 4 2
43 Szymon KOŻUCHOWSKI MKS Pogoń Siedlce 2 2
44 Krystian KRYSIŃSKI SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze 2 2
45 Fryderyk OLEJNICZAK UKS Wilanowia II Warszawa 4 2
46 Witold SAULENAS UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 2
47 Seweryn SURMA Enea Orlęta Zwoleń 2 2
48 Jakub ŚWIĘCH SCKS Jurand Ciechanów – Dzieci Młodsze 2 2
49 Marcin WARDZYŃSKI UKS Kontra 2 2
50 Marcel WOJCIECHOWSKI KPR ROKiS Radzymin 4 2
51 Szymon BRUSKI UKS Rusiec 2 1
52 Jakub JARONIEC KPR ROKiS Radzymin 4 1
53 Wiktor JAŚKIEWICZ MKS Pogoń Siedlce 2 1
54 Michał KARASIEWICZ UKS Kontra 1 1
55 Mateusz KORZYBSKI UKS Rusiec 3 1
56 Jakub KOWALSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 1
57 Kacper KRZOS UKS Wilanowia II Warszawa 4 1
58 Maciej MATOSZKA UKS Wilanowia II Warszawa 4 1
59 Oliwier OLEKSIAK Enea Orlęta Zwoleń 4 1
60 Adrian OLSZEWSKI MKS Pogoń Siedlce 2 1
61 Grzegorz OSUCH UKS Wilanowia II Warszawa 2 1
62 Tadeusz PAJĄK UKS Kontra 2 1
63 Tymon POGORZELSKI UKS Wilanowia II Warszawa 4 1
64 Hubert POKORA UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 1
65 Michał POTERA MKS Pogoń Siedlce 1 1
66 Hubert PÓŹNIEWSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 1 1
67 Julian PRUS UKS Rusiec 2 1
68 Ignacy PRZEPIÓRA UKS Kontra 1 1
69 Aleksander PYZEL UKS Wilanowia II Warszawa 1 1
70 Nikodem SOSNOWSKI UKS Kontra 2 1
71 Jakub TYMIŃSKI UKS Diament Ostrołęka – Dzieci Młodsze 2 1
Joma