Warszawsko-Mazowiecka Liga Chłopców GR. A


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 SKF ORLEN Wisła Płock 2 2 0 0 0 37 17 20 6 0
2 SCKS Jurand Ciechanów 2 2 0 0 0 37 30 7 6 0
3 MUKS 21 Płock 2 0 2 0 0 30 34 -4 0 6
4 MKS MAZUR SIERPC 2 0 2 0 0 17 40 -23 0 6

Terminarz

Turniej nr 1 MUKS 21 Płock / 2022-10-29

1 2022-10-29 13:00:00 MUKS 21 Płock SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:

Delegat:

13:16 (6:7)
pdf_icon Protokół >>>
2 2022-10-29 13:50:00 MKS MAZUR SIERPC SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:

Delegat:

13:19 (5:10)
pdf_icon Protokół >>>
3 2022-10-29 15:00:00 MKS MAZUR SIERPC SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:

Delegat:

4:21 (2:11)
pdf_icon Protokół >>>
4 2022-10-29 15:50:00 MUKS 21 Płock SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:

Delegat:

17:18 (6:10)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 UKS Diament Ostrołęka / 2022-11-19

5 2022-12-17 10:00:00 UKS Diament Ostrołęka SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
6 2022-12-17 10:45:00 SCKS Jurand Ciechanów MUKS 21 Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
7 2022-12-17 11:45:00 SCKS Jurand Ciechanów SKF ORLEN Wisła Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
8 2022-12-17 12:30:00 UKS Diament Ostrołęka MUKS 21 Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 3 MKS Mazur Sierpc / 2022-12-03

9 2022-12-11 09:00:00 MKS MAZUR SIERPC MUKS 21 Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
10 2022-12-11 10:00:00 SKF ORLEN Wisła Płock UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
11 2022-12-11 11:00:00 SKF ORLEN Wisła Płock MUKS 21 Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
12 2022-12-11 12:00:00 MKS MAZUR SIERPC UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 4 SKF Wisła Płock / 2023-01-14

13 SKF ORLEN Wisła Płock MKS MAZUR SIERPC Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 UKS Diament Ostrołęka SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
15 UKS Diament Ostrołęka MKS MAZUR SIERPC Sędziowie:

Delegat:

: (:)
16 SKF ORLEN Wisła Płock SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 5 SCKS Jurand Ciechanów / 2023-01-28

17 SCKS Jurand Ciechanów UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 MUKS 21 Płock MKS MAZUR SIERPC Sędziowie:

Delegat:

: (:)
19 MUKS 21 Płock UKS Diament Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 SCKS Jurand Ciechanów MKS MAZUR SIERPC Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Kajetan URBANEK SCKS Jurand Ciechanów 2 14
2 Marcel DOLNY MUKS 21 Płock 2 11
3 Franciszek LASKOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 2 10
4 Krystian KAMIŃSKI MUKS 21 Płock 2 9
5 Jakub BRYK SKF ORLEN Wisła Płock 2 8
6 Mak TERZIĆ SKF ORLEN Wisła Płock 2 7
7 Alan ŚLUBOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 2 6
8 Karol ŚWITKIEWICZ SKF ORLEN Wisła Płock 2 6
9 Oliwier OSTROWSKI MKS MAZUR SIERPC 2 5
10 Adam SŁOMSKI SKF ORLEN Wisła Płock 2 5
11 Borys KOMOROWSKI SCKS Jurand Ciechanów 2 4
12 Karol PARADOWSKI MUKS 21 Płock 2 4
13 Marcel TOPOLEWSKI MKS MAZUR SIERPC 2 4
14 Marcel PIECHOTA SKF ORLEN Wisła Płock 1 3
15 Mikołaj RUDOWSKI MKS MAZUR SIERPC 2 3
16 Alan WICIŃSKI MUKS 21 Płock 2 3
17 Maksymilian ŻMIJEWSKI MKS MAZUR SIERPC 2 3
18 Adam SZLOM SKF ORLEN Wisła Płock 2 2
19 Filip TRZCIŃSKI SCKS Jurand Ciechanów 2 2
20 Adam TURKOWSKI MUKS 21 Płock 2 2
21 Gabriel BŁASZCZAK SKF ORLEN Wisła Płock 2 1
22 Antoni DRĄŻKIEWICZ SKF ORLEN Wisła Płock 2 1
23 Bartosz KOSAKOWSKI SKF ORLEN Wisła Płock 1 1
24 Jan KOŻUCHOWSKI SKF ORLEN Wisła Płock 1 1
25 Piotr KRAJEWSKI SKF ORLEN Wisła Płock 1 1
26 Dawid OLSZEWSKI MUKS 21 Płock 2 1
27 Dawid PRĄTNICKI MKS MAZUR SIERPC 1 1
28 Jan WACHNIK SCKS Jurand Ciechanów 2 1
29 Igor WOCIAL MKS MAZUR SIERPC 2 1
30 Filip ZALEWSKI SKF ORLEN Wisła Płock 1 1
Joma