Warszawsko-Mazowiecka Liga Chłopców GR. B


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 KS Victoria Piaseczno 4 3 1 0 1 91 63 28 10 2
2 UKS Wilanowia Warszawa 4 3 1 0 0 62 45 17 9 3
3 UKS Niedźwiadek Węgrów 2 2 0 0 0 29 16 13 6 0
4 UKS KONTRA 4 2 2 1 0 73 76 -3 5 7
5 OTM Lesznowola 4 1 3 0 0 48 54 -6 3 9
6 MTS Lider Radom 4 0 4 0 0 38 87 -49 0 12

Terminarz

Turniej nr 1 UKS Niedźwiadek Węgrów / 2022-10-15

1 2022-10-15 10:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS KONTRA Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał

Delegat:

19:7 (6:3)
pdf_icon Protokół >>>
2 2022-10-15 11:00:00 OTM Lesznowola UKS KONTRA Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał

Delegat:

14:10 (7:6)
pdf_icon Protokół >>>
3 2022-10-15 12:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów OTM Lesznowola Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał

Delegat:

10:9 (6:5)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 UKS Wilanowia Warszawa / 2022-10-22

4 2022-10-23 11:00:00 UKS Wilanowia Warszawa KS Victoria Piaseczno Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

10:18 (7:10)
image_icon Protokół >>>
5 2022-10-23 11:50:00 MTS Lider Radom KS Victoria Piaseczno Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

10:22 (5:11)
image_icon Protokół >>>
6 2022-10-23 12:40:00 UKS Wilanowia Warszawa MTS Lider Radom Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

15:7 (10:5)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 KS OTM Lesznowola / 2022-10-29

7 2022-10-29 09:00:00 OTM Lesznowola KS Victoria Piaseczno Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał

Delegat:

13:21 (5:10)
image_icon Protokół >>>
8 2022-10-29 09:45:00 MTS Lider Radom UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał

Delegat:

8:24 (3:14)
image_icon Protokół >>>
9 2022-10-29 10:30:00 KS Victoria Piaseczno UKS KONTRA Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał

Delegat:

30:30 (11:15)
image_icon Protokół >>>
10 2022-10-29 11:15:00 OTM Lesznowola UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał

Delegat:

12:13 (6:7)
image_icon Protokół >>>
11 2022-10-29 12:00:00 UKS KONTRA MTS Lider Radom Sędziowie:
PUSZKARSKI Rafał

Delegat:

26:13 (13:3)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 KS Victoria Piaseczno / 2022-11-19

12 KS Victoria Piaseczno OTM Lesznowola Sędziowie:

Delegat:

: (:)
13 MTS Lider Radom UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 OTM Lesznowola MTS Lider Radom Sędziowie:

Delegat:

: (:)
15 KS Victoria Piaseczno UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 5 UKS Niedźwiadek Węgrów / 2022-12-03

16 2022-12-04 10:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
17 2022-12-04 11:00:00 KS Victoria Piaseczno UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 2022-12-04 12:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów KS Victoria Piaseczno Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 6 MTS Lider Radom / 2022-12-03

19 2022-12-04 12:15:00 MTS Lider Radom UKS KONTRA Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 2022-12-04 13:15:00 UKS KONTRA OTM Lesznowola Sędziowie:

Delegat:

: (:)
21 2022-12-04 14:15:00 MTS Lider Radom OTM Lesznowola Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 7 UKS Wilanowia Warszawa / 2022-12-17

22 UKS Wilanowia Warszawa UKS KONTRA Sędziowie:

Delegat:

: (:)
23 OTM Lesznowola UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
24 UKS KONTRA UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
25 UKS Wilanowia Warszawa OTM Lesznowola Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Turniej nr 8 UKS Kontra Warszawa / 2023-01-28

26 UKS KONTRA UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 KS Victoria Piaseczno MTS Lider Radom Sędziowie:

Delegat:

: (:)
28 UKS Wilanowia Warszawa UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
29 UKS KONTRA KS Victoria Piaseczno Sędziowie:

Delegat:

: (:)
30 UKS Niedźwiadek Węgrów MTS Lider Radom Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Wiktor FROŁOW KS Victoria Piaseczno 4 35
2 Filip WINIARZ KS Victoria Piaseczno 4 25
3 Kacper OSIŃSKI UKS Wilanowia Warszawa 4 20
4 Artur SZMYT UKS KONTRA 2 17
5 Patryk MUCHA KS Victoria Piaseczno 4 14
6 Adam WIŚNIAK OTM Lesznowola 4 14
7 Kacper KURKUS UKS Niedźwiadek Węgrów 2 11
8 Michał MICHAŁKIEWICZ UKS KONTRA 4 11
9 Adam ROSIAK UKS KONTRA 2 11
10 Mikołaj TOKARSKI OTM Lesznowola 4 11
11 Maciej CIESIELSKI OTM Lesznowola 4 10
12 Mikołaj RYMARCZYK UKS KONTRA 2 10
13 Mikołaj TLAK UKS Wilanowia Warszawa 4 9
14 Krzysztof FEDOROWICZ MTS Lider Radom 4 8
15 Hubert ŚLEDŹ MTS Lider Radom 2 8
16 Marcel KOBAK KS Victoria Piaseczno 2 7
17 Michał KOBRYN UKS Wilanowia Warszawa 4 7
18 Ignacy PAPROCKI MTS Lider Radom 4 7
19 Jan PUTKOWSKI UKS KONTRA 2 7
20 Antoni SZPILSKI MTS Lider Radom 4 7
21 Leon KOWALCZYK UKS Wilanowia Warszawa 4 6
22 Jerzy OSUCH UKS Wilanowia Warszawa 4 6
23 Maciej POLAK UKS Wilanowia Warszawa 4 6
24 Krzysztof PRZEŹDZIECKI UKS KONTRA 4 6
25 Bartłomiej GERMEL UKS Niedźwiadek Węgrów 2 5
26 Jakub GOŁOŚ UKS Niedźwiadek Węgrów 2 5
27 Patryk GRABSKI KS Victoria Piaseczno 4 5
28 Mikołaj KOWALEWSKI KS Victoria Piaseczno 4 5
29 Szymon JASZCZAK OTM Lesznowola 4 4
30 Marcel KRÓL UKS Wilanowia Warszawa 4 4
31 Jakub GRODZKI UKS KONTRA 2 3
32 Wojciech JURCZAK UKS Niedźwiadek Węgrów 2 3
33 Marcel KOLODYŃSKI OTM Lesznowola 3 3
34 Michał KWIATKOWSKI UKS KONTRA 2 3
35 Miłosz MAJ MTS Lider Radom 4 3
36 Damian PRZYBYSZEWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 2 3
37 Michał ŻWAN OTM Lesznowola 4 3
38 Igor HEROMIŃSKI UKS KONTRA 2 2
39 Oliwier JAROSZ MTS Lider Radom 4 2
40 Ryszard WOJCZYŃSKI UKS Wilanowia Warszawa 4 2
41 Jakub WOJDA MTS Lider Radom 2 2
42 Kacper WRÓBEL OTM Lesznowola 4 2
43 Jan DROZD UKS Wilanowia Warszawa 4 1
44 Michał KOWALCZYK MTS Lider Radom 2 1
45 Daniel KOZIK UKS Wilanowia Warszawa 4 1
46 Michał KOZŁOWSKI UKS KONTRA 3 1
47 Bartłomiej ŁĄCKI OTM Lesznowola 4 1
48 Krzysztof MICHNA UKS KONTRA 2 1
49 Szymon SZCZĘSNY UKS Niedźwiadek Węgrów 2 1
50 Michał TEMPCZYK UKS Niedźwiadek Węgrów 2 1
51 Maciej URBAN UKS KONTRA 4 1
52 Mateusz MISALSKI MTS Lider Radom 4 0
Joma