WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA CHŁOPCÓW GR. F


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 SKF Wisła Płock 10 9 1 1 0 203 121 82 26 4
2 MTS Lider Radom 10 8 2 0 1 201 101 100 25 5
3 UKS Wilanowia I Warszawa 10 6 4 0 0 183 137 46 18 12
4 UKS Diament Ostrołęka 10 4 6 0 0 130 145 -15 12 18
5 UKS Niedźwiadek Węgrów 10 2 8 0 0 136 217 -81 6 24
6 UKS KONTRA 10 1 9 0 0 116 248 -132 3 27

Terminarz

Idź do góry

Turniej nr 1 MTS Lider Radom / 2022-03-19
1 2022-03-19 10:00:00 MTS Lider Radom UKS Wilanowia I Warszawa 19 : 13 (8 : 5)
image_icon Protokół >>>
2 2022-03-19 10:50:00 UKS KONTRA UKS Wilanowia I Warszawa 14 : 22 (5 : 10)
image_icon Protokół >>>
3 2022-03-19 11:40:00 MTS Lider Radom UKS KONTRA 32 : 7 (13 : 2)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 2 SKF Wisła Płock / 2022-03-19
4 2022-03-19 10:00:00 SKF Wisła Płock UKS Diament Ostrołęka 17 : 9 (8 : 4)
image_icon Protokół >>>
5 2022-03-19 10:45:00 UKS Diament Ostrołęka UKS Niedźwiadek Węgrów 14 : 13 (8 : 8)
image_icon Protokół >>>
6 2022-03-19 11:30:00 SKF Wisła Płock UKS Niedźwiadek Węgrów 24 : 10 (14 : 4)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 3 UKS Kontra Warszawa / 2022-04-02
7 2022-04-03 10:00:00 UKS KONTRA UKS Niedźwiadek Węgrów 21 : 24 (12 : 10)
image_icon Protokół >>>
8 2022-04-03 10:45:00 UKS Diament Ostrołęka SKF Wisła Płock 10 : 18 (4 : 9)
image_icon Protokół >>>
9 2022-04-03 11:30:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Wilanowia I Warszawa 18 : 24 (10 : 9)
image_icon Protokół >>>
10 2022-04-03 12:15:00 UKS KONTRA SKF Wisła Płock 9 : 33 (7 : 17)
image_icon Protokół >>>
11 2022-04-03 13:00:00 UKS Wilanowia I Warszawa UKS Diament Ostrołęka 12 : 13 (5 : 8)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 4 UKS Niedźwiadek Węgrów / 2022-04-23
12 2022-05-31 16:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS KONTRA 20 : 12 (10 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
13 2022-05-31 16:50:00 UKS Diament Ostrołęka MTS Lider Radom 5 : 15 (4 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
14 2022-05-31 17:50:00 UKS KONTRA UKS Diament Ostrołęka 11 : 10 (4 : 3)
pdf_icon Protokół >>>
15 2022-05-31 18:40:00 UKS Niedźwiadek Węgrów MTS Lider Radom 11 : 17 (6 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 5 MTS Lider Radom / 2022-05-07
16 2022-05-07 10:00:00 MTS Lider Radom SKF Wisła Płock 9 : 15 (4 : 9)
image_icon Protokół >>>
17 2022-05-07 10:50:00 UKS Niedźwiadek Węgrów SKF Wisła Płock 11 : 32 (3 : 12)
image_icon Protokół >>>
18 2022-05-07 11:40:00 MTS Lider Radom UKS Niedźwiadek Węgrów 32 : 8 (18 : 4)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 6 UKS Diament Ostrołęka / 2022-05-07
19 2022-05-07 11:00:00 UKS Diament Ostrołęka UKS Wilanowia I Warszawa 13 : 14 (5 : 6)
image_icon Protokół >>>
20 2022-05-07 10:00:00 UKS Wilanowia I Warszawa UKS KONTRA 24 : 9 (10 : 7)
image_icon Protokół >>>
21 2022-05-07 09:00:00 UKS Diament Ostrołęka UKS KONTRA 30 : 11 (15 : 5)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 7 SKF Wisła Płock / 2022-05-21
22 2022-05-15 10:00:00 SKF Wisła Płock UKS KONTRA 24 : 14 (12 : 8)
image_icon Protokół >>>
23 2022-05-15 10:45:00 UKS Wilanowia I Warszawa MTS Lider Radom 15 : 16 (3 : 8)
image_icon Protokół >>>
24 2022-05-15 11:30:00 UKS KONTRA MTS Lider Radom 8 : 29 (3 : 12)
image_icon Protokół >>>
25 2022-05-15 12:15:00 SKF Wisła Płock UKS Wilanowia I Warszawa 15 : 12 (6 : 7)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 8 UKS Wilanowia Warszawa / 2022-06-04
26 2022-06-04 10:00:00 UKS Wilanowia I Warszawa UKS Niedźwiadek Węgrów 22 : 7 (7 : 4)
pdf_icon Protokół >>>
27 2022-06-04 10:50:00 SKF Wisła Płock MTS Lider Radom 12 : 12 (7 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
28 2022-06-04 11:40:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Diament Ostrołęka 14 : 19 (9 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
29 2022-06-04 12:30:00 UKS Wilanowia I Warszawa SKF Wisła Płock 25 : 13 (13 : 6)
pdf_icon Protokół >>>
30 2022-06-04 13:20:00 MTS Lider Radom UKS Diament Ostrołęka 20 : 7 (12 : 4)
pdf_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Mateusz KRĘTKOWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 8 53
2 Jeremi KUROWSKI UKS Wilanowia I Warszawa 10 51
3 Szymon WOJDYNA UKS Diament Ostrołęka 10 50
4 Julian PIETRAS MTS Lider Radom 10 39
5 Wiktor WOJCIESZEK MTS Lider Radom 10 36
6 Franciszek KASPEROWSKI UKS Wilanowia I Warszawa 10 35
7 Michał ŻERO UKS KONTRA 10 35
8 Paweł KASJANOWICZ UKS Wilanowia I Warszawa 10 33
9 Szymon MACHNIO MTS Lider Radom 10 32
10 Borys PIASECKI UKS Niedźwiadek Węgrów 10 31
11 Aleksander HEJZA SKF Wisła Płock 10 29
12 Szymon MARCZAK SKF Wisła Płock 9 29
13 Jakub PAŁGAN MTS Lider Radom 10 28
14 Maciej STANIK MTS Lider Radom 10 28
15 Nikodem GIELNIOWSKI MTS Lider Radom 8 25
16 Tomasz ROGALSKI SKF Wisła Płock 10 25
17 Szymon KACZMARSKI UKS KONTRA 10 20
18 Piotr RESZCZYŃSKI SKF Wisła Płock 8 20
19 Dominik WIELGOLEWSKI UKS Diament Ostrołęka 10 19
20 Artur SZMYT UKS KONTRA 8 18
21 Julian GRZEBINOGA SKF Wisła Płock 8 16
22 Jakub GUMIENIAK UKS Wilanowia I Warszawa 8 16
23 Klaudiusz OLESZCZUK UKS Niedźwiadek Węgrów 10 16
24 Szymon AUGUSTYNIAK SKF Wisła Płock 10 15
25 Kajetan GOŁĄB UKS Wilanowia I Warszawa 10 15
26 Antoni POGORZELSKI UKS Wilanowia I Warszawa 8 14
27 Filip SUCHY UKS Diament Ostrołęka 8 13
28 Mikołaj WARSZAWSKI MTS Lider Radom 10 13
29 Tomasz AUGUSTYNIAK SKF Wisła Płock 7 12
30 Jan DROZD UKS KONTRA 8 12
31 Mateusz HEJZA SKF Wisła Płock 8 11
32 Mateusz SZMIGA SKF Wisła Płock 4 11
33 Jakub AFTAŃSKI SKF Wisła Płock 10 10
34 Piotr KOŁAKOWSKI UKS Diament Ostrołęka 10 10
35 Roland PIASEK UKS Diament Ostrołęka 10 10
36 Maciej GŁAŻEWSKI UKS Diament Ostrołęka 10 9
37 Wojciech KALINOWSKI UKS Wilanowia I Warszawa 10 9
38 Patryk JANISZEWSKI UKS Wilanowia I Warszawa 10 8
39 Krzysztof MICHNA UKS KONTRA 7 8
40 Kacper ZYGMUNT UKS Niedźwiadek Węgrów 8 8
41 Adam DAMAZIAK SKF Wisła Płock 10 7
42 Kacper GROSS UKS KONTRA 9 7
43 Adam SZPAKOWSKI SKF Wisła Płock 9 7
44 Mateusz BYCZKOWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 8 6
45 Paweł POŁASKI UKS Niedźwiadek Węgrów 4 6
46 Julian MIL UKS KONTRA 6 5
47 Bartłomiej GERMEL UKS Niedźwiadek Węgrów 6 4
48 Mikołaj PIERSA UKS Diament Ostrołęka 7 4
49 Filip WITKOWSKI SKF Wisła Płock 8 4
50 Bartosz ŻEBROWSKI UKS Diament Ostrołęka 10 4
51 Dawid BUŚKO UKS Niedźwiadek Węgrów 4 3
52 Marcel FUKSIŃSKI SKF Wisła Płock 7 3
53 Igor HEROMIŃSKI UKS KONTRA 7 3
54 Aleksander KAMIŃSKI UKS Diament Ostrołęka 10 3
55 Łukasz MIERZEJEWSKI UKS Diament Ostrołęka 9 3
56 Gabriel RUSINOWSKI UKS Diament Ostrołęka 8 3
57 Damian RYBAK UKS Niedźwiadek Węgrów 10 3
58 Maciej URBAN UKS KONTRA 10 3
59 Filip WOJDA SKF Wisła Płock 10 3
60 Szymon CHROBAK UKS KONTRA 4 2
61 Alan GIERASIMOWICZ UKS Diament Ostrołęka 10 2
62 Kacper KURKUS UKS Niedźwiadek Węgrów 2 2
63 Franciszek PADLEWSKI UKS KONTRA 6 2
64 Kacper PIĄTEK UKS Wilanowia I Warszawa 4 2
65 Wojciech JURCZAK UKS Niedźwiadek Węgrów 4 1
66 Damian PRZYBYSZEWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 4 1
67 Jan PUTKOWSKI UKS KONTRA 3 1
68 Michał TEMPCZYK UKS Niedźwiadek Węgrów 6 1
69 Przemysław WOJTASZAK UKS Niedźwiadek Węgrów 3 1
70 Kacper WRÓBLEWSKI SKF Wisła Płock 5 1
71 Łukasz OCHMAN SKF Wisła Płock 10 0
72 Gabriel PRUSACZYK UKS Diament Ostrołęka 10 0
Joma