WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW MŁ.ELIMINACYJNA GR. B


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKPR Agrykola Victoria Warszawa 6 5 1 0 0 214 118 96 15 3
2 KS Enea Orlęta Zwoleń 6 4 2 0 0 181 186 -5 12 6
3 UKPR Agrykola II Warszawa 6 3 3 0 0 177 204 -27 9 9
4 MTS Lider Radom 6 0 6 0 0 146 210 -64 0 18

Terminarz

Kolejka 1 / 2022-09-17

1 2022-09-25 12:00:00 UKPR Agrykola Victoria Warszawa UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

35:19 (18:9)
pdf_icon Protokół >>>
2 2022-09-17 17:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń MTS Lider Radom Sędziowie:
MARZĘDA Kacper
KALBARCZYK Kamil
Delegat:

40:21 (21:12)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-09-24

3 2022-10-01 13:30:00 UKPR Agrykola II Warszawa MTS Lider Radom Sędziowie:
BANASZEK Piotr

Delegat:

42:35 (20:13)
image_icon Protokół >>>
4 2022-09-24 12:00:00 UKPR Agrykola Victoria Warszawa KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

43:14 (21:8)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2022-10-08

5 2022-10-27 17:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz

Delegat:

39:32 (19:12)
image_icon Protokół >>>
6 2022-10-08 11:30:00 MTS Lider Radom UKPR Agrykola Victoria Warszawa Sędziowie:
KOTOWICZ Mikołaj
ŻAK Damian
Delegat:

18:36 (11:15)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 4 / 2022-10-15

7 2022-10-22 10:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa UKPR Agrykola Victoria Warszawa Sędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub

Delegat:

21:41 (9:20)
pdf_icon Protokół >>>
8 2022-10-15 11:30:00 MTS Lider Radom KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

ŻAK Damian
Delegat:

29:31 (18:17)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 5 / 2022-10-29

9 2022-10-29 11:30:00 MTS Lider Radom UKPR Agrykola II Warszawa Sędziowie:

GRUSZCZYŃSKI Patryk
Delegat:

23:27 (10:11)
image_icon Protokół >>>
10 2022-10-29 14:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń UKPR Agrykola Victoria Warszawa Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

26:25 (15:13)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 6 / 2022-11-05

11 2022-11-08 17:00:00 UKPR Agrykola II Warszawa KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
BIJAK Weronika
PATYK Sebastian
Delegat:

36:31 (20:18)
image_icon Protokół >>>
12 2022-11-05 10:00:00 UKPR Agrykola Victoria Warszawa MTS Lider Radom Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej

Delegat:

34:20 (18:12)
pdf_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Konrad LASEK KS Enea Orlęta Zwoleń 6 67
2 Michał SAŁBUT KS Enea Orlęta Zwoleń 6 43
3 Szymon KSIĘŻOPOLSKI UKPR Agrykola Victoria Warszawa 6 41
4 Miłosz BAKSIK UKPR Agrykola II Warszawa 6 37
5 Mateusz NODZAK UKPR Agrykola Victoria Warszawa 4 35
6 Franciszek GIDEREWICZ UKPR Agrykola II Warszawa 6 29
7 Maciej MAJEWSKI UKPR Agrykola II Warszawa 6 28
8 Aleksander BIEŃ UKPR Agrykola Victoria Warszawa 4 27
9 Oskar MARECKI UKPR Agrykola Victoria Warszawa 4 27
10 Filip WÓJCIK MTS Lider Radom 6 27
11 Franciszek POKUSA UKPR Agrykola II Warszawa 6 26
12 Jakub RĄPAŁA UKPR Agrykola II Warszawa 6 25
13 Kacper SOBOLEWSKI MTS Lider Radom 6 24
14 Paweł MAŁACZEK MTS Lider Radom 6 23
15 Igor DOMAGAŁA KS Enea Orlęta Zwoleń 5 21
16 Dominik DUDA MTS Lider Radom 6 21
17 Franciszek GÓRSKI UKPR Agrykola Victoria Warszawa 6 18
18 Julian SZYMAŃCZYK UKPR Agrykola Victoria Warszawa 5 17
19 Marcin DENKIEWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 6 16
20 Przemysław ZIEMBICKI UKPR Agrykola Victoria Warszawa 5 15
21 Casper ZIĘTKOWSKI UKPR Agrykola Victoria Warszawa 5 15
22 Mateusz KRĘĆ UKPR Agrykola II Warszawa 5 14
23 Kacper MACIEJCZYK KS Enea Orlęta Zwoleń 5 12
24 Jakub PIOTRKOWICZ UKPR Agrykola II Warszawa 6 12
25 Jakub AMANOWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 6 11
26 Maksymilian GIELNIOWSKI MTS Lider Radom 6 10
27 Jakub SOŃTA MTS Lider Radom 3 10
28 Rafał WIECZOREK UKPR Agrykola Victoria Warszawa 6 10
29 Miłosz LEŚNIEWSKI MTS Lider Radom 3 9
30 Arkadiusz KOWALCZYK MTS Lider Radom 6 8
31 Mikołaj TARNOWSKI MTS Lider Radom 3 6
32 Sebastian STĘPIEŃ KS Enea Orlęta Zwoleń 3 5
33 Józef WIETESKA UKPR Agrykola Victoria Warszawa 4 5
34 Rafał OBRĘBSKI UKPR Agrykola Victoria Warszawa 6 4
35 Jakub ORZECHOWSKI MTS Lider Radom 4 4
36 Oskar STOPKA MTS Lider Radom 5 4
37 Bartłomiej PAWELEC KS Enea Orlęta Zwoleń 5 3
38 Franciszek KARKUT UKPR Agrykola II Warszawa 5 2
39 Maciej MACIASZCZYK KS Enea Orlęta Zwoleń 4 2
40 Jacek WŁOSZCZYZNA UKPR Agrykola II Warszawa 4 2
41 Oskar DURANC UKPR Agrykola II Warszawa 5 1
42 Łukasz SIEK-GRZESIK KS Enea Orlęta Zwoleń 6 1
43 Kacper SZUSTAK UKPR Agrykola II Warszawa 2 1
Joma