25 lat Mazowsze Liga Juniorów Młodszych GR. F


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKPR Agrykola Warszawa 9 7 2 0 0 305 230 75 21 6
2 KS Enea Orlęta Zwoleń 9 7 2 1 0 313 279 34 20 7
3 UMKS Trójka Ostrołęka 10 6 4 0 1 328 282 46 19 11
4 KS AZS AWF Warszawa 9 4 5 1 0 293 322 -29 11 16
5 ORLEN Wisła Płock 9 3 6 0 1 265 246 19 10 17
6 SCKS Jurand Ciechanów 10 1 9 0 0 227 372 -145 3 27

Terminarz

Kolejka 0 – Wyniki zaliczone z I Fazy / 2023-09-16

101 UKPR Agrykola Warszawa ORLEN Wisła Płock Sędziowie:

Delegat:

28:22 (12:10)
102 ORLEN Wisła Płock SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:

Delegat:

0:10 (:)
103 UKPR Agrykola Warszawa SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:

Delegat:

42:21 (22:13)
104 UMKS Trójka Ostrołęka KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

41:33 (18:16)
105 KS AZS AWF Warszawa KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

37:42 (16:19)
106 UMKS Trójka Ostrołęka KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

36:30 (14:14)

Kolejka 0 – Wyniki zaliczone z I Fazy / 2023-09-16

107 ORLEN Wisła Płock UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:

Delegat:

30:32 (15:17)
108 SCKS Jurand Ciechanów ORLEN Wisła Płock Sędziowie:

Delegat:

25:52 (13:22)
109 SCKS Jurand Ciechanów UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:

Delegat:

21:46 (12:26)
110 KS Enea Orlęta Zwoleń UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

25:25 (11:13)
111 KS Enea Orlęta Zwoleń KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

38:36 (21:20)
112 KS AZS AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:

Delegat:

38:34 (22:14)

Kolejka 1 / 2023-12-09

1 2023-12-09 10:00:00 UKPR Agrykola Warszawa
(po zmianie gospodarza)
KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
MARZĘDA Kacper
KALBARCZYK Kamil
Delegat:

33:24 (14:14)
image_icon Protokół >>>
2 2023-12-11 16:30:00 UMKS Trójka Ostrołęka ORLEN Wisła Płock Sędziowie:
DMOWSKI Sławomir
NIEĆKO Rafał
Delegat:

33:27 (16:13)
pdf_icon Protokół >>>
3 2023-12-11 19:30:00 SCKS Jurand Ciechanów KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
CZAPLICKI Marek
Delegat:

33:36 (16:20)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2023-12-16

4 2024-02-13 20:00:00 ORLEN Wisła Płock KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

42:28 (21:9)
image_icon Protokół >>>
5 2023-12-16 11:00:00 UKPR Agrykola Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
GOŚ Mateusz
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

30:26 (15:11)
image_icon Protokół >>>
6 2023-12-16 19:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń
(po zmianie gospodarza)
SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
PIETRUS Marek
— —
Delegat:

41:26 (22:11)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2024-02-03

7 2024-02-03 10:00:00 KS AZS AWF Warszawa UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
MARZĘDA Kacper
KALBARCZYK Kamil
Delegat:

20:35 (8:17)
pdf_icon Protokół >>>
8 2024-02-03 14:00:00 KS Enea Orlęta Zwoleń ORLEN Wisła Płock Sędziowie:
PIETRUS Marek
— —
Delegat:

35:30 (18:15)
pdf_icon Protokół >>>
9 2024-02-02 17:30:00 UMKS Trójka Ostrołęka SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
NIEĆKO Rafał
DMOWSKI Sławomir
Delegat:

43:17 (18:9)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 4 / 2024-02-10

10 2024-02-24 10:30:00 KS Enea Orlęta Zwoleń
(po zmianie gospodarza)
UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
PIETRUS Marek
JARZYNKA Andrzej
Delegat:

32:28 (18:15)
pdf_icon Protokół >>>
11 2024-02-10 11:00:00 ORLEN Wisła Płock UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

25:18 (12:9)
image_icon Protokół >>>
12 2024-02-25 10:00:00 SCKS Jurand Ciechanów
(po zmianie gospodarza)
KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

25:31 (11:18)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 5 / 2024-02-17

13 2024-02-16 16:00:00 KS AZS AWF Warszawa ORLEN Wisła Płock Sędziowie:
BIJAK Weronika
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

37:37 (17:19)
image_icon Protokół >>>
14 2024-02-17 16:00:00 UMKS Trójka Ostrołęka UKPR Agrykola Warszawa Sędziowie:
DMOWSKI Sławomir
NIEĆKO Rafał
Delegat:

34:31 (14:14)
pdf_icon Protokół >>>
15 2024-02-17 11:00:00 SCKS Jurand Ciechanów
(po zmianie gospodarza)
KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

23:43 (12:20)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 6 / 2024-03-02

16 2024-03-02 11:00:00 UKPR Agrykola Warszawa KS AZS AWF Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
17 2024-03-02 12:30:00 ORLEN Wisła Płock KS Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 2024-02-26 19:30:00 SCKS Jurand Ciechanów UMKS Trójka Ostrołęka Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

26:38 (10:15)
pdf_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Kacper ŻEBROWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 5 51
2 Konrad LASEK KS Enea Orlęta Zwoleń 5 48
3 Miłosz BAKSIK UKPR Agrykola Warszawa 5 43
4 Oliwier PIECHOWSKI ORLEN Wisła Płock 5 43
5 Sebastian STĘPIEŃ KS Enea Orlęta Zwoleń 5 38
6 Tomasz KOSTRZEWA KS AZS AWF Warszawa 5 37
7 Rafał WIECZOREK UKPR Agrykola Warszawa 5 35
8 Jakub LISOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 6 34
9 Filip CIEPLUCH KS AZS AWF Warszawa 4 31
10 Rafał JĘDRZEJEWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 6 28
11 Szymon KOMOROWSKI SCKS Jurand Ciechanów 4 28
12 Seweryn SYPIAŃSKI UMKS Trójka Ostrołęka 6 28
13 Bartosz SZELKOWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 6 26
14 Igor DOMAGAŁA KS Enea Orlęta Zwoleń 5 24
15 Franciszek GIDEREWICZ UKPR Agrykola Warszawa 4 24
16 Kacper DOMURAD UMKS Trójka Ostrołęka 6 23
17 Aleksander KARCZEMNY KS AZS AWF Warszawa 5 21
18 Wiktor DAMIĘCKI UMKS Trójka Ostrołęka 5 20
19 Michał SAŁBUT KS Enea Orlęta Zwoleń 5 20
20 Jakub MACIEJEWSKI ORLEN Wisła Płock 5 19
21 Franciszek POKUSA UKPR Agrykola Warszawa 5 18
22 Bartłomiej PAWELEC KS Enea Orlęta Zwoleń 5 17
23 Miłosz PSZCZÓŁKOWSKI ORLEN Wisła Płock 5 16
24 Kacper LENDZION ORLEN Wisła Płock 5 15
25 Bartosz CEPEK SCKS Jurand Ciechanów 6 14
26 Marcin DENKIEWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 4 14
27 Tomasz DOBRZYNIECKI SCKS Jurand Ciechanów 6 14
28 Michał GURYN KS AZS AWF Warszawa 3 14
29 Mikołaj KOPEĆ ORLEN Wisła Płock 4 13
30 Michał MACFAŁDA SCKS Jurand Ciechanów 5 13
31 Łukasz MIĄCZYŃSKI SCKS Jurand Ciechanów 6 13
32 Maciej MINOTA UMKS Trójka Ostrołęka 6 13
33 Cezary ABRAMOWICZ SCKS Jurand Ciechanów 5 12
34 Wiktor CHMIELNICKI KS AZS AWF Warszawa 5 12
35 Aleksy PODGÓRSKI KS AZS AWF Warszawa 4 12
36 Kryspin MŁYNARCZYK ORLEN Wisła Płock 5 11
37 Karol BALCERZAK ORLEN Wisła Płock 5 9
38 Jeremi KUROWSKI KS AZS AWF Warszawa 4 9
39 Jakub PIOTRKOWICZ UKPR Agrykola Warszawa 4 9
40 Igor SZMANIA ORLEN Wisła Płock 5 8
41 Kacper ZIĘTKOWSKI UKPR Agrykola Warszawa 5 8
42 Wiktor KUBISZAK UKPR Agrykola Warszawa 5 7
43 Michał OSSOWSKI ORLEN Wisła Płock 3 7
44 Ignacy TYMOSIEWICZ KS AZS AWF Warszawa 5 7
45 Maciej STRYJEWSKI SCKS Jurand Ciechanów 5 6
46 Dawid TRACZYK KS Enea Orlęta Zwoleń 4 6
47 Sebastian KOŁAKOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 4 5
48 Mateusz KRĘĆ UKPR Agrykola Warszawa 4 5
49 Filip SAŁBUT KS Enea Orlęta Zwoleń 3 5
50 Piotr GRODECKI UKPR Agrykola Warszawa 3 4
51 Aleksander KUJAWA ORLEN Wisła Płock 1 4
52 Bartłomiej NIEDZIELSKI ORLEN Wisła Płock 2 4
53 Szymon SZYMAŃSKI SCKS Jurand Ciechanów 5 4
54 Antoni GOŁACKI UKPR Agrykola Warszawa 3 3
55 Igor GROBELSKI ORLEN Wisła Płock 3 3
56 Stanisław GRUSZCZYŃSKI KS AZS AWF Warszawa 4 3
57 Filip JAKIEŁA SCKS Jurand Ciechanów 6 3
58 Miłosz WIĘCEK ORLEN Wisła Płock 3 3
59 Igor CHOJNACKI KS AZS AWF Warszawa 1 2
60 Aleksander HERNER SCKS Jurand Ciechanów 2 2
61 Konrad KĘDZIERSKI ORLEN Wisła Płock 1 2
62 Bartosz KOROLUK KS AZS AWF Warszawa 2 2
63 Kacper MARGEL SCKS Jurand Ciechanów 5 2
64 Konrad MARKIEWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 1 2
65 Jacek RESZCZYŃSKI ORLEN Wisła Płock 4 2
66 Kamil TOBIS KS AZS AWF Warszawa 4 2
67 Adam GŁAŻEWSKI UMKS Trójka Ostrołęka 6 1
68 Kacper GŁOWACKI ORLEN Wisła Płock 1 1
69 Jakub GORZKIEWICZ KS Enea Orlęta Zwoleń 2 1
70 Oliwier MIKOŁAJCZYK ORLEN Wisła Płock 2 1
71 Filip MULAWKA UMKS Trójka Ostrołęka 5 1
72 Kamil PODOLAK UMKS Trójka Ostrołęka 2 1
73 Jakub RĄPAŁA UKPR Agrykola Warszawa 3 1
Joma