25 lat Mazowsze Liga Juniorów Młodszych GR. P


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKPR Agrykola Warszawa II 7 6 1 0 1 202 165 37 19 2
2 KS Warszawianka 8 6 2 0 0 323 244 79 18 6
3 MTS Lider Radom 7 3 4 0 0 190 216 -26 9 12
4 MKS Mazur Sierpc 8 3 5 1 0 201 230 -29 8 16
5 KS OTM Lesznowola junior 8 1 7 0 0 175 236 -61 3 21

Terminarz

Kolejka 0 – Wyniki zaliczone z I Fazy / 2023-09-16

101 MKS Mazur Sierpc UKPR Agrykola Warszawa II Sędziowie:

Delegat:

21:23 (10:10)
102 KS OTM Lesznowola junior MKS Mazur Sierpc Sędziowie:

Delegat:

24:23 (8:13)
103 UKPR Agrykola Warszawa II KS OTM Lesznowola junior Sędziowie:

Delegat:

32:18 (18:7)
104 KS Warszawianka MTS Lider Radom Sędziowie:

Delegat:

48:32 (23:14)

Kolejka 0 – Wyniki zaliczone z I Fazy / 2023-09-16

105 UKPR Agrykola Warszawa II MKS Mazur Sierpc Sędziowie:

Delegat:

23:23 (11:7)
106 MKS Mazur Sierpc KS OTM Lesznowola junior Sędziowie:

Delegat:

22:18 (9:9)
107 KS OTM Lesznowola junior UKPR Agrykola Warszawa II Sędziowie:

Delegat:

23:25 (13:14)
108 MTS Lider Radom KS Warszawianka Sędziowie:

Delegat:

29:48 (15:26)

Kolejka 1 / 2023-12-09

1 KS OTM Lesznowola junior
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
2 2024-02-10 10:00:00 UKPR Agrykola Warszawa II
(po zmianie gospodarza)
MTS Lider Radom Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

33:22 (15:9)
image_icon Protokół >>>
3 2023-12-09 15:30:00 KS Warszawianka MKS Mazur Sierpc Sędziowie:
MARZĘDA Kacper
KALBARCZYK Kamil
Delegat:

48:36 (24:17)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2023-12-09

4 MKS Mazur Sierpc
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
5 2023-12-16 13:00:00 UKPR Agrykola Warszawa II KS Warszawianka Sędziowie:
GOŚ Mateusz
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

37:33 (17:18)
image_icon Protokół >>>
6 2023-12-16 19:00:00 MTS Lider Radom
(po zmianie gospodarza)
KS OTM Lesznowola junior Sędziowie:
— —
— —
Delegat:

32:20 (16:7)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2024-02-03

7 UKPR Agrykola Warszawa II
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
8 2024-02-03 11:00:00 MKS Mazur Sierpc
(po zmianie gospodarza)
MTS Lider Radom Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof
— —
Delegat:

23:16 (12:7)
image_icon Protokół >>>
9 2024-02-03 11:00:00 KS Warszawianka KS OTM Lesznowola junior Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

33:22 (14:10)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 4 / 2024-02-10

10 KS OTM Lesznowola junior
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
11 2024-03-02 12:00:00 MTS Lider Radom
(po zmianie gospodarza)
UKPR Agrykola Warszawa II Sędziowie:

Delegat:

: (:)
12 2024-02-10 11:00:00 MKS Mazur Sierpc KS Warszawianka Sędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub
KULESZA Piotr
Delegat:

29:44 (11:20)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 5 / 2024-02-17

13 MKS Mazur Sierpc
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 2024-02-17 11:00:00 KS Warszawianka UKPR Agrykola Warszawa II Sędziowie:
BANASZEK Piotr
— —
Delegat:

25:29 (12:14)
image_icon Protokół >>>
15 2024-02-18 11:30:00 KS OTM Lesznowola junior
(po zmianie gospodarza)
MTS Lider Radom Sędziowie:
BIJAK Weronika
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

20:25 (14:16)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 6 / 2024-02-17

16 UKPR Agrykola Warszawa II
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
17 2024-02-24 12:00:00 MTS Lider Radom
(po zmianie gospodarza)
MKS Mazur Sierpc Sędziowie:
KOTOWICZ Mikołaj
— —
Delegat:

34:24 (14:12)
image_icon Protokół >>>
18 2024-02-24 10:30:00 KS OTM Lesznowola junior KS Warszawianka Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

30:44 (11:24)
pdf_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Tomasz ZELLER KS Warszawianka 6 40
2 Arkadiusz KOWALCZYK MTS Lider Radom 5 33
3 Mikołaj TARNOWSKI MTS Lider Radom 5 32
4 Jan GORAJ KS Warszawianka 5 31
5 Paweł KOŚCIELSKI MKS Mazur Sierpc 4 29
6 Oskar RATOWSKI KS OTM Lesznowola junior 4 23
7 Kacper DUCHNOWSKI KS Warszawianka 4 22
8 Leon PROŃ KS Warszawianka 5 22
9 Marcin MISIUKANIS KS OTM Lesznowola junior 4 21
10 Krzysztof TLAK KS Warszawianka 5 21
11 Grzegorz ZYSKOWSKI UKPR Agrykola Warszawa II 3 19
12 Jan KLACZYŃSKI KS Warszawianka 6 18
13 Bartłomiej KOSIOREK MKS Mazur Sierpc 4 16
14 Jan MAŁEK KS Warszawianka 5 16
15 Aleks DUL MKS Mazur Sierpc 4 15
16 Piotr PIĄTEK KS Warszawianka 4 15
17 Borys MALINOWSKI KS Warszawianka 6 14
18 Maciej STANKIEWICZ KS OTM Lesznowola junior 4 13
19 Borys KOWAL UKPR Agrykola Warszawa II 3 12
20 Michał PATYNOWSKI KS OTM Lesznowola junior 3 12
21 Stanisław SAMOTYJEK UKPR Agrykola Warszawa II 3 11
22 Jan SZATKOWSKI UKPR Agrykola Warszawa II 3 11
23 Mohammed BA FADHL MTS Lider Radom 3 10
24 Oskar JASTROWICZ KS OTM Lesznowola junior 4 10
25 Bartosz KAMIŃSKI MKS Mazur Sierpc 4 10
26 Mateusz GÓRECKI KS Warszawianka 5 9
27 Bartosz KRAWCZYK MTS Lider Radom 2 9
28 Szymon MACHNIO MTS Lider Radom 3 9
29 Stanisław OSTROWSKI UKPR Agrykola Warszawa II 1 9
30 Bartłomiej SIECZKA UKPR Agrykola Warszawa II 3 9
31 Karol ABRAMIK MKS Mazur Sierpc 3 8
32 Jakub SOŃTA MTS Lider Radom 5 8
33 Mateusz BAJERA UKPR Agrykola Warszawa II 3 7
34 Kamil BUCHOLSKI MKS Mazur Sierpc 4 7
35 Nikodem JEŻAK MTS Lider Radom 5 7
36 Kacper LEYMAŃCZYK KS Warszawianka 5 6
37 Franciszek SIWEK KS Warszawianka 2 6
38 Brunon SZULIK KS OTM Lesznowola junior 4 6
39 Bartosz BAJAK UKPR Agrykola Warszawa II 2 5
40 Antoni OLESZYŃSKI UKPR Agrykola Warszawa II 2 5
41 Antoni SŁAWIŃSKI MKS Mazur Sierpc 3 5
42 Kamil FALKOWSKI MKS Mazur Sierpc 3 4
43 Jan JUSZCZYK MKS Mazur Sierpc 3 4
44 Franciszek KASPEROWSKI MTS Lider Radom 4 4
45 Konrad KRUSZEWSKI KS Warszawianka 3 4
46 Bartosz LEWANDOWSKI MKS Mazur Sierpc 2 4
47 Timo NEEF UKPR Agrykola Warszawa II 2 4
48 Mieszko RAFALSKI MTS Lider Radom 4 4
49 Antoni GRYZ UKPR Agrykola Warszawa II 2 3
50 Bartosz KLECZKOWSKI MKS Mazur Sierpc 3 3
51 Szymon MATYJA KS OTM Lesznowola junior 2 3
52 Wiktor WOJCIESZEK MTS Lider Radom 2 3
53 Filip WÓJCIK MTS Lider Radom 1 3
54 Karol GRUDZIŃSKI MKS Mazur Sierpc 3 2
55 Szymon KUCIŃSKI KS OTM Lesznowola junior 1 2
56 Jakub LEWICKI MTS Lider Radom 1 2
57 Jakub PAŁGAN MTS Lider Radom 1 2
58 Antoni PIECHUTA KS Warszawianka 6 2
59 Patryk SIECZKA UKPR Agrykola Warszawa II 1 2
60 Szymon SKOWYRSKI MKS Mazur Sierpc 2 2
61 Adam STASIAK MKS Mazur Sierpc 3 2
62 Bruno BRYLANT UKPR Agrykola Warszawa II 1 1
63 Jan JĘDRZEJEWSKI MTS Lider Radom 3 1
64 Filip LINOWSKI MKS Mazur Sierpc 2 1
65 Karol MARKIEWICZ KS Warszawianka 2 1
66 Julian PIETRAS MTS Lider Radom 1 1
67 Michał PRUS KS OTM Lesznowola junior 2 1
68 Antoni SNOPEK UKPR Agrykola Warszawa II 3 1
69 Antoni SOSNOWSKI KS OTM Lesznowola junior 3 1
70 Maciej STANIK MTS Lider Radom 2 1
71 Nikodem GIELNIOWSKI MTS Lider Radom 3 0
Joma