25 lat Mazowsze Liga Młodzików Młodszych gr. P


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 Victoria Piaseczno UKS Radziejowice 6 6 0 0 0 156 123 33 18 0
2 SCKS Jurand Ciechanów 8 6 2 0 0 236 155 81 18 6
3 UKS Wilanowia Warszawa 6 2 4 0 0 122 143 -21 6 12
4 MUKS 21 Płock 6 2 4 0 0 118 156 -38 6 12
5 UKS Rusiec 6 0 6 0 0 119 174 -55 0 18

Terminarz

Turniej nr 1 – UKS Rusiec / 2024-02-11

1 2024-02-11 13:00:00 UKS Rusiec UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
MARZĘDA Kacper
Delegat:

16:21 (10:11)
pdf_icon Protokół >>>
2 2024-02-11 13:50:00 Victoria Piaseczno UKS Radziejowice SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
MARZĘDA Kacper
Delegat:

23:16 (13:9)
pdf_icon Protokół >>>
3 2024-02-11 15:10:00 Victoria Piaseczno UKS Radziejowice UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
MARZĘDA Kacper
Delegat:

21:13 (7:6)
pdf_icon Protokół >>>
4 2024-02-11 16:00:00 UKS Rusiec SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
MARZĘDA Kacper
Delegat:

19:33 (6:18)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 2 – SCKS Jurand Ciechanów / 2024-03-03

5 2024-03-03 10:00:00 SCKS Jurand Ciechanów MUKS 21 Płock Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

24:15 (11:8)
pdf_icon Protokół >>>
6 2024-03-03 11:00:00 UKS Rusiec Victoria Piaseczno UKS Radziejowice Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

24:31 (13:18)
pdf_icon Protokół >>>
7 2024-03-03 12:00:00 UKS Rusiec MUKS 21 Płock Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

23:24 (11:13)
pdf_icon Protokół >>>
8 2024-03-03 13:00:00 SCKS Jurand Ciechanów Victoria Piaseczno UKS Radziejowice Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

20:24 (11:12)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 3 – UKS Wilanowia Warszawa / 2024-03-17

9 2024-03-17 10:20:00 UKS Wilanowia Warszawa Victoria Piaseczno UKS Radziejowice Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
BANASZEK Piotr
Delegat:

25:28 (12:18)
image_icon Protokół >>>
10 2024-03-17 11:10:00 MUKS 21 Płock SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
BANASZEK Piotr
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

19:35 (6:22)
image_icon Protokół >>>
11 2024-03-17 12:00:00 MUKS 21 Płock Victoria Piaseczno UKS Radziejowice Sędziowie:
BANASZEK Piotr
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

25:29 (11:19)
image_icon Protokół >>>
12 2024-03-17 12:50:00 UKS Wilanowia Warszawa SCKS Jurand Ciechanów Sędziowie:
BANASZEK Piotr
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

21:24 (9:11)
image_icon Protokół >>>

Turniej nr 4 – SCKS Jurand Ciechanów (zamiast MUKS 21 Płock) / 2024-04-07

13 2024-04-07 09:00:00 MUKS 21 Płock UKS Rusiec Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

23:22 (9:12)
pdf_icon Protokół >>>
14 2024-04-07 11:00:00 SCKS Jurand Ciechanów UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
— —
Delegat:

42:19 (18:9)
pdf_icon Protokół >>>
15 2024-04-07 10:00:00 SCKS Jurand Ciechanów UKS Rusiec Sędziowie:
MIECHOWSKI Marcin
— —
Delegat:

42:15 (18:5)
pdf_icon Protokół >>>
16 2024-04-07 12:00:00 MUKS 21 Płock UKS Wilanowia Warszawa Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
— —
Delegat:

12:23 (7:12)
pdf_icon Protokół >>>

Turniej nr 5 – Victoria Piaseczno UKS Radziejowice / 2024-04-21

17 Victoria Piaseczno UKS Radziejowice UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 UKS Wilanowia Warszawa MUKS 21 Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
19 UKS Wilanowia Warszawa UKS Rusiec Sędziowie:

Delegat:

: (:)
20 Victoria Piaseczno UKS Radziejowice MUKS 21 Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Kacper OSIŃSKI UKS Wilanowia Warszawa 6 40
2 Michał HARCZUK UKS Rusiec 6 36
3 Maciej POLAK UKS Wilanowia Warszawa 6 36
4 Mateusz PIĄTKOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 8 33
5 Marcel KOBAK Victoria Piaseczno UKS Radziejowice 6 32
6 Filip LETMANOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 8 32
7 Mikołaj KOWALEWSKI Victoria Piaseczno UKS Radziejowice 6 31
8 Karol PARADOWSKI MUKS 21 Płock 4 29
9 Kacper PYTEL SCKS Jurand Ciechanów 8 27
10 Alan ŚLUBOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 8 27
11 Patryk MUCHA Victoria Piaseczno UKS Radziejowice 6 26
12 Jan MAJCHRZAK Victoria Piaseczno UKS Radziejowice 6 25
13 Borys SZAŁAŃSKI MUKS 21 Płock 6 21
14 Aleksander BŁASZCZAK UKS Rusiec 4 20
15 Bartłomiej GÓRSKI UKS Rusiec 6 20
16 Kajetan URBANEK SCKS Jurand Ciechanów 8 20
17 Filip TRZCIŃSKI SCKS Jurand Ciechanów 8 19
18 Paweł BONIAKOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 8 18
19 Marcel DOLNY MUKS 21 Płock 6 17
20 Borys KOMOROWSKI SCKS Jurand Ciechanów 8 17
21 Wiktor FROŁOW Victoria Piaseczno UKS Radziejowice 4 15
22 Szymon JASIŃSKI MUKS 21 Płock 5 15
23 Karol SZTYCH SCKS Jurand Ciechanów 8 15
24 Adrian KROŚNICKI SCKS Jurand Ciechanów 8 13
25 Filip WINIARZ Victoria Piaseczno UKS Radziejowice 6 13
26 Dawid OLSZEWSKI MUKS 21 Płock 6 12
27 Jan RYBICKI UKS Rusiec 6 12
28 Marcel SOCHACKI SCKS Jurand Ciechanów 6 12
29 Aleksander OSIAL UKS Rusiec 4 11
30 Alan WICIŃSKI MUKS 21 Płock 4 9
31 Jan DROZD UKS Wilanowia Warszawa 6 8
32 Leon KOWALCZYK UKS Wilanowia Warszawa 4 7
33 Antoni PIESTRAK UKS Rusiec 2 7
34 Marcel KRÓL UKS Wilanowia Warszawa 6 6
35 Mateusz ROSA UKS Wilanowia Warszawa 6 6
36 Tomasz FAŁEK Victoria Piaseczno UKS Radziejowice 4 5
37 Nataniel KLEISTER Victoria Piaseczno UKS Radziejowice 6 5
38 Mikołaj TLAK UKS Wilanowia Warszawa 4 5
39 Mikołaj ŻBIKOWSKI MUKS 21 Płock 4 5
40 Wojciech KALETA MUKS 21 Płock 4 4
41 Filip LASKOWSKI MUKS 21 Płock 4 4
42 Szymon MIŚ UKS Rusiec 4 4
43 Jerzy OSUCH UKS Wilanowia Warszawa 6 4
44 Antoni PAŚ UKS Rusiec 2 4
45 Franciszek CZWARNO UKS Wilanowia Warszawa 2 3
46 Bruno KUCH UKS Rusiec 4 3
47 Mikołaj ZAGUMNY UKS Wilanowia Warszawa 6 3
48 Maciej BALIK Victoria Piaseczno UKS Radziejowice 6 2
49 Michał KOBRYN UKS Wilanowia Warszawa 6 2
50 Daniel KOZIK UKS Wilanowia Warszawa 4 2
51 Jan WACHNIK SCKS Jurand Ciechanów 8 2
52 Przemysław WEREDA Victoria Piaseczno UKS Radziejowice 5 2
53 Antoni WILKOSZ MUKS 21 Płock 4 2
54 Antoni OLSZEWSKI SCKS Jurand Ciechanów 2 1
55 Antoni ROMSICKI UKS Rusiec 6 1
56 Krzysztof TANOWSKI UKS Rusiec 2 1
Joma