WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA MŁODZIKÓW ELIMINACYJNA GR. A


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKS Niedźwiadek Węgrów 8 7 1 0 1 226 181 45 22 2
2 Enea Orlęta Zwoleń 8 7 1 1 0 208 142 66 20 4
3 UKS Rusiec 8 4 4 0 0 195 211 -16 12 12
4 MTS Lider II Radom 8 1 7 0 0 149 196 -47 3 21
5 UKS Wilanowia Warszawa 8 1 7 0 0 155 203 -48 3 21

Terminarz

Idź do góry

Turniej nr 1 UKS Wilanowia Warszawa / 2021-09-26
1 2021-10-03 11:00:00 UKS Wilanowia Warszawa UKS Niedźwiadek Węgrów 18 : 25 (7 : 14)
image_icon Protokół >>>
2 2021-09-26 11:20:00 UKS Rusiec Enea Orlęta Zwoleń 16 : 23 (9 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
3 2021-11-04 16:45:00 UKS Rusiec UKS Niedźwiadek Węgrów 26 : 36 (11 : 19)
image_icon Protokół >>>
4 2021-09-26 10:00:00 UKS Wilanowia Warszawa Enea Orlęta Zwoleń 17 : 26 (8 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Turniej nr 2 KS Uniwersytet Radom / 2021-10-03
5 2021-10-03 10:00:00 MTS Lider II Radom UKS Wilanowia Warszawa 22 : 20 (10 : 10)
image_icon Protokół >>>
6 2021-12-05 13:00:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Niedźwiadek Węgrów 31 : 31 (16 : 18)
image_icon Protokół >>>
7 2021-10-17 13:30:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Wilanowia Warszawa 23 : 15 (12 : 6)
image_icon Protokół >>>
8 2021-10-03 12:00:00 MTS Lider II Radom UKS Niedźwiadek Węgrów 14 : 27 (6 : 19)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 3 UKS Rusiec / 2021-10-10
9 2021-10-10 10:00:00 UKS Rusiec UKS Wilanowia Warszawa 29 : 16 (13 : 8)
image_icon Protokół >>>
10 2021-10-10 11:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów MTS Lider II Radom 27 : 23 (17 : 6)
image_icon Protokół >>>
11 2021-10-10 12:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Wilanowia Warszawa 26 : 20 (17 : 7)
image_icon Protokół >>>
12 2021-10-10 13:00:00 UKS Rusiec MTS Lider II Radom 22 : 19 (11 : 7)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 4 Enea Orlęta Zwoleń / 2021-10-17
13 2021-10-17 09:30:00 Enea Orlęta Zwoleń MTS Lider II Radom 26 : 10 (21 : 2)
image_icon Protokół >>>
14 2021-10-17 11:30:00 UKS Wilanowia Warszawa UKS Rusiec 27 : 31 (11 : 17)
image_icon Protokół >>>
15 2021-10-17 10:30:00 UKS Wilanowia Warszawa MTS Lider II Radom 22 : 21 (12 : 9)
image_icon Protokół >>>
16 2021-10-17 12:30:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Rusiec 35 : 14 ( : 6)
image_icon Protokół >>>
Turniej nr 5 UKS Niedźwiadek Węgrów / 2021-10-24
17 2021-10-24 10:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Rusiec 29 : 28 (18 : 12)
image_icon Protokół >>>
18 2021-10-24 11:00:00 MTS Lider II Radom Enea Orlęta Zwoleń 14 : 23 (7 : 15)
image_icon Protokół >>>
19 2021-10-24 12:00:00 MTS Lider II Radom UKS Rusiec 26 : 29 (12 : 16)
image_icon Protokół >>>
20 2021-10-24 13:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów Enea Orlęta Zwoleń 25 : 21 (16 : 7)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Jakub KURKUS UKS Niedźwiadek Węgrów 8 71
2 Wojciech POŁASKI UKS Niedźwiadek Węgrów 8 65
3 Kacper LENDZION MTS Lider II Radom 8 52
4 Igor DOMAGAŁA Enea Orlęta Zwoleń 8 50
5 Mateusz KRĘĆ UKS Rusiec 8 44
6 Michał SAŁBUT Enea Orlęta Zwoleń 8 43
7 Franciszek SIWEK UKS Wilanowia Warszawa 8 42
8 Borys KOWAL UKS Rusiec 8 39
9 Marcel ŚWIDROS MTS Lider II Radom 8 36
10 Konrad LASEK Enea Orlęta Zwoleń 6 31
11 Adrian ZAWADZKI UKS Niedźwiadek Węgrów 8 31
12 Adam SZULCA UKS Wilanowia Warszawa 8 27
13 Bartosz KRAWCZYK UKS Rusiec 7 24
14 Maciej MAGNUSZEWSKI UKS Rusiec 6 24
15 Kacper SZUSTAK UKS Rusiec 8 24
16 Kacper MACIEJCZYK Enea Orlęta Zwoleń 8 22
17 Igor TARKOWSKI UKS Rusiec 4 22
18 Marcin DENKIEWICZ Enea Orlęta Zwoleń 8 21
19 Michał NOWAKOWSKI UKS Wilanowia Warszawa 3 17
20 Rei OKAZAKI UKS Wilanowia Warszawa 8 16
21 Sebastian STĘPIEŃ Enea Orlęta Zwoleń 8 15
22 Robert LASEK Enea Orlęta Zwoleń 8 14
23 Dawid MATUSIK UKS Niedźwiadek Węgrów 8 13
24 Jeremi KUROWSKI UKS Wilanowia Warszawa 5 12
25 Jakub PAŁGAN MTS Lider II Radom 8 12
26 Hubert BŁAŻEWICZ UKS Wilanowia Warszawa 8 11
27 Julian PIETRAS MTS Lider II Radom 6 10
28 Wiktor BOREJKO UKS Niedźwiadek Węgrów 6 8
29 Igor JAWORSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 8 8
30 Wiktor TABOR UKS Niedźwiadek Węgrów 7 8
31 Kacper URBAŃSKI UKS Rusiec 8 8
32 Franciszek KASPEROWSKI UKS Wilanowia Warszawa 7 7
33 Filip KRÓLIKOWSKI MTS Lider II Radom 8 7
34 Bartłomiej PAWELEC Enea Orlęta Zwoleń 8 7
35 Michał CIBOROWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 8 6
36 Nikodem GIELNIOWSKI MTS Lider II Radom 4 6
37 Kajetan GOŁĄB UKS Wilanowia Warszawa 8 6
38 Patryk JANISZEWSKI UKS Wilanowia Warszawa 7 6
39 Nikodem JEŻAK MTS Lider II Radom 8 6
40 Maciej STANIK MTS Lider II Radom 6 6
41 Patryk SIECZKA UKS Rusiec 5 5
42 Wiktor WOJCIESZEK MTS Lider II Radom 4 5
43 Kamil TOBIS UKS Rusiec 5 4
44 Mateusz JAROSZEK MTS Lider II Radom 5 3
45 Bartosz KRÓLAK UKS Niedźwiadek Węgrów 4 3
46 Bartosz MOLENDOWSKI Enea Orlęta Zwoleń 6 3
47 Kacper PIOTROWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 7 3
48 Dawid SZYMCZAKOWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 1 3
49 Jakub GUMIENIAK UKS Wilanowia Warszawa 5 2
50 Wojciech KALINOWSKI UKS Wilanowia Warszawa 4 2
51 Paweł KASJANOWICZ UKS Wilanowia Warszawa 4 2
52 Szymon MACHNIO MTS Lider II Radom 7 2
53 Jakub PANUFNIK UKS Niedźwiadek Węgrów 6 2
54 Kacper PIĄTEK UKS Wilanowia Warszawa 3 2
55 Jakub PISKLAK UKS Wilanowia Warszawa 5 2
56 Filip SAŁBUT Enea Orlęta Zwoleń 8 2
57 Piotr TOMYŚLAK UKS Niedźwiadek Węgrów 7 2
58 Mikołaj WARSZAWSKI MTS Lider II Radom 8 2
59 Aleksander WOŹNIAK MTS Lider II Radom 6 2
60 Patryk WRZESZCZ UKS Niedźwiadek Węgrów 8 2
61 Marcel DĄBROWSKI UKS Wilanowia Warszawa 2 1
62 Mateusz KRĘTKOWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 2 1
63 Bartłomiej SIECZKA UKS Rusiec 5 1
Joma