Warszawsko-Mazowiecka Liga Młodzików GR. F


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 SKF ORLEN Wisła I Płock 10 9 1 0 0 408 232 176 27 3
2 AS Wesoła 9 7 2 0 0 296 210 86 21 6
3 KS Warszawianka Warszawa 8 6 2 0 0 285 232 53 18 6
4 UKPR Agrykola Warszawa I 8 5 3 0 0 251 215 36 15 9
5 Enea Orlęta Zwoleń 9 5 4 0 0 268 251 17 15 12
6 KS OTM Lesznowola 8 3 5 1 0 204 256 -52 8 16
7 SKF ORLEN Wisła II Płock 8 2 6 0 0 183 278 -95 6 18
8 MKS Mazur Sierpc 9 1 8 0 1 191 305 -114 4 23
9 UKS Niedźwiadek Węgrów 9 1 8 0 0 202 309 -107 3 24

Terminarz

Kolejka 1 / 2022-09-11

1 AS Wesoła
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
2 2022-09-10 10:00:00 Enea Orlęta Zwoleń UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz
— —
Delegat:

26:19 (14:7)
image_icon Protokół >>>
3 2022-09-11 11:00:00 MKS Mazur Sierpc
(po zmianie gospodarza)
KS OTM Lesznowola Sędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub
— —
Delegat:

23:23 (12:14)
image_icon Protokół >>>
4 2022-09-11 14:00:00 UKPR Agrykola Warszawa I KS Warszawianka Warszawa Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

28:23 (16:13)
image_icon Protokół >>>
5 2022-09-30 17:30:00 SKF ORLEN Wisła I Płock SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

47:15 (23:8)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2022-09-18

6 SKF ORLEN Wisła II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
7 2022-10-18 17:00:00 KS Warszawianka Warszawa SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
PATYK Sebastian
Delegat:

28:37 (11:17)
image_icon Protokół >>>
8 2022-09-18 11:00:00 MKS Mazur Sierpc UKPR Agrykola Warszawa I Sędziowie:

ZALEWSKI Michał
Delegat:

24:42 (7:20)
image_icon Protokół >>>
9 2022-09-18 10:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów KS OTM Lesznowola Sędziowie:
GOŚ Mateusz
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

26:21 (15:6)
image_icon Protokół >>>
10 2022-09-18 10:30:00 AS Wesoła Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

26:20 (13:9)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2022-09-25

11 Enea Orlęta Zwoleń
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
12 2022-11-05 09:30:00 KS OTM Lesznowola AS Wesoła Sędziowie:
BIJAK Weronika
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

26:47 (14:22)
image_icon Protokół >>>
13 2022-09-25 10:00:00 UKPR Agrykola Warszawa I UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
MROCZKOWSKI Jakub
Delegat:

38:20 (18:9)
image_icon Protokół >>>
14 2022-09-27 17:30:00 SKF ORLEN Wisła I Płock MKS Mazur Sierpc Sędziowie:
KOZIŃSKI Krzysztof

Delegat:

52:20 (27:11)
pdf_icon Protokół >>>
15 2022-10-14 15:00:00 SKF ORLEN Wisła II Płock KS Warszawianka Warszawa Sędziowie:

Delegat:

28:38 (17:21)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 4 / 2022-10-02

16 KS Warszawianka Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
17 2022-10-04 15:45:00 MKS Mazur Sierpc SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub
— —
Delegat:

19:26 (9:12)
image_icon Protokół >>>
18 2022-10-04 15:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:
GOŚ Mateusz
PATYK Sebastian
Delegat:

18:42 (9:23)
pdf_icon Protokół >>>
19 2022-10-02 10:30:00 AS Wesoła UKPR Agrykola Warszawa I Sędziowie:
BIJAK Weronika
PUSZKARSKI Rafał
Delegat:

22:19 (9:12)
image_icon Protokół >>>
20 2022-10-02 10:00:00 Enea Orlęta Zwoleń KS OTM Lesznowola Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz

Delegat:

31:21 (20:9)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 5 / 2022-10-16

21 KS OTM Lesznowola
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
22 2022-10-16 10:00:00 UKPR Agrykola Warszawa I Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

31:24 (17:11)
image_icon Protokół >>>
23 2022-10-16 10:00:00 SKF ORLEN Wisła I Płock AS Wesoła Sędziowie:

Delegat:

35:27 (14:12)
pdf_icon Protokół >>>
24 2022-10-16 12:00:00 SKF ORLEN Wisła II Płock UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

35:24 (18:12)
image_icon Protokół >>>
25 2022-10-16 11:00:00 KS Warszawianka Warszawa MKS Mazur Sierpc Sędziowie:
BIJAK Weronika

Delegat:

39:22 (20:9)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 6 / 2022-10-23

26 MKS Mazur Sierpc
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
27 2022-10-23 10:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów KS Warszawianka Warszawa Sędziowie:
BANASZEK Piotr
GOŚ Mateusz
Delegat:

21:45 (7:21)
pdf_icon Protokół >>>
28 2022-10-23 10:30:00 AS Wesoła SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:
BIJAK Weronika
MARZĘDA Kacper
Delegat:

39:16 (17:7)
image_icon Protokół >>>
29 2022-10-23 15:30:00 Enea Orlęta Zwoleń SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz

Delegat:

32:35 (15:14)
image_icon Protokół >>>
30 2022-10-23 09:40:00 KS OTM Lesznowola UKPR Agrykola Warszawa I Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

24:38 (8:17)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 7 / 2022-10-30

31 UKPR Agrykola Warszawa I
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
32 2022-11-13 10:00:00 SKF ORLEN Wisła I Płock KS OTM Lesznowola Sędziowie:

— —
Delegat:

49:23 (23:6)
image_icon Protokół >>>
33 2022-10-30 10:00:00 SKF ORLEN Wisła II Płock Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
IGNACZAK Mikołaj
— —
Delegat:

24:29 (14:17)
image_icon Protokół >>>
34 2022-10-30 11:00:00 KS Warszawianka Warszawa AS Wesoła Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

32:28 (17:16)
image_icon Protokół >>>
35 2022-10-30 11:00:00 MKS Mazur Sierpc UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub
— —
Delegat:

26:21 (14:9)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 8 / 2022-11-06

36 UKS Niedźwiadek Węgrów
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
37 2022-11-08 17:30:00 AS Wesoła MKS Mazur Sierpc Sędziowie:
BELKIEWICZ Klaudia
MARSZAŁEK Kamil
Delegat:

35:12 (13:7)
image_icon Protokół >>>
38 2022-11-06 15:30:00 Enea Orlęta Zwoleń KS Warszawianka Warszawa Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz

Delegat:

36:40 (17:20)
image_icon Protokół >>>
39 2022-11-06 09:30:00 KS OTM Lesznowola SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:
BIJAK Weronika
BELKIEWICZ Klaudia
Delegat:

36:22 (15:8)
image_icon Protokół >>>
40 2022-11-06 10:00:00 UKPR Agrykola Warszawa I SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil

Delegat:

23:38 (10:17)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 9 / 2022-11-20

41 SKF ORLEN Wisła I Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
42 SKF ORLEN Wisła II Płock UKPR Agrykola Warszawa I Sędziowie:

Delegat:

: (:)
43 KS Warszawianka Warszawa KS OTM Lesznowola Sędziowie:

Delegat:

: (:)
44 2022-11-22 15:45:00 MKS Mazur Sierpc Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub
— —
Delegat:

25:37 (11:16)
image_icon Protokół >>>
45 2022-11-22 16:30:00 UKS Niedźwiadek Węgrów AS Wesoła Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

23:43 (12:16)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 10 / 2022-11-27

46 AS Wesoła
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
47 2022-11-27 10:00:00 UKS Niedźwiadek Węgrów Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

30:33 (13:15)
pdf_icon Protokół >>>
48 2022-11-27 10:40:00 KS OTM Lesznowola
(po zmianie gospodarza)
MKS Mazur Sierpc Sędziowie:
KIETLIŃSKI Michał
SKOWRONEK Maciej
Delegat:

30:20 (10:11)
image_icon Protokół >>>
49 2022-11-27 10:00:00 KS Warszawianka Warszawa UKPR Agrykola Warszawa I Sędziowie:

Delegat:

40:32 (16:17)
image_icon Protokół >>>
50 2022-11-25 17:30:00 SKF ORLEN Wisła II Płock SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:
LESZCZYŃSKI Bartosz
— —
Delegat:

17:46 (8:26)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 11 / 2022-12-04

51 SKF ORLEN Wisła II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
52 SKF ORLEN Wisła I Płock KS Warszawianka Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
53 2022-12-04 10:00:00 UKPR Agrykola Warszawa I MKS Mazur Sierpc Sędziowie:

Delegat:

: (:)
54 2022-12-04 10:00:00 KS OTM Lesznowola UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
55 2022-12-04 13:00:00 Enea Orlęta Zwoleń AS Wesoła Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 12 / 2022-12-11

56 Enea Orlęta Zwoleń
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
57 AS Wesoła KS OTM Lesznowola Sędziowie:

Delegat:

: (:)
58 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola Warszawa I Sędziowie:

Delegat:

: (:)
59 2022-12-13 15:45:00 MKS Mazur Sierpc SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
60 2022-12-05 17:00:00 KS Warszawianka Warszawa SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 13 / 2022-12-18

61 KS Warszawianka Warszawa
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
62 MKS Mazur Sierpc
(po zmianie gospodarza)
SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
63 SKF ORLEN Wisła I Płock UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
64 UKPR Agrykola Warszawa I AS Wesoła Sędziowie:

Delegat:

: (:)
65 KS OTM Lesznowola Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 14 / 2023-01-08

66 KS OTM Lesznowola
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
67 Enea Orlęta Zwoleń UKPR Agrykola Warszawa I Sędziowie:

Delegat:

: (:)
68 2022-11-27 13:30:00 AS Wesoła SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:
SKOWRONEK Maciej
KIETLIŃSKI Michał
Delegat:

29:27 (13:13)
image_icon Protokół >>>
69 UKS Niedźwiadek Węgrów SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
70 MKS Mazur Sierpc KS Warszawianka Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 15 / 2023-01-15

71 MKS Mazur Sierpc
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
72 KS Warszawianka Warszawa UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)
73 SKF ORLEN Wisła II Płock AS Wesoła Sędziowie:

Delegat:

: (:)
74 SKF ORLEN Wisła I Płock Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)
75 UKPR Agrykola Warszawa I KS OTM Lesznowola Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 16 / 2023-01-22

76 UKPR Agrykola Warszawa I
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
77 KS OTM Lesznowola SKF ORLEN Wisła I Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
78 Enea Orlęta Zwoleń SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
79 AS Wesoła KS Warszawianka Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
80 UKS Niedźwiadek Węgrów MKS Mazur Sierpc Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 17 / 2023-01-29

81 UKS Niedźwiadek Węgrów
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
82 MKS Mazur Sierpc AS Wesoła Sędziowie:

Delegat:

: (:)
83 KS Warszawianka Warszawa Enea Orlęta Zwoleń Sędziowie:

Delegat:

: (:)
84 SKF ORLEN Wisła II Płock KS OTM Lesznowola Sędziowie:

Delegat:

: (:)
85 SKF ORLEN Wisła I Płock UKPR Agrykola Warszawa I Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Kolejka 18 / 2023-02-05

86 SKF ORLEN Wisła I Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
87 UKPR Agrykola Warszawa I SKF ORLEN Wisła II Płock Sędziowie:

Delegat:

: (:)
88 KS OTM Lesznowola KS Warszawianka Warszawa Sędziowie:

Delegat:

: (:)
89 Enea Orlęta Zwoleń MKS Mazur Sierpc Sędziowie:

Delegat:

: (:)
90 AS Wesoła UKS Niedźwiadek Węgrów Sędziowie:

Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Sebastian STĘPIEŃ Enea Orlęta Zwoleń 9 122
2 Kryspin MŁYNARCZYK AS Wesoła 8 71
3 Mateusz BAJERA AS Wesoła 9 67
4 Aleks DUL MKS Mazur Sierpc 9 67
5 Stanisław OSTROWSKI AS Wesoła 9 59
6 Krzysztof TLAK KS Warszawianka Warszawa 6 58
7 Dawid MATUSIK UKS Niedźwiadek Węgrów 7 54
8 Filip SAŁBUT Enea Orlęta Zwoleń 9 54
9 Bartosz BAJAK KS OTM Lesznowola 6 51
10 Aleksander KUJAWA SKF ORLEN Wisła I Płock 7 50
11 Wiktor BOREJKO UKS Niedźwiadek Węgrów 9 49
12 Aleksander HEJZA SKF ORLEN Wisła II Płock 7 47
13 Brunon SZULIK KS OTM Lesznowola 8 47
14 Bruno BRYLANT UKPR Agrykola Warszawa I 7 45
15 Jan GORAJ KS Warszawianka Warszawa 7 40
16 Mateusz KOPERA SKF ORLEN Wisła I Płock 9 37
17 Piotr PIĄTEK KS Warszawianka Warszawa 6 37
18 Grzegorz ZYSKOWSKI AS Wesoła 9 37
19 Oliwier PIECHOWSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 10 36
20 Miłosz PSZCZÓŁKOWSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 9 36
21 Kacper LENDZION SKF ORLEN Wisła I Płock 10 35
22 Jan KLACZYŃSKI KS Warszawianka Warszawa 7 33
23 Wiktor KUBISZAK UKPR Agrykola Warszawa I 7 33
24 Jakub KRAJEWSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 10 31
25 Aleksander LACHOWICZ UKPR Agrykola Warszawa I 6 31
26 Jakub MACIEJEWSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 10 31
27 Szymon MARCZAK SKF ORLEN Wisła II Płock 8 29
28 Robert LASEK Enea Orlęta Zwoleń 9 28
29 Oskar RATOWSKI KS OTM Lesznowola 7 28
30 Michał CIBOROWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 9 27
31 Jan MAŁEK KS Warszawianka Warszawa 7 27
32 Bartłomiej NIEDZIELSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 9 27
33 Tomasz ZELLER KS Warszawianka Warszawa 7 27
34 Igor GÓŹDŹ KS OTM Lesznowola 8 25
35 Maciej STANKIEWICZ KS OTM Lesznowola 5 24
36 Marcel FUKSIŃSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 6 23
37 Borys BAŃKA SKF ORLEN Wisła I Płock 6 21
38 Borys KOWAL UKPR Agrykola Warszawa I 7 21
39 Kosma KRASUSKI AS Wesoła 9 21
40 Karol CHROMIŃSKI UKPR Agrykola Warszawa I 6 20
41 Miłosz WIĘCEK SKF ORLEN Wisła I Płock 7 19
42 Dawid ZACHANDREWICZ SKF ORLEN Wisła I Płock 5 18
43 Jakub GORZKIEWICZ Enea Orlęta Zwoleń 9 17
44 Filip LINOWSKI MKS Mazur Sierpc 8 17
45 Adam DAMAZIAK SKF ORLEN Wisła II Płock 6 16
46 Julian GRZEBINOGA SKF ORLEN Wisła II Płock 7 16
47 Mateusz KRĘTKOWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 7 16
48 Sebastian PALUCH SKF ORLEN Wisła I Płock 9 16
49 Bartosz ROGOWSKI UKPR Agrykola Warszawa I 6 16
50 Jakub ZGLENICKI MKS Mazur Sierpc 9 16
51 Aleksander WIERZBICKI Enea Orlęta Zwoleń 6 15
52 Szymon ADAMKOWSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 8 14
53 Kyrylo KATRICHENKO AS Wesoła 8 14
54 Jakub KOŁECKI SKF ORLEN Wisła I Płock 5 14
55 Paweł POŁASKI UKS Niedźwiadek Węgrów 9 14
56 Adam STASIAK MKS Mazur Sierpc 8 14
57 Dawid TRACZYK Enea Orlęta Zwoleń 9 14
58 Mateusz HEJZA SKF ORLEN Wisła II Płock 8 13
59 Kacper LEYMAŃCZYK KS Warszawianka Warszawa 5 13
60 Antoni SŁAWIŃSKI MKS Mazur Sierpc 4 13
61 Bartosz KLECZKOWSKI MKS Mazur Sierpc 7 12
62 Borys PIASECKI UKS Niedźwiadek Węgrów 8 12
63 Jan SZATKOWSKI UKPR Agrykola Warszawa I 7 12
64 Oskar JASTROWICZ KS OTM Lesznowola 5 11
65 Timo NEEF AS Wesoła 8 11
66 Marcel FREJ MKS Mazur Sierpc 8 10
67 Antoni OLESZYŃSKI UKPR Agrykola Warszawa I 7 10
68 Piotr RESZCZYŃSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 7 9
69 Adam SZPAKOWSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 8 9
70 Michał ŻOCHOWSKI UKPR Agrykola Warszawa I 7 9
71 Konrad KUBISZAK UKPR Agrykola Warszawa I 6 8
72 Kacper PIOTROWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 9 8
73 Wiktor CHMIELNICKI KS Warszawianka Warszawa 5 7
74 Piotr NUŻYŃSKI KS OTM Lesznowola 6 7
75 Patryk PIEŃKOWSKI AS Wesoła 7 7
76 Mateusz PIOTROWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 9 7
77 Jakub PRĄTNICKI MKS Mazur Sierpc 7 7
78 Tomasz ROGALSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 7 7
79 Piotr WOIŃSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 6 7
80 Jan JUSZCZYK MKS Mazur Sierpc 7 6
81 Konrad MARKIEWICZ Enea Orlęta Zwoleń 9 6
82 Paweł MATYSIAK MKS Mazur Sierpc 2 6
83 Klaudiusz OLESZCZUK UKS Niedźwiadek Węgrów 9 6
84 Filip PRĄTNICKI MKS Mazur Sierpc 3 6
85 Kyrylo YEFREMOV SKF ORLEN Wisła I Płock 3 6
86 Kacper ZYGMUNT UKS Niedźwiadek Węgrów 8 6
87 Maksymilian MATUSZEWSKI KS OTM Lesznowola 8 5
88 Michał OSSOWSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 5 5
89 Jeremiasz SMYKOWSKI MKS Mazur Sierpc 8 5
90 Igor SZCZYCIŃSKI UKPR Agrykola Warszawa I 4 5
91 Miłosz BUCHMAN AS Wesoła 6 4
92 Dawid GETKA UKPR Agrykola Warszawa I 2 4
93 Dawid JONIAK MKS Mazur Sierpc 9 4
94 Szymon MATYJA KS OTM Lesznowola 7 4
95 Michał OGRODNIK UKPR Agrykola Warszawa I 2 4
96 Oktawian WIŚNIEWSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 8 4
97 Karol WOLANO SKF ORLEN Wisła I Płock 2 4
98 Dominik KUSTRA Enea Orlęta Zwoleń 6 3
99 Łukasz PARTYKA AS Wesoła 6 3
100 Dominik PAWLAK Enea Orlęta Zwoleń 5 3
101 Mateusz SZMIGA SKF ORLEN Wisła II Płock 7 3
102 Krzysztof WŁODARSKI MKS Mazur Sierpc 5 3
103 Filip WOJDA SKF ORLEN Wisła II Płock 8 3
104 Antoni WOLIŃSKI MKS Mazur Sierpc 9 3
105 Szymon DĄBROWSKI MKS Mazur Sierpc 4 2
106 Wiktor GŁUSZEK Enea Orlęta Zwoleń 7 2
107 Filip KACPRZAK SKF ORLEN Wisła II Płock 6 2
108 Antoni SOSNOWSKI KS OTM Lesznowola 3 2
109 Filip WITKOWSKI SKF ORLEN Wisła II Płock 4 2
110 Michał ŻERO KS Warszawianka Warszawa 1 2
111 Mateusz BYCZKOWSKI UKS Niedźwiadek Węgrów 7 1
112 Maciej GAŁĄZKA UKS Niedźwiadek Węgrów 3 1
113 Antoni GRYZ UKPR Agrykola Warszawa I 2 1
114 Kacper JAROSZEK Enea Orlęta Zwoleń 2 1
115 Jakub KOZIEŁ Enea Orlęta Zwoleń 2 1
116 Antoni LEWANDOWSKI SKF ORLEN Wisła I Płock 5 1
117 Filip MACIEJCZYK Enea Orlęta Zwoleń 8 1
118 Tymon MAJEWSKI AS Wesoła 4 1
119 Igor MARZEC Enea Orlęta Zwoleń 6 1
120 Szymon PLUCIŃSKI AS Wesoła 2 1
121 Leon RUBCZYŃSKI KS Warszawianka Warszawa 2 1
122 Piotr TOMYŚLAK UKS Niedźwiadek Węgrów 7 1
123 Jakub BIAŁY SKF ORLEN Wisła II Płock 8 0
Joma