WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA MŁODZIKÓW GR. P


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 UKPR Agrykola Warszawa I 10 7 3 0 1 261 216 45 22 8
2 SCKS Jurand Ciechanów 10 7 3 0 0 254 227 27 21 9
3 AS II Wesoła 10 7 3 1 0 252 212 40 20 10
4 MTS Lider II Radom 10 6 4 0 0 255 233 22 18 12
5 UKS Rusiec 10 3 7 0 0 296 272 24 9 21
6 KPR ROKiS Radzymin 10 0 10 0 0 66 224 -158 0 30

Terminarz

Idź do góry

Kolejka 1 / 2021-11-21
1 2021-11-21 10:00:00 SCKS Jurand Ciechanów KPR ROKiS Radzymin 22 : 8 (7 : 3)
image_icon Protokół >>>
2 2021-11-21 08:30:00 AS II Wesoła UKPR Agrykola Warszawa I 20 : 20 (9 : 10)
image_icon Protokół >>>
3 2021-11-21 10:00:00 MTS Lider II Radom UKS Rusiec 28 : 25 (14 : 13)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2021-11-28
4 2021-11-27 10:00:00 KPR ROKiS Radzymin UKS Rusiec 20 : 36 (5 : 18)
image_icon Protokół >>>
5 2022-02-27 10:00:00 UKPR Agrykola Warszawa I MTS Lider II Radom 28 : 18 (10 : 7)
image_icon Protokół >>>
6 2021-12-08 18:00:00 SCKS Jurand Ciechanów AS II Wesoła 27 : 23 (12 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2021-12-05
7 AS II Wesoła KPR ROKiS Radzymin 10 : 0 ( : )
8 2021-12-05 11:00:00 MTS Lider II Radom SCKS Jurand Ciechanów 30 : 25 (16 : 11)
image_icon Protokół >>>
9 2022-01-16 13:30:00 UKS Rusiec UKPR Agrykola Warszawa I 26 : 28 (11 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2021-12-12
10 2021-12-12 14:30:00 KPR ROKiS Radzymin UKPR Agrykola Warszawa I 20 : 40 (11 : 16)
image_icon Protokół >>>
11 2022-03-19 10:30:00 SCKS Jurand Ciechanów UKS Rusiec 30 : 26 (15 : 15)
image_icon Protokół >>>
12 2021-12-12 10:00:00 AS II Wesoła MTS Lider II Radom 23 : 29 (10 : 17)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2021-12-19
13 2021-12-19 10:00:00 MTS Lider II Radom KPR ROKiS Radzymin 42 : 9 (20 : 0)
image_icon Protokół >>>
14 2022-03-24 19:00:00 UKS Rusiec AS II Wesoła 37 : 27 (14 : 12)
image_icon Protokół >>>
15 2021-12-19 13:30:00 UKPR Agrykola Warszawa I SCKS Jurand Ciechanów 21 : 20 (12 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2022-02-20
16 KPR ROKiS Radzymin SCKS Jurand Ciechanów 0 : 10 ( : )
17 2022-02-20 14:30:00 UKPR Agrykola Warszawa I AS II Wesoła 22 : 26 (9 : 16)
image_icon Protokół >>>
18 2022-02-19 11:00:00 UKS Rusiec MTS Lider II Radom 27 : 29 (11 : 15)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2022-02-27
19 2022-02-27 10:00:00 UKS Rusiec KPR ROKiS Radzymin 34 : 9 (18 : 4)
image_icon Protokół >>>
20 2022-04-02 10:00:00 MTS Lider II Radom UKPR Agrykola Warszawa I 23 : 28 (9 : 10)
image_icon Protokół >>>
21 2022-02-27 14:30:00 AS II Wesoła SCKS Jurand Ciechanów 43 : 23 (18 : 10)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 8 / 2022-03-13
22 2022-03-13 13:00:00 KPR ROKiS Radzymin AS II Wesoła 0 : 10 ( : )
image_icon Protokół >>>
23 2022-03-13 11:00:00 SCKS Jurand Ciechanów MTS Lider II Radom 35 : 22 (15 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
24 2022-03-13 12:00:00 UKPR Agrykola Warszawa I UKS Rusiec 34 : 31 (19 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 9 / 2022-03-20
25 UKPR Agrykola Warszawa I KPR ROKiS Radzymin 10 : 0 ( : )
26 2022-04-10 16:00:00 UKS Rusiec SCKS Jurand Ciechanów 24 : 30 (11 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
27 2022-03-20 14:30:00 MTS Lider II Radom AS II Wesoła 24 : 33 (12 : 16)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 10 / 2022-03-27
28 KPR ROKiS Radzymin MTS Lider II Radom 0 : 10 ( : )
29 2022-03-27 13:15:00 AS II Wesoła UKS Rusiec 37 : 30 (19 : 13)
image_icon Protokół >>>
30 2022-03-27 13:00:00 SCKS Jurand Ciechanów UKPR Agrykola Warszawa I 32 : 30 (14 : 15)
pdf_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Mateusz KRĘĆ UKS Rusiec 10 97
2 Kacper LENDZION MTS Lider II Radom 9 83
3 Szymon KOMOROWSKI SCKS Jurand Ciechanów 8 75
4 Jakub LISOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 9 68
5 Mateusz BAJERA AS II Wesoła 8 55
6 Kryspin MŁYNARCZYK AS II Wesoła 6 53
7 Grzegorz ZYSKOWSKI AS II Wesoła 8 52
8 Borys KOWAL UKS Rusiec 8 51
9 Michał ŻOCHOWSKI UKPR Agrykola Warszawa I 5 40
10 Wiktor KUBISZAK UKPR Agrykola Warszawa I 9 39
11 Kacper SZUSTAK UKS Rusiec 10 35
12 Łukasz MIĄCZYŃSKI SCKS Jurand Ciechanów 9 32
13 Bartosz ROGOWSKI UKPR Agrykola Warszawa I 6 31
14 Marcel ŚWIDROS MTS Lider II Radom 5 31
15 Bartosz KRAWCZYK UKS Rusiec 10 28
16 Igor SZCZYCIŃSKI UKPR Agrykola Warszawa I 9 26
17 Stanisław OSTROWSKI AS II Wesoła 7 25
18 Bruno BRYLANT UKPR Agrykola Warszawa I 6 24
19 Aleksander LACHOWICZ UKPR Agrykola Warszawa I 7 23
20 Maciej MAGNUSZEWSKI UKS Rusiec 8 23
21 Patryk SIECZKA UKS Rusiec 9 23
22 Julian PIETRAS MTS Lider II Radom 9 22
23 Nikodem JEŻAK MTS Lider II Radom 9 20
24 Kosma KRASUSKI AS II Wesoła 8 20
25 Wojciech SŁOMKA UKPR Agrykola Warszawa I 6 20
26 Mateusz MAŚLANKA SCKS Jurand Ciechanów 8 19
27 Bartosz PIRAŃSKI KPR ROKiS Radzymin 5 19
28 Maciej STANIK MTS Lider II Radom 9 18
29 Szymon MACHNIO MTS Lider II Radom 8 16
30 Kacper URBAŃSKI UKS Rusiec 9 16
31 Dawid GETKA KPR ROKiS Radzymin 4 15
32 Jakub PAŁGAN MTS Lider II Radom 9 14
33 Cezary ABRAMOWICZ SCKS Jurand Ciechanów 6 13
34 Bartosz CEPEK SCKS Jurand Ciechanów 9 12
35 Bartłomiej SIECZKA UKS Rusiec 10 12
36 Jan SZATKOWSKI UKPR Agrykola Warszawa I 7 12
37 Aleksander HERNER SCKS Jurand Ciechanów 8 11
38 Antoni SNOPEK UKPR Agrykola Warszawa I 2 10
39 Mikołaj WARSZAWSKI MTS Lider II Radom 6 10
40 Nikodem GIELNIOWSKI MTS Lider II Radom 7 9
41 Adam JURCZYK MTS Lider II Radom 4 9
42 Tymon MAJEWSKI AS II Wesoła 8 9
43 Jan PIASECKI KPR ROKiS Radzymin 4 9
44 Franciszek SOŁOWIEJ KPR ROKiS Radzymin 5 9
45 Wiktor WOJCIESZEK MTS Lider II Radom 7 8
46 Konrad KUBISZAK UKPR Agrykola Warszawa I 5 7
47 Mateusz RESZKA KPR ROKiS Radzymin 5 7
48 Kamil TOBIS UKS Rusiec 10 7
49 Karol CHROMIŃSKI UKPR Agrykola Warszawa I 8 6
50 Timo NEEF AS II Wesoła 5 6
51 Michał OGRODNIK UKPR Agrykola Warszawa I 4 5
52 Wiktor OLEK AS II Wesoła 3 4
53 Kacper PYTEL SCKS Jurand Ciechanów 5 4
54 Norbert KAMIŃSKI UKPR Agrykola Warszawa I 3 3
55 Michał KUNECKI KPR ROKiS Radzymin 4 3
56 Mateusz ŁYKOWSKI UKS Rusiec 6 3
57 Szymon PLUCIŃSKI AS II Wesoła 6 3
58 Marek RAFALSKI AS II Wesoła 6 3
59 Stanisław SAMOTYJEK UKPR Agrykola Warszawa I 1 3
60 Szymon SZYMAŃSKI SCKS Jurand Ciechanów 9 3
61 Karol TUCHEWICZ SCKS Jurand Ciechanów 2 3
62 Hubert HOŁUB KPR ROKiS Radzymin 3 2
63 Filip KRÓLIKOWSKI MTS Lider II Radom 2 2
64 Michał MACFAŁDA SCKS Jurand Ciechanów 8 2
65 Patryk PIEŃKOWSKI AS II Wesoła 4 2
66 Maksymilian ŚWIERŻEWSKI KPR ROKiS Radzymin 1 2
67 Aleksander WOŹNIAK MTS Lider II Radom 7 2
68 Mateusz GOŁĘBIEWSKI SCKS Jurand Ciechanów 6 1
69 Mateusz KAMIŃSKI UKPR Agrykola Warszawa I 1 1
70 Mateusz KIEŁBASZEWSKI UKS Rusiec 4 1
71 Kacper KOMOROWSKI SCKS Jurand Ciechanów 5 1
72 Jan SZELENBAUM UKPR Agrykola Warszawa I 9 1
73 Wojciech ZEGADŁO MTS Lider II Radom 9 1
Joma