WARSZAWSKO-MAZOWIECKA LIGA MŁODZIKÓW – Mecze o miejsca IX – XVIII


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St

Terminarz

Idź do góry

II runda meczów o miejsca / 2022-04-23
6 2022-06-06 17:00:00 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola Warszawa I 31 : 22 (12 : 12)
image_icon Protokół >>>
7 2022-04-24 13:45:00 KS Victoria Piaseczno SCKS Jurand Ciechanów 22 : 23 (10 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
8 2022-05-18 18:00:00 MKS Mazur Sierpc AS II Wesoła 31 : 30 (11 : 14)
image_icon Protokół >>>
9 2022-05-08 10:00:00 MTS Lider II Radom OTM Lesznowola 17 : 18 (12 : 8)
image_icon Protokół >>>
10 2022-05-08 10:00:00 UKS Rusiec UKS Wilanowia Warszawa 35 : 32 (17 : 14)
image_icon Protokół >>>
I runda meczów o miejsca / 2022-04-23
1 2022-05-19 17:00:00 UKPR Agrykola Warszawa I SKF Wisła II Płock 25 : 25 (12 : 12)
image_icon Protokół >>>
2 2022-04-23 11:00:00 SCKS Jurand Ciechanów KS Victoria Piaseczno 30 : 24 (19 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
4 2022-04-25 18:30:00 OTM Lesznowola MTS Lider II Radom 21 : 29 (9 : 15)
image_icon Protokół >>>

Klasyfikacja strzelców

Idź do góry

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Szymon KOMOROWSKI SCKS Jurand Ciechanów 2 21
2 Jakub LISOWSKI SCKS Jurand Ciechanów 2 17
3 Bartosz ROGOWSKI UKPR Agrykola Warszawa I 2 16
4 Bruno BRYLANT UKPR Agrykola Warszawa I 2 12
5 Bartosz FRYDRYCHOWICZ MKS Mazur Sierpc 1 11
6 Mateusz KRĘĆ UKS Rusiec 1 11
7 Franciszek SIWEK UKS Wilanowia Warszawa 1 11
8 Jakub MACIEJEWSKI SKF Wisła II Płock 2 10
9 Stanisław OSTROWSKI AS II Wesoła 1 10
10 Brunon SZULIK OTM Lesznowola 2 10
11 Aleksander WOŹNIAK MTS Lider II Radom 2 10
12 Mateusz KOPERA SKF Wisła II Płock 2 9
13 Marcin MISIUKANIS OTM Lesznowola 2 9
14 Jakub PIOTRKOWICZ KS Victoria Piaseczno 2 9
15 Leon PROŃ KS Victoria Piaseczno 2 9
16 Kacper LENDZION MTS Lider II Radom 2 8
17 Kryspin MŁYNARCZYK AS II Wesoła 1 8
18 Bartłomiej NIEDZIELSKI SKF Wisła II Płock 2 8
19 Maksymilian SAWICKI OTM Lesznowola 2 8
20 Karol CHROMIŃSKI UKPR Agrykola Warszawa I 2 7
21 Jan KLACZYŃSKI KS Victoria Piaseczno 2 7
22 Łukasz MIĄCZYŃSKI SCKS Jurand Ciechanów 2 7
23 Julian PIETRAS MTS Lider II Radom 2 7
24 Miłosz PSZCZÓŁKOWSKI SKF Wisła II Płock 1 7
25 Maciej STANKIEWICZ OTM Lesznowola 2 7
26 Karol ABRAMIK MKS Mazur Sierpc 1 6
27 Mateusz BAJERA AS II Wesoła 1 6
28 Borys BAŃKA SKF Wisła II Płock 2 6
29 Borys KOWAL UKS Rusiec 1 6
30 Aleksander LACHOWICZ UKPR Agrykola Warszawa I 2 6
31 Kacper SZUSTAK UKS Rusiec 1 6
32 Michał TRZEBIENIAK KS Victoria Piaseczno 2 6
33 Nikodem JEŻAK MTS Lider II Radom 2 5
34 Bartłomiej KOSIOREK MKS Mazur Sierpc 1 5
35 Rei OKAZAKI UKS Wilanowia Warszawa 1 5
36 Antoni POGORZELSKI UKS Wilanowia Warszawa 1 5
37 Kacper URBAŃSKI UKS Rusiec 1 5
38 Miłosz WIĘCEK SKF Wisła II Płock 2 5
39 Grzegorz ZYSKOWSKI AS II Wesoła 1 5
40 Szymon MACHNIO MTS Lider II Radom 2 4
41 Karol MARKIEWICZ KS Victoria Piaseczno 2 4
42 Patryk SIECZKA UKS Rusiec 1 4
43 Maciej STANIK MTS Lider II Radom 2 4
44 Mikołaj WARSZAWSKI MTS Lider II Radom 2 4
45 Kamil BUCHOLSKI MKS Mazur Sierpc 1 3
46 Kajetan GOŁĄB UKS Wilanowia Warszawa 1 3
47 Dominik GRABSKI KS Victoria Piaseczno 2 3
48 Oskar JASTROWICZ OTM Lesznowola 2 3
49 Jeremi KUROWSKI UKS Wilanowia Warszawa 1 3
50 Oliwier PIECHOWSKI SKF Wisła II Płock 2 3
51 Jakub PISKLAK UKS Wilanowia Warszawa 1 3
52 Franciszek POKUSA KS Victoria Piaseczno 1 3
53 Wojciech SŁOMKA UKPR Agrykola Warszawa I 1 3
54 Piotr WOIŃSKI SKF Wisła II Płock 1 3
55 Nikodem GIELNIOWSKI MTS Lider II Radom 2 2
56 Aleksander HERNER SCKS Jurand Ciechanów 2 2
57 Bartosz KAMIŃSKI MKS Mazur Sierpc 1 2
58 Franciszek KASPEROWSKI UKS Wilanowia Warszawa 1 2
59 Paweł KOŚCIELSKI MKS Mazur Sierpc 1 2
60 Bartosz KRAWCZYK UKS Rusiec 1 2
61 Kacper LEYMAŃCZYK KS Victoria Piaseczno 2 2
62 Mateusz MAŚLANKA SCKS Jurand Ciechanów 2 2
63 Wiktor WOJCIESZEK MTS Lider II Radom 2 2
64 Michał ŻOCHOWSKI UKPR Agrykola Warszawa I 1 2
65 Cezary ABRAMOWICZ SCKS Jurand Ciechanów 2 1
66 Szymon ADAMKOWSKI SKF Wisła II Płock 2 1
67 Kamil FALKOWSKI MKS Mazur Sierpc 1 1
68 Maksymilian HRYNIEWICZ KS Victoria Piaseczno 2 1
69 Kosma KRASUSKI AS II Wesoła 1 1
70 Bartosz LEWANDOWSKI MKS Mazur Sierpc 1 1
71 Michał MACFAŁDA SCKS Jurand Ciechanów 2 1
72 Jarosław MIKOŁAJCZYK SKF Wisła II Płock 1 1
73 Piotr NUŻYŃSKI OTM Lesznowola 2 1
74 Michał OSSOWSKI SKF Wisła II Płock 2 1
75 Sebastian PALUCH SKF Wisła II Płock 2 1
76 Filip PERZYNA KS Victoria Piaseczno 2 1
77 Piotr SUTER KS Victoria Piaseczno 1 1
78 Igor SZCZYCIŃSKI UKPR Agrykola Warszawa I 2 1
79 Szymon SZYMAŃSKI SCKS Jurand Ciechanów 2 1
80 Kamil TOBIS UKS Rusiec 1 1
81 Karol TUCHEWICZ SCKS Jurand Ciechanów 2 1
82 Tomasz WOŹNIAK OTM Lesznowola 1 1
83 Dawid ZACHANDREWICZ SKF Wisła II Płock 2 1
84 Patryk PIEŃKOWSKI AS II Wesoła 1 0
Joma