II Liga Mężczyzn 2023/2024 gr. 3


Tabela

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 SMS ZPRP II Płock 11 9 2 0 1 356 309 47 28 5
2 MKS Padwa Zamość 10 7 3 0 0 318 285 33 21 9
3 SPR APK Handball Team Piaseczno 12 7 5 1 0 323 282 41 20 16
4 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 10 5 5 0 0 315 275 40 15 15
5 Azoty-Puławy II 10 5 5 0 0 299 296 3 15 15
6 UKS Olimpia Biała Podlaska 10 4 6 0 0 329 361 -32 12 18
7 MOKS Słoneczny Stok Białystok 11 0 11 0 0 250 382 -132 0 33

Terminarz

Kolejka 1 / 2023-10-07

1 SMS ZPRP II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
2 2023-10-08 15:00:00 Azoty-Puławy II MOKS Słoneczny Stok Białystok Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
MIŁOSZ Maciej
Delegat:

31:25 (14:11)
image_icon Protokół >>>
3 2023-10-07 12:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

34:33 (15:14)
image_icon Protokół >>>
4 2023-12-16 18:00:00 SPR APK Handball Team Piaseczno MKS Padwa Zamość Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

23:24 (9:11)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 2 / 2023-10-14

5 MKS Padwa Zamość
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
6 2023-10-14 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka SPR APK Handball Team Piaseczno Sędziowie:
CZAPLICKI Marcin
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

20:31 (7:15)
image_icon Protokół >>>
7 2023-10-15 12:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska
(po zmianie gospodarza)
MOKS Słoneczny Stok Białystok Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

30:25 (11:13)
image_icon Protokół >>>
8 2023-10-14 17:30:00 SMS ZPRP II Płock Azoty-Puławy II Sędziowie:
KLIBER Witold
ZAJKIEWICZ Wiktor
Delegat:

33:26 (16:14)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 3 / 2023-10-21

9 Azoty-Puławy II
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
10 2023-10-22 13:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska SMS ZPRP II Płock Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

29:41 (13:20)
pdf_icon Protokół >>>
11 2023-10-21 18:00:00 SPR APK Handball Team Piaseczno MOKS Słoneczny Stok Białystok Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

30:12 (14:3)
image_icon Protokół >>>
12 2023-10-22 15:00:00 MKS Padwa Zamość KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
CZOCHRA Jakub
SZPINDA Michał
Delegat:

35:33 (18:16)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 4 / 2023-10-28

13 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
14 2023-10-29 15:00:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok MKS Padwa Zamość Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

26:43 (12:21)
pdf_icon Protokół >>>
15 2023-12-09 15:00:00 SMS ZPRP II Płock SPR APK Handball Team Piaseczno Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
MIŁOSZ Maciej
Delegat:

33:28 (15:16)
pdf_icon Protokół >>>
16 2023-10-29 12:00:00 Azoty-Puławy II UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

33:37 (16:17)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 5 / 2023-11-18

17 UKS Olimpia Biała Podlaska
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
18 2023-11-18 20:00:00 SPR APK Handball Team Piaseczno Azoty-Puławy II Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

26:18 (11:9)
image_icon Protokół >>>
19 2023-11-12 15:00:00 MKS Padwa Zamość SMS ZPRP II Płock Sędziowie:
KOWALSKI Mirosław
WAŃKOWICZ Jakub
Delegat:

37:27 (14:11)
pdf_icon Protokół >>>
20 2023-11-19 17:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka MOKS Słoneczny Stok Białystok Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

44:20 (22:12)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 6 / 2023-11-25

21 MOKS Słoneczny Stok Białystok
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
22 2023-11-25 17:30:00 SMS ZPRP II Płock KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

30:28 (18:16)
pdf_icon Protokół >>>
23 2023-11-28 16:30:00 Azoty-Puławy II MKS Padwa Zamość Sędziowie:
JARZYNKA Andrzej
SIEDLARZ Iwona
Delegat:

37:24 (19:11)
image_icon Protokół >>>
24 2023-11-26 12:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska SPR APK Handball Team Piaseczno Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

32:40 (13:15)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 7 / 2023-12-02

25 SPR APK Handball Team Piaseczno
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
26 2023-12-11 17:15:00 MKS Padwa Zamość UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
CZOCHRA Jakub
SZPINDA Michał
Delegat:

44:33 (20:16)
pdf_icon Protokół >>>
27 2023-12-02 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Azoty-Puławy II Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

34:26 (16:10)
image_icon Protokół >>>
28 2023-12-03 15:00:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok SMS ZPRP II Płock Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

22:35 (11:17)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 8 / 2024-02-17

29 SMS ZPRP II Płock
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
30 2024-02-17 18:00:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok Azoty-Puławy II Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

25:30 (12:17)
pdf_icon Protokół >>>
31 2024-04-17 19:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

: (:)
32 2024-02-18 11:00:00 MKS Padwa Zamość SPR APK Handball Team Piaseczno Sędziowie:
GOŁDA Wojciech
PAZDRO Marcin
Delegat:

24:18 (11:8)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 9 / 2024-02-24

33 MKS Padwa Zamość
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
34 2024-02-24 18:00:00 SPR APK Handball Team Piaseczno KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

19:26 (10:14)
image_icon Protokół >>>
35 2024-02-25 15:00:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok
(po zmianie gospodarza)
UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

29:39 (13:22)
pdf_icon Protokół >>>
36 2024-02-24 15:00:00 Azoty-Puławy II SMS ZPRP II Płock Sędziowie:
CHOJNACKI Przemysław
SALUK Jakub
Delegat:

27:29 (12:15)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 10 / 2024-03-02

37 Azoty-Puławy II
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
38 2024-03-03 14:00:00 SMS ZPRP II Płock UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
SANDURSKI Bartosz
ZALEWSKI Michał
Delegat:

39:32 (18:18)
image_icon Protokół >>>
39 2024-03-02 16:00:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok SPR APK Handball Team Piaseczno Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

18:27 (11:16)
pdf_icon Protokół >>>
40 2024-03-02 18:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka MKS Padwa Zamość Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

30:27 (19:10)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 11 / 2024-03-09

41 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
42 2024-03-09 15:00:00 MKS Padwa Zamość MOKS Słoneczny Stok Białystok Sędziowie:
KOWALSKI Mirosław
WAŃKOWICZ Jakub
Delegat:

36:28 (18:13)
image_icon Protokół >>>
43 2024-03-07 20:00:00 SPR APK Handball Team Piaseczno SMS ZPRP II Płock Sędziowie:
MARSZAŁEK Kamil
WĘGRZYN Jakub
Delegat:

26:26 (10:16)
pdf_icon Protokół >>>
44 2024-03-11 17:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska Azoty-Puławy II Sędziowie:
KOWALCZYK Bartłomiej L
SZCZĘSNY Michał
Delegat:

40:45 (22:20)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 12 / 2024-03-16

45 UKS Olimpia Biała Podlaska
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
46 2024-03-17 15:00:00 Azoty-Puławy II SPR APK Handball Team Piaseczno Sędziowie:
CIEŚLIK Michał
OLEKSYK Piotr
Delegat:

26:23 (12:9)
pdf_icon Protokół >>>
47 2024-03-28 16:00:00 SMS ZPRP II Płock MKS Padwa Zamość Sędziowie:
KULIŃSKI Wojciech
ROGALA Maciej
Delegat:

30:24 (16:14)
pdf_icon Protokół >>>
48 2024-03-16 18:00:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
CZEREMCHA Michał
KOSIŃSKI Karol
Delegat:

20:37 (13:19)
pdf_icon Protokół >>>

Kolejka 13 / 2024-04-13

49 MOKS Słoneczny Stok Białystok
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
50 2024-04-14 15:00:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka SMS ZPRP II Płock Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

30:33 (13:17)
image_icon Protokół >>>
51 2024-04-16 17:00:00 MKS Padwa Zamość Azoty-Puławy II Sędziowie:
JARZYNKA Andrzej
SIEDLARZ Iwona
Delegat:

: (:)
image_icon Protokół >>>
52 2024-04-14 12:00:00 SPR APK Handball Team Piaseczno UKS Olimpia Biała Podlaska Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
MIŁOSZ Maciej
Delegat:
BAUM Mirosław
32:23 (17:12)
image_icon Protokół >>>

Kolejka 14 / 2024-04-20

53 SPR APK Handball Team Piaseczno
(pauzuje)
Sędziowie:

Delegat:

: (:)
54 2024-04-21 12:00:00 UKS Olimpia Biała Podlaska MKS Padwa Zamość Sędziowie:
GŁUPCZYŃSKI Maciej
MIŁOSZ Maciej
Delegat:

: (:)
55 2024-04-20 15:00:00 Azoty-Puławy II KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Sędziowie:
GOŚ Mateusz
WIŚNIEWSKI Marcin
Delegat:

: (:)
56 2024-04-27 17:30:00 SMS ZPRP II Płock MOKS Słoneczny Stok Białystok Sędziowie:
DANISZEWSKI Maciej
MIECHOWSKI Marcin
Delegat:

: (:)

Klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Olaf TRELA UKS Olimpia Biała Podlaska 9 86
2 Damian POLOK UKS Olimpia Biała Podlaska 10 79
3 Wojciech SMYL MKS Padwa Zamość 9 71
4 Dominik BRODZIAK MKS Padwa Zamość 9 57
5 Kuba BEREZIŃSKI Azoty-Puławy II 7 55
6 Piotr KACPERSKI SPR APK Handball Team Piaseczno 12 55
7 Marcin KNIOTEK KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 8 53
8 Jakub PIETRASZEWSKI MOKS Słoneczny Stok Białystok 8 53
9 Jakub MARCIŃCZYK KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 9 48
10 Michał ZIELONKA SPR APK Handball Team Piaseczno 10 46
11 Rafał ADAMCZEWSKI SMS ZPRP II Płock 10 45
12 Bartosz LEWANDOWSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 6 45
13 Igor PONOMARYOV SPR APK Handball Team Piaseczno 12 44
14 Przemysław BORSUK MOKS Słoneczny Stok Białystok 10 43
15 Maksym MATYSZCZYK SMS ZPRP II Płock 9 39
16 Bartosz WOCHOWSKI SMS ZPRP II Płock 9 39
17 Franciszek GIZA Azoty-Puławy II 10 37
18 Bartłomiej ARDYN SPR APK Handball Team Piaseczno 10 36
19 Mikołaj URBANEK Azoty-Puławy II 8 34
20 Łukasz ANTONIK KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 9 33
21 Kacper KOMADOWSKI MKS Padwa Zamość 10 33
22 Krystian KONSTAŃCZUK KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 7 30
23 Bartosz BORSUK MOKS Słoneczny Stok Białystok 11 29
24 Piotr JUSZCZAK Azoty-Puławy II 6 28
25 Krzysztof MINOTA SMS ZPRP II Płock 8 28
26 Jakub MUCHA SPR APK Handball Team Piaseczno 6 28
27 Szymon BACZYŃSKI SMS ZPRP II Płock 9 25
28 Rafał GOLUB MOKS Słoneczny Stok Białystok 11 25
29 Karol WARDA Azoty-Puławy II 10 25
30 Maciej MICHALCZUK UKS Olimpia Biała Podlaska 10 24
31 Szymon SADOWSKI MKS Padwa Zamość 2 24
32 Wojciech POŁASKI SMS ZPRP II Płock 10 23
33 Michał SURAL SPR APK Handball Team Piaseczno 11 23
34 Igor ŚWISTOWSKI MKS Padwa Zamość 9 23
35 Adrian CZYGIER MOKS Słoneczny Stok Białystok 11 22
36 Oliver NITKA Azoty-Puławy II 8 22
37 Bartosz OLECH MKS Padwa Zamość 8 22
38 Jakub SZULIM SMS ZPRP II Płock 8 22
39 Konrad JACKOWSKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 9 21
40 Maciej SZCZEPKOWSKI MOKS Słoneczny Stok Białystok 6 21
41 Jakub WAROWNY Azoty-Puławy II 10 21
42 Ignacy JAWORSKI Azoty-Puławy II 3 20
43 Ignacy PIECZYKOLAN MKS Padwa Zamość 8 20
44 Radosław KRÓLICKI SPR APK Handball Team Piaseczno 11 19
45 Jakub BORKO KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 9 18
46 Franciszek SAPUŁA MKS Padwa Zamość 10 18
47 Jakub GAJEWSKI Azoty-Puławy II 9 17
48 Igor MITURA UKS Olimpia Biała Podlaska 4 17
49 Szymon RYBICKI Azoty-Puławy II 9 17
50 Kacper SZARUBKA UKS Olimpia Biała Podlaska 9 16
51 Jakub ZIEMBICKI SPR APK Handball Team Piaseczno 8 16
52 Jakub DOLNY SMS ZPRP II Płock 10 15
53 Maksymilian DOMAŃSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 10 15
54 Adam GAWZA KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 9 15
55 Krystian JAKIMOWICZ KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 9 14
56 Mateusz KOSAKOWSKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 7 14
57 Patryk ROMANOWICZ MOKS Słoneczny Stok Białystok 11 14
58 Paweł ARCABA MKS Padwa Zamość 8 13
59 Bartłomiej BALWIERZ SMS ZPRP II Płock 8 13
60 Cezary DROBIK SMS ZPRP II Płock 5 13
61 Kacper KŁUSEK SMS ZPRP II Płock 9 13
62 Wojciech INEROWICZ SMS ZPRP II Płock 4 12
63 Sebastian ROSZKOWSKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 5 12
64 Patryk SOKOŁOWSKI MKS Padwa Zamość 9 12
65 Paweł STYK MKS Padwa Zamość 10 12
66 Robert KOBYLIŃSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 9 11
67 Dariusz SEMENIUK SPR APK Handball Team Piaseczno 10 11
68 Karol WOROMIEJ SPR APK Handball Team Piaseczno 12 11
69 Karol LATKO SMS ZPRP II Płock 6 10
70 Rafał ŁAPIŃSKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 9 10
71 Jonatan OSTROWSKI SMS ZPRP II Płock 4 10
72 Kacper GRUDZIĄŻ SPR APK Handball Team Piaseczno 8 9
73 Kacper PIWOŃSKI SPR APK Handball Team Piaseczno 10 9
74 Damian BORKOWSKI MOKS Słoneczny Stok Białystok 4 8
75 Maciej ŁAZARCZYK MOKS Słoneczny Stok Białystok 3 8
76 Kacper POPŁAWSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 7 8
77 Przemysław WIKTOROWSKI Azoty-Puławy II 5 7
78 Aleksander WOŹNIAK MOKS Słoneczny Stok Białystok 6 7
79 Bartosz FURTAK Azoty-Puławy II 9 6
80 Sebastian HRYCIUK UKS Olimpia Biała Podlaska 10 6
81 Michał MARKOWICZ MKS Padwa Zamość 5 6
82 Karol MRÓZ MOKS Słoneczny Stok Białystok 1 6
83 Maciej TUR UKS Olimpia Biała Podlaska 6 6
84 Maksymilian BACH MOKS Słoneczny Stok Białystok 5 5
85 Igor BIELKO SMS ZPRP II Płock 1 5
86 Bartłomiej PERZYNA SPR APK Handball Team Piaseczno 9 5
87 Maciej SAWCZUK UKS Olimpia Biała Podlaska 3 5
88 Patryk TRYZNA KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 6 5
89 Bartosz ANDRUKIEWICZ KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 2 4
90 Maciej GUZIK SPR APK Handball Team Piaseczno 4 4
91 Mateusz RYSZKIEWICZ KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 3 4
92 Maciej ŻUKOWSKI KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 5 4
93 Kacper DOŁBA MKS Padwa Zamość 6 3
94 Jakub FIEDORUK UKS Olimpia Biała Podlaska 3 3
95 Mateusz KOPERA SMS ZPRP II Płock 1 3
96 Gustaw KOWALIK Azoty-Puławy II 3 3
97 Adrian KUSZNIER MOKS Słoneczny Stok Białystok 5 3
98 Patryk OLICHWIRUK UKS Olimpia Biała Podlaska 3 3
99 Jan SIECZKOWSKI Azoty-Puławy II 3 3
100 Marcel WACHULIK UKS Olimpia Biała Podlaska 7 3
101 Tomasz ZARĘBA SPR APK Handball Team Piaseczno 2 3
102 Mateusz BIELECKI SMS ZPRP II Płock 1 2
103 Mateusz JÓŹWIK MOKS Słoneczny Stok Białystok 5 2
104 Bartosz KALISZEWSKI SMS ZPRP II Płock 9 2
105 Paweł LIS Azoty-Puławy II 6 2
106 Grzegorz MOLAK SPR APK Handball Team Piaseczno 7 2
107 Jakub SZULIŃSKI MOKS Słoneczny Stok Białystok 7 2
108 Natan ZADĘCKI SMS ZPRP II Płock 1 2
109 Jakub CIOŁEK SMS ZPRP II Płock 2 1
110 Ernest CZERSKI Azoty-Puławy II 9 1
111 Kamil DRZEWIECKI SPR APK Handball Team Piaseczno 8 1
112 Michał DWOJEWSKI MOKS Słoneczny Stok Białystok 2 1
113 Michał GAWLICZEK MKS Padwa Zamość 8 1
114 Maciej KAŁDUNEK Azoty-Puławy II 3 1
115 Antoni KOSTARZ SMS ZPRP II Płock 1 1
116 Bartosz KOTOWSKI UKS Olimpia Biała Podlaska 3 1
117 Karol KULIK MKS Padwa Zamość 10 1
118 Sebastian MICHALCZUK UKS Olimpia Biała Podlaska 4 1
119 Kacper PIETROWSKI MOKS Słoneczny Stok Białystok 4 1
120 Jakub RUSEK SPR APK Handball Team Piaseczno 1 1
121 Bartosz SENDŁAK MKS Padwa Zamość 4 1
122 Karol TĘCZA MKS Padwa Zamość 8 1
123 Mateusz KULESZA Azoty-Puławy II 3 0
Joma